Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



upucavanje - sa zenske strane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2007. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2007. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

pa Bruno, mal si predaleko ošo. mislim da pod 'direktan upad' ni jedna cura ne misli baš na vatanje dečka za jajca! Smile a mislim... ne znam ja... možda su tvoja iskustva drugačija... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2007. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
osijek031.com smile

pa Bruno, mal si predaleko ošo. mislim da pod 'direktan upad' ni jedna cura ne misli baš na vatanje dečka za jajca! Smile a mislim... ne znam ja... možda su tvoja iskustva drugačija... Wink

Mene zene odma vataju za medjunozje...
Jednostavni mi ne mogu odoljet...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2007. 20:14 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vise se ne bavim upucavanjem, ali dok sam bila mladjahna sam prvo izazvala reakciju necim kratkim (suknjom) pa bih procijenila situaciju. A onda bi zatreptala zelenim okicama i to bi bilo to.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2007. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Vise se ne bavim upucavanjem, ali dok sam bila mladjahna sam prvo izazvala reakciju necim kratkim (suknjom) pa bih procijenila situaciju. A onda bi zatreptala zelenim okicama i to bi bilo to.

A sad si zbilja matora...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2007. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile mislim da si frazu "istrese iz gaća" shvatio malo predoslovno.. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink[/quote]

osijek031.com smile pa nisam ni mislila bukvalno, to je samo uzrečica. Tko bi normalan išao okolo i hvatao tipove za jaja. Samo kažem da reakcije znaju biti vrlo zbunjujuće. Čekati vas da napravite prvi korak, to trebaš ponijeti transparent veličine stadiona.
Što je najgore, oni tipovi koji su sirovine, kreteni, nemaju nikakve komplekse i ništa ih ne smeta da te spopadaju, ne možeš ih se riješiti. A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

osijek031.com smile pa nisam ni mislila bukvalno, to je samo uzrečica. Tko bi normalan išao okolo i hvatao tipove za jaja. Samo kažem da reakcije znaju biti vrlo zbunjujuće. Čekati vas da napravite prvi korak, to trebaš ponijeti transparent veličine stadiona.
Što je najgore, oni tipovi koji su sirovine, kreteni, nemaju nikakve komplekse i ništa ih ne smeta da te spopadaju, ne možeš ih se riješiti. A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.


Nije sve bas tako crno, meni se cini da ti to pricas iz nekog svog bolnog iskustva ajd podjeli to s nama malo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2007. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.


ma kako nije jednostavno, dođeš i kažeš, pa nemože bit jednostavnije, ne odma na prepad al daš do znanja šta želiš (ne protumačit ovo kao "mala oš se ti jebat samnom"Very Happy), i to ne kojekakvim migovima, tikovima, smješkanjima, dobro i toga mora bit naravno, al svi pričamo istim jezikom, pa riječi su tu da se njima služimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Nije sve bas tako crno, meni se cini da ti to pricas iz nekog svog bolnog iskustva ajd podjeli to s nama malo Smile[/quote]

He, he, nema bolnog iskustva, sve je to dobro, kad nešto hoćeš, ima milijun načina da to izvedeš. Tema, mogli bi je razvući ko Bibliju.
Ono što ne valja je, više puta sam doživjela da neki krelac, samo što pogledaš u njega, to vjerojatno shvati doslovce: "vid male ona bi malo..." A ne piše mu na čelu da je krelac, uf.
Sa normalnim ljudima druga je stvar. Možeš kako hoćeš, i prići, i razgovarati, satima, kao da se znamo 100 godina. I to se sve svodi na ono da smo svi različite osobe, nema definicije. Kako si napravimo, tako će biti, i što si spontaniji i opušteniji pri upoznavanju s ljudima, to bolje. Sve valja, nemam pritužbi.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
šalu na stranu...pa ne karo...al dođeš i kažeš,ćao...jel te zanima koja kavica sa mnom...ili,brate mili sad mi palo na pamet...malo se potrudiš i nabaviš od njega broj mobitela i pozoveš ga porukom na kavu,ako te je već stid uživo pitat Smile issse,kako sam se ovog samo sjetio,u momentu...

a zar nije pametnije prvo stati i popričati s osobom da barem nešto saznaš o njoj...
barem zna li sastaviti suvislu rečenicu..naravno, ako te to zanima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vučica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam... i to mi je trenutno jako veliki problem... inače sam izravna, ali ne i u ovom slučaju...

_________________
...kad sam dobra, dobra sam, a kad sam zla, onda sam još bolja... Smile

osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno neznam kako je mene moja cura osvojila, ili ja nju. Možda jednostavnošću!?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2007. 19:36 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ovdje mnogo filozofije. Lijepo je uciniti prvi korak i pokusati prici nekome tko ti se svidja. Pa ja sam raskinula zaruke da bih mogla ponovo osvojiti ljubav svojeg zivota. Uspjela sam i zato sam sada presretna. Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2007. 22:23 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se bojati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: