Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2013. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako mogu bajkeri s marsa zašto naši nebi mogli??????
Koga da pitam da se prokopa kanal od zimske luke do fine pa da mogu parkirati i čamac (pardon to je veliko ) možda dasku za surfanje pa pomozite i surferima!!!! Ima nas samo nas se nevidi zato želimo parking za daske

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...sve pet za sve što se do sad napravili.....ali što vam je trebalo ovo ulizivanje???...zar je to što imate važnog člana koji je u politici i koji u prvoj rečenici svog životopisa za kandidaturu za EU parlament ističe da je "biker"....što se onda došao slikati u odijelu, a ne u kožnom prsluku.....
...i kakvo je to nekakvo nametanje nekih novih prometnih pravila u kojemu je dozvolljeno prelaženje preko pločnika I biciklističke staze??????
...koji su vam argumenti, ovo dosad nisam čula niti jedan....

Koliko ja vidim, a mislim da još uvijek vidim i znam čitati hvala Bogu, iz svega ovoga tebi u stvari smeta g. Ribić ..... što se parkinga tiče ovaj projekt je u procesu realizacije od prošle godine i nema veze s podrškom čovjeku koji je dio MK Osijek, koji svoje slobodno vrijeme troši na promociju grada, baš me zanima da li vi brinete barem počistiti ispred svoje kuće a ne da se obavežete brinuti o nečem što nije vaše....ovo već postaje smiješno....

ribić je naišao sa posla i zato je bio u odijelu, jer je aktivan član kluba i nisu ga snimale kamere, niti je držao govore! ma sve se vidi što njima smeta,a da upoznaš ribića i da znaš što sve radi za grad i regiju, promijenili bi mišljenje! zar je moguće da u jednom parkingu vidite političke predizborne akcije!?! ma smiješno i plitko od vas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mogu bajkeri s marsa zašto naši nebi mogli??????
Koga da pitam da se prokopa kanal od zimske luke do fine pa da mogu parkirati i čamac (pardon to je veliko ) možda dasku za surfanje pa pomozite i surferima!!!! Ima nas samo nas se nevidi zato želimo parking za daske

zašto ne?! traži, pokreni! možda mogu i umjetne valove napravit! obrati se uredu gradonačelnika, oni če te uputiti, gdje trebaš ići!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mogu bajkeri s marsa zašto naši nebi mogli??????
Koga da pitam da se prokopa kanal od zimske luke do fine pa da mogu parkirati i čamac (pardon to je veliko ) možda dasku za surfanje pa pomozite i surferima!!!! Ima nas samo nas se nevidi zato želimo parking za daske

zašto ne?! traži, pokreni! možda mogu i umjetne valove napravit! obrati se uredu gradonačelnika, oni če te uputiti, gdje trebaš ići!


Molim te nemoj, kakvi su likovi jos ce to i napraviti, pa cemo kompom prelaziti korzo.
Mene samo zanima da li je to parkiraliste za motore ili odredeni moto klub? Moze li bilo tko parkirati svoj motor ili skuter?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Još jedan dokaz kako HDSSB poštuje zakone Republike Hrvatske.

Sjećam se da se tamo ne smije parkirati i da je policija prije kažnjavala i upozoravala sve motoriste koji su tamo parkirali. Na kraju su i napravljenia ona parkirališta kod Hotela Osijek

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=2670
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=8131

Kao što znamo, Stjepan Ribić je motorist, a moto klubovi su ga poprilično reklamirali prije izbora za EU parlament. Čak su agitirali za njega s raznih motorisičkih profila i fan stranica na Facebooku. Ja dobila poruke od dva različita profila - moto klub i udruga što organizira one motocross utrke kod sportske-zračne luke.

Ovo je valjda naknada za političku agitaciju. Nema veze što se time krši zakon, HDSSB samo još jednom potvrđuje da ne priznaju zakone Republike Hrvatske.

Sprdačina.

politika nema veze sa ovim,ovo je doprinos mk osijek, gradu! moto kros nema veze sa mk osijek. mk osijek ima susrete u katakombama, već 12 g. i nema veze sa događanjima na aerodromu, osim zadnjih susreta, koje smo tamo imali kada i moto udruga koja je imala utrke! eto komentiraš, a nemaš pojma što komentiraš! kakve veze ima politika sa time! grad je i na srednjoškolskom napravio stazu za skejtere, rolere i bmx-aše, zar je i to politika??? vidim da i gpp gadno krši zakon, jer tramvaj vozi u pješačkoj zoni kroz korzo i trg! sram ih bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smeta mi kad se tamo skupi ljudi, bili biciklisti, motoristi ili bilo tko.

No, ako je zakon zabranio kretanje motorina po plocniku - onda je to tako. To je zakon i njega se svi trebaju pridrzavati.

No, motoristi su zeljeli tamo poceti opet parkirati, a kako su bliski s Ribicem, on im je za politicku agitaciju obecao parking.

Oni su prvi dio svoje obaveze ispunili pred izore za EU parlament, a ostatak ce pred lokalne - slanjem poruka s moto profila i javno podrzavajuci Ribica i HDSSB.

Kratkovidno razmisljanje, ali njihova stvar. Nisu oni prva udruga koju je HDSSB kupio. Ima ih od plesaca, preko svih ostalih, koji agitiraju za HDSSB u zamjenu za novac koji im Bubalo obeca. Bubalo daje gradski novac, a ekipa zna - treba podrzavati HDSSB.

Kratkovidno i glupo, jer si time rezu granu kad dodje nova gradska vlast, no to je njihov izbor.

Ista stvar s onim Savjetom mladih koje vodi i gdje s novcima raspolaze sin ratnog zlocinca Glavasa. Novac dobivaju samo udruge ako kao suorganizatora i osobu koja ce se slikati po zbivanjima prime jednog od stranackih vojnika. i tako se radi vec godinama.

Savjet mladih dobiva novac poreznih obveznika koji onda dijeli SAMO ONIM udruga i SAMO ONIM projektima kroz koje ce svoje karijere graditi ljigavi likovi iz stranackih mladezi, a stvarni rad obavljati - clanovi udruga i pravi organizatori i nosioci projekata. Izgradnja kerijere javnim novcem.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la (Pogledaj post): ›
ftw-wtf je napisao/la: ›
fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mogu bajkeri s marsa zašto naši nebi mogli??????
Koga da pitam da se prokopa kanal od zimske luke do fine pa da mogu parkirati i čamac (pardon to je veliko ) možda dasku za surfanje pa pomozite i surferima!!!! Ima nas samo nas se nevidi zato želimo parking za daske

zašto ne?! traži, pokreni! možda mogu i umjetne valove napravit! obrati se uredu gradonačelnika, oni če te uputiti, gdje trebaš ići!


Molim te nemoj, kakvi su likovi jos ce to i napraviti, pa cemo kompom prelaziti korzo.
Mene samo zanima da li je to parkiraliste za motore ili odredeni moto klub? Moze li bilo tko parkirati svoj motor ili skuter?

kako itko može od klubova uzeti za sebe parking! zar ne čitaš naslov? mk osijek se samo ponudio i dogovorio sa gradom, da će brinuti o tim parkirnim mjestima, koje koriste svi građani i gosti u gradu! to je mala promidžba kluba, kada dođu strani motoristi, da vide kako je kod nas! mk osijek je jedan od najvećih i najstarijih klubova u osijeku pa i u hrvatskoj i kome smeta da to pokažemo ovom bezbolnom gestom! zar mi nemamo pravo da u gradu budu naše oznake, koje su oznake i vašeg, a ne samo našeg grada! svojim djelovanjem u hrvatskoj ,a i šire, ponosno nosimo malo preuređen, ali prepoznatljiv grb, grada osijeka, podižemo imiđ grada u našem području, koji vidim, vi mnogi ne razumijete! mi barem nešto radimo za naš grad, što ste vi napravili??? ako nam je to za zamjeriti, nama je žao,ali mi ćemo i dalje negdje u austriji, poljskoj, njemačkoj,a pogotovo u hrvatskoj, veličati ime grada osijeka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ne smeta mi kad se tamo skupi ljudi, bili biciklisti, motoristi ili bilo tko.

No, ako je zakon zabranio kretanje motorina po plocniku - onda je to tako. To je zakon i njega se svi trebaju pridrzavati.

No, motoristi su zeljeli tamo poceti opet parkirati, a kako su bliski s Ribicem, on im je za politicku agitaciju obecao parking.

Oni su prvi dio svoje obaveze ispunili pred izore za EU parlament, a ostatak ce pred lokalne - slanjem poruka s moto profila i javno podrzavajuci Ribica i HDSSB.

Kratkovidno razmisljanje, ali njihova stvar. Nisu oni prva udruga koju je HDSSB kupio. Ima ih od plesaca, preko svih ostalih, koji agitiraju za HDSSB u zamjenu za novac koji im Bubalo obeca. Bubalo daje gradski novac, a ekipa zna - treba podrzavati HDSSB.

Kratkovidno i glupo, jer si time rezu granu kad dodje nova gradska vlast, no to je njihov izbor.

Ista stvar s onim Savjetom mladih koje vodi i gdje s novcima raspolaze sin ratnog zlocinca Glavasa. Novac dobivaju samo udruge ako kao suorganizatora i osobu koja ce se slikati po zbivanjima prime jednog od stranackih vojnika. i tako se radi vec godinama.

Savjet mladih dobiva novac poreznih obveznika koji onda dijeli SAMO ONIM udruga i SAMO ONIM projektima kroz koje ce svoje karijere graditi ljigavi likovi iz stranackih mladezi, a stvarni rad obavljati - clanovi udruga i pravi organizatori i nosioci projekata. Izgradnja kerijere javnim novcem.

a bok te mazo, ti pravo sa partijskog ili hdz sastanka, pa udri po bikerima, koja je ništa drugo, nego udruga građana! bili smo mi i kod đapića, da nam pomogne, tako idemo i kod bubala ( zar ne idu svi?) čak sam čuo da postoji i udruga klikeraša, koji su dobili jednom prilikom 500 kn od grada! vidim da je tebi obični parkin jako zapeo za oko (ustvari tvojoj stranci) vi vaša stranačka preseravanja, nemojte lomiti preko nas bikera. mi nismo ničiji i nas nitko ne kupuje! ribić je naš ravnopravni član više od godinu dana i kakve on ima veze sa pločnicima i parkirnim mjestima? nekoliko gradova ima parking za motore, zašto ne bi i osijek to imao? u minhenu na moto sajmu, grad osijek je prezentiran kao prijateljski grad svim motoristima! kako se to pokazuje, nego ovakvim stvarima?!? spominješ zakon o vožnji po pločniku?!? grad može napraviti prenamjenu, tako je i sa ovim dijelom staze, gdje je cijelom dužinom pješačka i biciklistička staza, a samo jedan mali dio i parking za motore! kažeš da se ne smije voziti! u pravu si, tu se ne vozi, nego se doveze i parkira, prođeš li prema kinu stazom, mogu te kazniti i tu se slažem! još mi objasni taj zakon koji svi spominju! svi ste vjerojatno vozači auta, pa kako to da ima parkirnih mjesta za aute, gdje auto mora zagaziti na nogostup sa prednjim ili prednjim i zadnjim točkom na pločnik! kako takvi parkinzi jesu po zakonu??? kako to da i tramvaj vozi po pješačkoj zoni kroz korzo i trg, zar se i tu ne krši zakon, a zapeli ste na 20m staze, gdje ljudi ostave i bicikl i što je najbitnije, besplatno je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
N.N. je napisao/la (Pogledaj post): ›
ftw-wtf je napisao/la: ›
fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mogu bajkeri s marsa zašto naši nebi mogli??????
Koga da pitam da se prokopa kanal od zimske luke do fine pa da mogu parkirati i čamac (pardon to je veliko ) možda dasku za surfanje pa pomozite i surferima!!!! Ima nas samo nas se nevidi zato želimo parking za daske

zašto ne?! traži, pokreni! možda mogu i umjetne valove napravit! obrati se uredu gradonačelnika, oni če te uputiti, gdje trebaš ići!


Molim te nemoj, kakvi su likovi jos ce to i napraviti, pa cemo kompom prelaziti korzo.
Mene samo zanima da li je to parkiraliste za motore ili odredeni moto klub? Moze li bilo tko parkirati svoj motor ili skuter?

kako itko može od klubova uzeti za sebe parking! zar ne čitaš naslov? mk osijek se samo ponudio i dogovorio sa gradom, da će brinuti o tim parkirnim mjestima, koje koriste svi građani i gosti u gradu! to je mala promidžba kluba, kada dođu strani motoristi, da vide kako je kod nas! mk osijek je jedan od najvećih i najstarijih klubova u osijeku pa i u hrvatskoj i kome smeta da to pokažemo ovom bezbolnom gestom! zar mi nemamo pravo da u gradu budu naše oznake, koje su oznake i vašeg, a ne samo našeg grada! svojim djelovanjem u hrvatskoj ,a i šire, ponosno nosimo malo preuređen, ali prepoznatljiv grb, grada osijeka, podižemo imiđ grada u našem području, koji vidim, vi mnogi ne razumijete! mi barem nešto radimo za naš grad, što ste vi napravili??? ako nam je to za zamjeriti, nama je žao,ali mi ćemo i dalje negdje u austriji, poljskoj, njemačkoj,a pogotovo u hrvatskoj, veličati ime grada osijeka!


ides samo sam pitao da li je parking za sve ili ne. nisam trazio zivotopis. necu ulaziti u to treba li tamo biti parking ili ne samo smatram da grbu tamo nije mjesto jer neupuceni ce misliti da je rezervirano za clanove kluba. parkirno mjesto na kojem pise taxi je parkirno jesto za taxi, a ne promocija taxija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la (Pogledaj post): ›
ftw-wtf je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › RedArrowRider, ukupno 5 postova na 031. Ne uopce narod ne kuzi da si pripadnik prozvanog moto kluba. Ne bih rekao da su se svi moto klubovi slozili s idejom popljuvati ostale. Na te klupe vise ne zelim sjesti da me netko ne bi etiketirao kao pripadnika bahatog crnoprslukasa kako se vec ovdje spominje!

po čemu su motoristi bahati? zato što daju krv, matične stanice za borbu protiv leukemije, što djeci u klasje nosimo poklone i potrepštine, bahati smo, jer promoviramo grad kod nas i po svijetu, što ugoščavamo nekoliko tisuća gostiju na susretima, gdje ih i hranimo i pojimo, zar smo bahati što učestvujemo u raznim sportskim aktivnostima u gradu, jer plačamo ulaznice i doniramo lovu raznim udrugama, jer trošimo lovu na pivo kad se skuplja da se pomogne nekom ili smo možda bahati, što posječujemo i organiziramo humanitarne koncerte i akcije? bahati smo što nosimo crne kožne prsluke?! jel trebaju biti plavi ili crveni, da piše na njima zna se, ili kukuriku, što treba biti da ne budemo bahati! crno se nosi, jer se ne vidi prašina, masnoča i kojekakve bube, koje pokupimo vožnjom! uostalom crno je lijepo! Smile vidim ja da se iza komentara kriju druge stvari,a ovo o bahatosti, dođi pa reci nekome od njih, ne nama preko kompa!


Eto gospodin koji SUMLJA je priznao kojoj stranci pripada.

Ja na primjer također redovito dajem krv, donor sam zaklade Ana Rukavina, redovito odlazim pomoći u Crveni križ te sudjelujem u mnogim humanitarnim i volonterskim akcijama. Tražim li nekakvo priznanje za to ili poseban tretman? Ne.
Činim to jer želim pomoći i jer isto tako, danas sutra, nikad ne znaš možda će meni zatrebati pomoć i volio bih da mi netko pomogne jer to želi, a ne da bi izmuzo posebno označen pločnik u gradu.

Rječnik je također na nivou uglađenog i uglednog gospodina.

ne pripadam ni jednoj stranci,niti sam pripadao niti ću pripadati! moja stranka je motor! nabijem sve vas stranačke grebatore i licemjere i ostavite motoriste na miru! preko nas se nemojte prepucavati, siti smo mi svih vas! ti ako budeš trebao-la pomoć, obrati se slobodno nama,to što radiš je lijepo,a oznaka na asfaltu da ti toliko smeta, ne mogu vjerovati?! to je samo malo promijenjen grb tvoga i moga grada i to ti smeta?!? predpostavljam da ti čirilica u vukovaru toliko ne smeta! žalosno, ali istinito!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Uvijek su oni bili tamo a vi se uvatili tih klupica kao da su jedine u gradu, pa to su samo 3 klupe! U krugu 10m imate jos 10 klupa!

imali bi i one kod PBZ-a da zbog "viših" interesa nisu maknute i postavljena terasa


Terasa nije postavljena besplatno, dakle... Smile

onda dobro, uzet ćemo parking u koncesiju i počet naplačivati i motorima i biciklima i klupe također! 5kn,sat vremena sjedenja! kakvi likovi?! besplatan parking za sve i to im se ne sviđa! to je ništa naspram sinkronizirane akcije 2008, u nekoliko gradova, kada smo se borili za manje autocestarine! dobili smo 60% cijene od cijene za aute! zar je i to politički bilo??? motor plača veći porez, veće registracije, iste cestarine kao i auti i samo za cestarinu smo se uspjeli izboriti. to je onda bilo kad smo plačali lipama! dok u nekim državama,autoput je besplatan, ali za početak dobro je i ovo! kalmeta, hvala! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-Proleter- je napisao/la (Pogledaj post): › dno dna to se samo u našoj palanci može desit, šta im fali na parkingu kod hotela osijek?
da nebi slučajno nekoj bundevi promaklo da pero ima novi auspuh...
da treba za ikog rezervirat taj "parking" bilo bi uredu eventualno za dječja kolica
pa ebovas to je PJEŠAČKA staza a ne manekenska pista za vaše igračke...sva sreća da će se ova vlast urušti uskoro a ovo ruglo dislocirat na neko adekvatno mjesto

kako to da auti imaju parking bočno parkiranje na nogostup??? zakon,a?? biseru!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: › vi vaša stranačka preseravanja, nemojte lomiti preko nas bikera. mi nismo ničiji i nas nitko ne kupuje!
Dakle, smatras da to sto su moto klubovi slali okolo linkove (s profila moto klubova i udruga) i zivotopis Ribica nema veze s politikom i "stranackim preseravanjem"? A s cim ima?

To nema veze sto je bas Ribic, eto slucajno, naisao kad su bikeri dobili parking u zoni gdje do sada to nije bilo dozvoljeno.

Kao sto sam rekao - meni je cak i simpaticno to okupljanje bikera, biciklista ili rolera na klupicama - daje to odredjen stih gradu. Nemam nista protiv ni da se parkinzi za motore (ma gdje bili) oznace grbovima moto klubova (to je cak i cool). No, onako slati reklamu za pojedinog politicara i jos reci kako je on motorist (a tekst priredila vrhuska HDSSB-a) je sramotno za jednu udrugu. Prodali ste se za politicko agitiranje (bilo koga). Jadno.


Citat: › kakve on ima veze sa pločnicima i parkirnim mjestima?
Veze ima samo to sto ste sa sluzbenih profila i mailova moto klubova i udruga slali okolo njegov zivotopis s pozivom da se glasa za njega.

I par tjedana nakon toga - hop - dobijete parkiralista koja prije (po zakonu) niste mogli dobiti.

Citat: › nekoliko gradova ima parking za motore, zašto ne bi i osijek to imao?
Osijek ih je imao - kod Hotela Osijek. I to parkinge koji su bili po zakonu.

Pa 'ajd sad onako iskreno - zar se ne osjecas usrano kad s profila udruge ili kluba saljes okolo stranacke materijale i navijas za pojedinu stranku? Zamisli da tebi sef u firmi dodje i to napravi - sigurno bi popizdio i rekao odakle njemu pravo da tebi govori za koga ces glasati.

Eto, primjeni sad taj osjecaj na moto klubove ili udruge. Ili nemoj primjeniti, ali onda se nemoj srditi kad ti se ukaze na to da ste se prodali za novac. I to ne Ribicev novac, nego NAS novas! Ribic vas je kupio NASIM novcem. I vas i one iz moto-crossa sto su dobili stazu koju smo svi MI platili.


Zadnja promjena: Leteci mungos; 25.04.2013. 23:28; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mlpokn
Offline
Ukupno postova: 98
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sad je i loše kad se napravi motocross staza? Loše je i kad se netko brine o parkiralištu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlpokn je napisao/la: › a sad je i loše kad se napravi motocross staza? Loše je i kad se netko brine o parkiralištu?
Ne, gdje si ti procitao?!

Lose je kad klubovi imaju potrebu ili naredbu agitirati za stranku ili politicku opciju, kao naknadu i uvjet da bi nesto dobili.

Problematiku sam opisao u ranijim postovima i to mogu potvrditi mnoge udruge koje su trazile novac od Savjeta mladih.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: