Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



upucavanje - sa zenske strane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2007. 22:24 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se opterećivati ničim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2007. 23:46 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se bojati.


Potpisujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...


Aaa, jebi ga , dozvoli da i takve osobe (jedna sam od njih), moraju hodati ovom planetom. Nismo svi te sreće pa se rodimo lijepe i zgodne, i ma koliko uspješan ti bio u poslu, progutaš ponos i kad te pukne estrogen - umuvaš nekog tipa. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa i po prvi puta u životu ja sam morala nešto napraviti jer da smo njega čekali ne bi nikad dočekali...bed. Baš bezveze. je..š takvog frajera..

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › je..š takvog frajera..


I jesi li?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja osobno ne prakticiram i ne volim ulete kada sam vani nekoj curi koju vidim prvi puta. Ne znam zašto ali meni je primitivno uletati i probati zbariti osobu koju ne poznajem. Jedino u slučaju nekih stalnih pogleda i osmjeha i ako nije u velikom društvu, onda čak i prakticiram prilazak i ponuditi cugu, i upoznamo se, te uzmem broj za jedan izlazak u četiri oka.
Slično tako i za cure, za njih mi je još "nenormalnije" da ulijeću čisto na vizualni dojam.

Nikad nisam nekoj "otvorio srce" a da prvo tu osobu nisam upoznao. A u takvim slučajevima kada se dvoje poznaje, pravilno bi bilo da mi muški preuzimamo inicijativu, ali kada to preuzme žensko, onako iznenada, onda ispada puno slađe, vjerujte Wink

Osobno svakoj sam spreman pružiti priliku za upoznavanju, a bilo bi jako lijepo i idilično kada bi takve bile i djevojke. Ljudsko srce je čudna stvarčica, vrlo često te iznenadi, što ne vjeruješ da bi moglo.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa i po prvi puta u životu ja sam morala nešto napraviti jer da smo njega čekali ne bi nikad dočekali...bed. Baš bezveze. je..š takvog frajera..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile takvi su najgori,ajd jos cu cak i prva prici i upoznat se ali nakon toga kad ja moram napraviti prvi potez to mi je uzas.to nije musko,i priznajem po tom pitanju sam konzerva!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...

zašto? pa jesu onda i dečki očajnici, kad prvi priđu? cure se, isto kao i dečki razlikuju u tome da li su hrabre, nisu hrabre, sramežljive, or not, od akcije ili suprotno.. evo ja moram reći da sam od onih koje bi prišle (i jesam) dečku koji mi se sviđa bez imalo beda.. i to nikad iz očaja, već jednostavno jer mislim da treba biti drastičan u svojim postupcima! a ne se kasnije onda pitati što bi bilo da sam ovako ili onako.. life is too short za premišljanja..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa ...


osijek031.com smile osijek031.com smile
Znaci, inace zavrsis sa nekim tko ti se ne svidja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
zašto? pa jesu onda i dečki očajnici, kad prvi priđu? cure se, isto kao i dečki razlikuju u tome da li su hrabre, nisu hrabre, sramežljive, or not, od akcije ili suprotno.. evo ja moram reći da sam od onih koje bi prišle (i jesam) dečku koji mi se sviđa bez imalo beda.. i to nikad iz očaja, već jednostavno jer mislim da treba biti drastičan u svojim postupcima! a ne se kasnije onda pitati što bi bilo da sam ovako ili onako.. life is too short za premišljanja..


...ovo bi sve djevojke trebale isprintati i staviti iznad kreveta umjesto nekog postera na kojem je nekakav idol......Cool
...ovo su rijeci razumne djevojke....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...


Aaa, jebi ga , dozvoli da i takve osobe (jedna sam od njih), moraju hodati ovom planetom. Nismo svi te sreće pa se rodimo lijepe i zgodne, i ma koliko uspješan ti bio u poslu, progutaš ponos i kad te pukne estrogen - umuvaš nekog tipa. Wink

Pa ne trebaš progutati ponos, nisi ništa manje ponosna nego cure koje ne prilaze tipovima nego vole (i dobiju) sve na pladnju. Smatraj se pionirkom zrelog društva u Hrvatskoj što se mene tiče.
Ali izgubio sam svaku nadu u razboritost i ukus mlađih žena.Ne sviđaju mi se "tatine princeze" koje očekuju da je njihov dio uloga u vezu to da budu maksimalno lijepe i zahtjevne..."please, please me".
Ta spika je otišla u zastaru.
Insomniji svaka čast i puno sreće.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne da mi se smišljati ulete i prolaziti kroz dileme sviđam mu li se il pak ne! to vi muski ionako morate proci, pa prepustam vama uletanje, a na meni je ne odjebat vas, negopohvaliti za hrabrost i naglasavam-mastovitost! al sve pada vodu ak nema kemije, tak da..džaba sveg uletanja i pokusaja...
ak ima kemije, ionako ce sve prirodno...zavrsiti burno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ....ali kada to preuzme žensko, onako iznenada, onda ispada puno slađe, vjerujte Wink

e baš to!! stvar je u tome što npr. meni osobno nije nimalo teško priči curi i napraviti prvi korak... ali ako cura to napravi onda će to stvarno imati veliku vrijednost! Smile .... zato ja više volim čekati (ali i davati do znanja da mi se sviđa) i vidjeti šta je cura u stanju po tom pitanju, jer gledajući ako je samo na meni hoče li biti nešto ili ne, očito da toj curi ni nije do toga toliko stalo Wink ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la: ›
ma ne da mi se smišljati ulete i prolaziti kroz dileme sviđam mu li se il pak ne! to vi muski ionako morate proci, pa prepustam vama uletanje, a na meni je ne odjebat vas, negopohvaliti za hrabrost i naglasavam-mastovitost! al sve pada vodu ak nema kemije, tak da..džaba sveg uletanja i pokusaja...
ak ima kemije, ionako ce sve prirodno...zavrsiti burno...

da sam zensko isto bih tako postupao a ove sto seru da si nemogu nac tipa su sve babe od 40 godina koje ocekuju od nekog da im se nabacuje. Mi muskarci smo ponekad svinje..., dobre cure nisu ovdje na forumu i pisu gluposti vec su vani u akciji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: