Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništi želju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godina je 2153. S obzirom na napredak medicine, a i tvoj odustanak od svih mogućih štetnih tvari koje unosiš u sebe, dobila si priliku otputovati na novi, neistraženi planet VGDL-8724. I tako ti lijepo putuješ stotinama godina, iz zvučnika svira David Bowie (dok je šofer svemirskog broda stanoviti Bogoljub), nekada se zalomi i Neno Belan (ako je slučajno spremačica Manda upalila mjuzu u rano jutro), ponekad si i ti sama pustiš _____________ (na praznu crtu upiši svog omiljenog izvođača) i uživaš u predivnom putovanju daleko od balkanskog primitivizma i glazbe koju taj primitivizam sa sobom nosi. Sletite vi na taj planet, osjećaš se kao da si se ponovo rodila, gotovo da još ne možeš vjerovati da si pionirka novovalne svemirske šetnje, kad te gostoljubivi elijeni sa svih strana počnu obasipati pažnjom i ponude ti hranu... I tako krenete vi do restorana. A u njemu imaš što vidjeti: ikebana, romantična atmosfera, netko je bacio peškir na lampu da bude još podatniji osjećaj uživancije, lokalni specijaliteti se tope u ustima i njihovi okusi se međusobno prožimaju i sljubljuju jednostavno nadopunjavajući kompletnu atmosferu savršenstva! I kada si pomislila da is u raju - eto ti neugodnog iznenađenja! Domaćini su uhvatili signal sa Zemlje prije kojih par stotina godina, a u njemu nažalost program TV Pinka... I napraviše oni divne obrade Dara Bubamarinih hitova iz dvijetisućitih, aranžiraše u sasvim novom ruhu Karleušine najveće uspješnice i digitalno remasteriraše Severinin posljednji veliki hit "Alaj me je Milan prašio"... Naivno ne znajući da to nije glazba koja prestavlja Zemljane, nego samo maleni dio svijeta, tek toliki da stane na jedan Europski jugoistočni poluotok... Ne možeš im nikako pobjeći boga mu šest!

Želim iskorijeniti piriku iz svake bašće!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2011. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godina je 2258. Više ni ne postoji pirika. Ne postoji ni previše plodnog tla. Povrće se uzgaja u laboratoriju. Iskorijenitelji pirike su i službeno višak u sistemu. šalju te u Svemir da ne budeš na teret društvu, jer si cijeli život posvetio iskorijenjivanju pirike, i ništa drugo ne znaš raditi, i sad kad si nepotreban, bacaju te vanka. Dobiješ samo bocu kisika, dovoljno samo da ostaneš živ dok ne odlepršaš daleko od majke Zemlje.

Želim da Ivo Sanader crkne u zatvoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2011. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivu Sanadera je u zatvoru posjetio Chuck Norris. Ivo Sanader je postao besmrtan.

Želim uhvatiti zlatnu foku!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2011. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlatna foka... Sad ću ispast tupava, ali nisam sigurna da znam šta je to, hahah... Je l' neka ribica? Neka ti netko drugi uništi ovu želju. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: › Želim uhvatiti zlatnu foku!

Nakon dugog puta u Antarktički krug preko Bermudskog trokuta, tri potonuća broda, osam torpeda te čak dvadeset sedam zaostalih plutajućih mina iz 2. svjetskog rata (a osam napada kenijskih, somalijskih i ostalih -skih gusara da ni ne spominjem), dolaziš do Antarktika i skontaš da je zlatna foka navodno otputovala za Arktik. Sjedaš u brod, ploviš prema sjeveru, a tvoj mali miđet prorok ti govori da trebaš ići prema Newfoundlandu, na putu prema kojem nasadiš brod na istu santu na koju se i Titanic nasadio, brod ti potone, svi se jedva nekako spase, miđet prorok ti jebe sve po spisku, dok plivate prema obali spazite zlatnu foku za koju se ispostavi da uopće nije zlatna foka već zlatni morski pas koji vam ispuni jednu želju, a ta je da vam kaže da zlatna foka ne postoji jer ju je pojeo zlatni morski lav kojeg je pojeo zlatni kit ubojica kojeg je pojeo zlatni morski pas.


želim dobit 2 iz ispita

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2011. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebeni ispit... Učiš za njega, iznojio si već dvije pune Pampers pelene kroz dlanove, popio hrpu kava i najjeVtinijih enerdžajzera iz Spara samo da te održe budnim dok učiš tu prokletu modernu južnoosetijske književnosti... Padneš u nesvjest, usprkos svemu... Budiš se u šoku, juriš na ispit, ne znaš gdje ti je glava, a gdje pozadina, mrljaš, brljaš, treseš se poput pruta na vjetru, usplahireno predaješ polumokri papir natopljen kombinacijom suza i znoja iz već spomenutih dlanova, a pogled ti polako pada prema podu i napuštaš predavaonicu... Sutra su rezultati.. Još jedna neprospavana noć... Jbg, samo da dobiješ tu dvojku, samo dva, Bože daj dva... Sviće novi dan, provjeravaš stranicu, refreshas rezultate, ali nikako da se pojave... Daj Bože samo dva, dva, dva... Kad ono, ko' za kur**, dobio si 5 (izvrstan)! Madrfakin 5! Prokleti život, prokleti ispit... A jedino što si želio je ta jadna, bijedna, slabašna dvojčica...

Želim mokriti bez da moram otresti Dnjepra na kraju procesa!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2011. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godina je, ne znam... 2350. Ljudima je bilo toliko lijeno otrest pišu poslije piškenja, a tehnologija je toliko uznapredovala pa je izmišljena spravica veličine zrna riže koja se ugradi u pimpača čim se muškić rodi, i ta spravica šalje nekakve električne impulse po završetku piškenja u neki živac, i tako se pimpač sam otrese. Nakon nekog vremena dogodi se greška u proizvodnji i cijela serija spravica za trešnju pimpača bude "manjkava", (kao što je bio slučaj sa Toyotom) i ti budeš te jebene sreće da se reinkaniraš ponovo sam u sebe nakon 450 g i rodiš se 2470. g i ugrade ti neispravnu spravicu, i pišo ti otpadne kad navršiš 12 g.

Želim čiste javne wc-e.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2011. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godina je 1476. Vremenski stroj te odnese u prošlost, čisto da prekine lanac pričica iz budućnosti... Sva si napaljena na novootkrivena vokalna višeglasja crkvenih pjevača, a samim time i cijeli folklor koji ide uz to... Njihove smrdljive mantije ti omađijaju mozak, fan si, trčiš na svaku misu da čuješ njihove korale... I jednom se otvori prilika da im pereš wc-e nakon nastupa jer je srednji vijek i ima dosta govana okolo naokolo. Međutim, kako sve ide preko veze, prijaviš se na tadašnju inkarnaciju HZZ-a, ali prapraprapraprapraprapraprapraSalamander dobije posao i bavi se usrkavanjem govana u ondašnju verziju cisterne na konjskoj zapregi... Ah ta korupcija, čak je i u srednjem vijeku ima!

Želim da proguglaš i nađeš što je foka!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki put kad upišem u google foka nestane mi struje, vode, nebo prekriju crni oblaci, počne grmljavina, i ja bježim pod svoju dekicu.

Želim da mi u dvorištu raste kiwi. Mmmmm.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2011. 13:39 
Naslov:  Re: Uništi želju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Umjesto kivija na drvetu će rasti računi koje ćeš MORATI plaćati. Jer, ako ne platiš, napasti će te horda mačića i izgrebati u snu.
Bwahahahahahahahaha!!!

Želim ...
... biti profesionalni ubojica.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živiš u Hrvatskoj! Alo! Pa tu nema kiwija... Jednostavno zaboravi Very Happy Very Happy Very Happy

Želim potaknuti peristaltiku crijeva!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pojedi pokvareni jogurt.


Želim biti catwoman. Ha !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 14:20 
Naslov:  Re: Uništi želju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Želim ...
... biti profesionalni ubojica.


Neka supertajna agencija te vrbuje za agenta - ubojicu, šalju te na obuku, sve super, i na prvom zadatku trebaš ukokat svog dečka/muža (testiraju te), budući ti to ne možeš, ne postaneš profi ubojica nego prijetnja agenciji, da ne odaš ubiju te na način da te zakopaju u jamu govana, gdje se ugušiš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ! Ha ! Ha !

Samo toliko Very Happy




Želim pojesti pokvareni jogurt!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › Ha ! Ha ! Ha !

Samo toliko Very Happy




Želim pojesti pokvareni jogurt!


Nije fora.


Uzmeš i pojedeš. Ako nemaš, odeš u dućan, kupiš, staviš na prozor i nakon par dana popiješ. Samo što nećeš samo potaknuti peristaltiku crijeva, nego i svjetski proljev, ovaj, diareu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: