Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2011. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još uvije se čeka mungosov odgovor Very Happy

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2011. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja čekam 50kn od letećeg... Smile ili da mi bar pokuša odgovoriti svojim dubokoumnim citatima Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2011. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Osjecanin, moja ponuda se nije odnosila na jedan dan, vec na dulje razdoblje. Stoga, pricekajmo rasplet situacije. Ovo s dugovanjem je smijurija koju je Dinamo zaobisao smijesnom promjenom imena i jos jednom posprdao nakazu od tzv. drzave u kojoj zivimo. Dokaz pravne nesigurnosti, odnosno dokaz da ovo po mnogocemu nije drzava. Prognozirao sam jedan ishod, ti si iznio neke cinjenice koje bi mogle utjecati na taj ishod, a ja bih cak i volio da si u pravu. Draze bi mi bilo dati tebi 50 kuna, nego gledati kako svaki mjesec nestaju milijuni.

@Duminoloze, ako ce ti biti lakse, osim kao kompleksasa me zamisli i s rogovima, repom, krljustima ili bez ruku, nogu, ili kako god drugacije, a da ces se ti osjetiti dominantnim.

Kad si se vec uhvatio te rijeci "kompleks", onda proanaliziraj njeno znacenje, usput analizirajuci i znacenje rijeci frustracija, a sve u kontekstu (ne)uspjeha, kako vlastitog, tako i onih/onoga s kim se identificiras [npr. nogometni klub]. Mozda spoznas nesto o sebi. U svakom slucaju, uvijek je dobro baviti se sobom, bio sposoban doci do zakljucka ili ne.

No, vratimo se na nogomet, kako ovo ne bi bila prica o tebi [kakav god bio] ili meni [kompleksasu s rogovim i repom, bez ruku i nogu].

Dakle, ne slazemo se oko teze da se profesionalni sport ne treba financirati iz proracuna (lokalnih, drzavnih ili tvrtki u njihovom vlasnistvu).

Ti smatras da su sportasi ambasadori i da to sto cine vrijedi milijune i donosi korist svima. U tome se takodjer ne slazemo.

Argumenti koje smo iznijeli su ili takvi da ih ne zelis prihvatiti [npr. rijetko koja drzava na ovakav nacin sponzorira profi sportase uz izliku da su sportasi ambasadori], ili su takvi da ih je tesko kvantificirati i potvrditi.

Pogledaj oko sebe. Koliko tvojih prijatelja nema posao? Koliko ih ima posao? Koliku placu dobiju ti koji imaju posao? Kolika je zapravo njihova placa [prije nego im se dio naplati kroz poreze, prireze i sl.]?

Sad zamisli da i ti i oni dobijete taj novac od poreza i prireza svaki mjesec na ruke - skupite to na jednu hrpu. Kako biste potrosili taj novac? Koliko biste od tog iznosa dali ovakvoj upravi NK Osijeka?

Koliko bi ti novca dao Davoru Sukeru? Koliko bi dao Janici Kostelic? Koliko bi dao Domagoju Vidi?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2011. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam posao pa svejedno nisam škrt kao ti mungos.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2011. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos, nije mi se dalo čitati detaljno tvoje postove ovdje, samo sam letimično preletio preko njih i koliko vidim, opet zagovaraš selektivnu raspodjelu novaca poreznih obveznika (kao i na temama o financiranju Crkve) i to naravno po ključu koji tebi osobno paše. MIslim, da se razumijemo, ne paše ni meni da razno razni diletanti iz NK Osijeka i sličnih vreća bez dna troše novce svih nas na aute, sponzoruše, da se kurče okolo ovo ono, a da ne pružaju ništa zauzvrat (upravo obrnuto), ali kako sad jednima uzet, a drugima dati? Vidim na kraju da pitaš forumaša Duminske Trake koliko bi on dao novaca Šukeru, Janici i sličnima... pitam ja tebe koliko bi ti dao HNK-u, ovim sad panonskim skejterima šta su bili na srednjici, bezbrojnim udrugama, festivalima ovom-onom (koliko bi dao Crkvi, to već znam Very Happy)? Ako si negdje u svojim postovima već odgovorio na ova pitanja, zanemari ovaj post.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2011. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: › pitam ja tebe koliko bi ti dao HNK-u, ovim sad panonskim skejterima šta su bili
Pitaj me koliko bih dao nogometasima. Dao bi im prosjecnu placu, pa nek' trce za loptom.

Kazes da nista ne pruzaju?! A sto bi to oni uopce trebali pruziti?! Nekakva europska natjecanja?! Trebamo li davati milijune da bi eto, Osijek imao klub u nekom europskom natjecanju?! Za 100 milijuna kupimo neke dobre igrace i onda oni osiguraju prezimljavanje u Europi. Wow, jebote, mi smo centar univerzuma! Wow, Osijek, sad ce svi u Osijek, igramo u kupu UEFA!

Koliko gradova velicine Osijeka u Europi ili Italiji ima istu ambiciju?! Ponderiraj to jos s kupovnom moci, odnosno ekonomskim uvjetima i BDP per capita i onda ces dobiti pravu mjeru NK Osijeka. Mozda tu i tamo poneki klub povremeno iskoci, ali takvi obicno imaju ogromne i zdrave tvrtke iza sebe.
Mjera Osijeka je druga, treca liga (po austrijskim) ili peta, sesta, po njemackim standardima, prosjecna placa, u klubu jos 2-3 zaposlena i to je to. To je nogometni klub kakav moze imati grad tipa Osijeka, grad kojeg su u posljednjih 20 godina poharale bijela i HDZ/HDSSB kuga.

Sve vise od toga je poput NK Split, gdje krimos koji je milijune opljackane na cestogradnji ulozio u svoj sabanski san - postati predsjednik/vlasnik nogometnog kluba. Isto vrijedi i za onog sabana Spajica i slicne kreature koje su unistile proracune opcina i lokalne tvrtke, zaduzile sve oko sebe kako bi nahranili svoj zatucani ego i bili vlasnici/direktori klubova.

@Duminoloze, ne pitas se zasto nemas posao?! Mislis da to nema veze s nogometom?! Jednog dana ces imati, stoga zamisli situaciju koju sam ti opisao u posljednjem pasusu i odgovori konkretno kako bi se ti postavio i sto bi s legosima ucinio. Put the money where your mouth is!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2011. 11:02 
Naslov:  Re: NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da brate,ja zbog NOGOMETA nemam posao,Novalić i ekipa me zajebali...hahahaha to je već strašno. Evo ja sad idem na fakultet i glup sam,jer zbog nogometne mafije ja nemam posao...svašta. Bajdvej ovaj lik ti je dobro rekao,ti bi rasporedio novac samo za ono kako tebi paše,samo za ono što se tebi sviđa,e pa ma nemoj. I bajdvej kada bi Osijek imao tipa kao što je Mamić koji bi dobro zarađivao na transferima onda ne bi bilo nikakvih problema jer sve što se uloži u klub se vrati nazad. Naravno ne treba nam čovjek konj kao što je Mamić ali netko sposoban prodati muda pod bubrege kao što je on i pritom zaradit dobre novce. Ne vrijedi se s tobom raspravljat,tebi je nogomet nešto trivijalno kao ulaganje u lokalni kirbaj,nama je to već ozbiljna stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2011. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de kog boli racku više.. nek ispadnu u nj ligu..zaboli me... tu neke debilne emocijalne povezanosti s lijevim klubom....de molim te.... što niste tolko povezani za industriju ovog grada

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2011. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio bih da postoji,a i da ne moram imat boga za ujaka u ono malo što je ostalo pa da se mogu zaposlit. A i ne teraj sad u oftopik jebiga.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2011. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otišao je Špehar...u jebote.... otiša0o je.. spasio ha je tata... i dobro.. jer tata zna u kakvom je stanju klub... ja bih preporučio ostalima da bježe,jer ako Špehar sklanja sina nešto ne valja

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: