Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zemlja bez granica 2013.: Jubilarna "Zemlja bez granica" se neće održati!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2013. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › koliko ovdje ima sitnih dusa, malogradjana, licemjera i ostalog sljama na ovom portalu

pojedinci ste poludili s politikom, sve je urota, cak kad se radi i o djecjem projektu - muka mi vas je

zato i jesmo grad slucaj, jer ste vi gradjani slucaj, sve sljam do sljam - cast izuzecima

nadam se da ce Breza nastavit uspjesno raditi



Svakakvih nas ovdje ima, ali ima i onih koji su nešto predložili, žele pomoći i žele taj projekt održati u ovom gradu!

Naravno da Breza mora nastaviti s radom - najmanje četiri osobe sa njihove stranice primaju plaću za svoj rad; nisu svi volonteri.

Volonterima svaka čast, mislim da se oni niti ne javljaju na ovom portalu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2013. 12:26 
Naslov:  Re: Zemlja bez granica 2013.: Jubilarna "Zemlja bez granica" se neće održati!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Bogu na internetu i googlu.
Prvo, gospođa Vargović je nedvosmisleno napala grad i gradonačelnika Vrkića optuživši ih da su krivi što se ZBG ove godine neće održati. Naravno, u cijenjenom Glasu Slavonije koji je u opremu teksta dodao SRAMOTNO, pa naslov, pa izjava gospođe Vargović. Dapače, "MJESTO ZA MENE" piše kako su pozvali gradonačelnika da zajedno s njima OTKAŽE ZBG. Onako posprdno. I onda se tu prave nevješti, kakva politika, ma kakvi, mi smo samo obična udruga građana, otkazivanje nema veze što je došla nova vlast.

A za potpunu istinu, vratimo se malo godinu dana ranije. Gospođa Vargović u jednom intervjuu mao prije zadnje ZBG kaže kako im je financijski pomogao samo grad i to sa 104 000kn kao i godinu dana ranije sa istim iznosom. Dalje priča kako će ovogodišnja ZBG biti i posljednja jer se sa 100 000kn ne može organizirati.
Dakle, za ovu godinu prošla gradska vlast na čelu sa gradonačelnikom ne da ne povećava iznos za ZBG nego ga smanjuje na 70 000kn!!!

Gdje se to gospođa Vargović javno bunila, protestirala?????? Nigdje naravno. Znači, sve do prije mjesec dana dok se nije promijenila vlast uredno su radili na organizaciji ZBG iako su znali da im je Bubalo iz proračuna namijenio 70 000kn!! Nigdje A nisu rekli a godinu prije gospođa Vargović izjavljuje da sa 100 000kn ne mogu organizirati ZBG i da je 10. po redu 2013. zadnja.
Odjednom se promijenila vlast na iznenađenje svih i odjednoms e ZBG više ne može organizirati a kriv je Vrkić i nova vlast koji eto nemaju sluha za ZBG. I onda poslije "Mjesto za mene" izjavljuje da su se sastali sa Hamom, da su im ponuđena veće sredstva ali oni i dalje ustraju na tome da se to ne može organizirati ni sa većim sredstvima a do ZBG ima više od mjesec i pol dana.

LAŽI,LAŽI,LAŽI....
I te priče kako se gradska vlast i gradonačelnik nisu potrudili da i gradske firme pomognu u organizaciji. A prošle godine gospođa Vargović nabraja firme koje su im pomogle osim grada Osijeka(u materijalu i drugim uslugama). Vodovod, pa onda Saponia, Meggle, Niveta, Ford, Toyota..ne znam samo gdje su te silne gradske firme nabrojane među ovima...

Pa onda priča kako sa 70 000kn mogu organizirati "samo" 6-7 radionica. A prošle godine su sa samo 30 000kn više organizirali 42!!!!! LAŽI,LAŽI I LAŽI.

"Mjesto za mene" ovdje priča kako ne postoji novac iz EU fondova za ovakve manifestacije a Bubalo prije zadnje ZBG izjavljuje kako je grad osigurao 104 000kn a jedan dio tog novca je iz EU fonda.

Pa priča "Mjesto za mene" kako sve gradske vlasti nisu imale sluha za ZBG od Đapića do Bubala a u intervjuima u prošlim godinama zahvaljuje se Bubalu i gradu Osijeku što su prepoznali značaj ZBG i što ih novčano pomažu.

Kao što reče Čarobnica, muka mi je od čitanja svega ovoga i ne znam koji me vrag tjerao da pogledam o čemu se radi. Sramota, ništa više!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2013. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da ne bude zabudne pa sad ispadne da imam nešto protiv ZBG. Naprotiv! Ja bi vam dao iz gradskog proračuna koliko god vam je potrebno da se ZBG održi. Mislim da je to jedan od rijetkih projekata s kojim se grad Osijek može ponositi i žalosno je da tako završava. S jedne strane siguran sam da je Vrkić i grad mogao bolje reagirati ali s druge strane razumijem i cijelu situaciju u gradu gdje još štošta nije posloženo i gdje je svakome tko se javi Vrkiću njegova briga i njegov problem najveći. Da je mirna i uhodana situacija u gradu, ne sumnjam da bi sve bilo bolje i ne bi bilo ovih događanja i prepucavanja..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
a.vidi.me.sad
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2013. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
...
A za potpunu istinu, vratimo se malo godinu dana ranije....


Ti si se baš potrudio. Neodoljivo me tvoj post podsjeća na:

http://www.youtube.com/watch?v=kX6MDRoqfts

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2013. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a.vidi.me.sad je napisao/la: ›
Vjerojatno si i u pravu da nisu dobro odradile kako ti sirovo kažeš "traženje love". Slažem se čak i da je priopćenje trebalo biti spretnije.
S druge strane možda bi bilo sasvim normalno da Grad Osijek s počasnim nazivom "Grad prijatelj djece" čija i ploča stoji na prilazu grada, nakon deset godina ove manifestacije ne čeka "traženje love" nego da bude partner, pokrovitelj, suorganizator... (nazovi to kako hoćeš) manifestacije za koju sami govore da je brend grada. Da Grad ima onu ulogu koju ima u organizaciji OLJK, naprimjer.
Nisam uspio naći gdje pljuju po Vrdoljaku i gradonačelniku, ali ako je to istina bojim se da ZBG neće vidjeti svoje deseto izdanje. To su i zaslužili! Mi roditelji i naša djeca će to shvatiti, oni znaju da nije lijepo pljuvati po drugima. Ma ništa zato. "Ići će djeca u GISKO i ćao..."



tko se mača lača ... ostade bez gača ...

vezali su se za politiku. politika svake 4 godine ima svojih problema, a to su izbori

breza nije imala s kim razgovarat u predizborno vrijeme ili jednostavno nije znala kapitalizirati tu činjenicu da idu izbori ...

pretpostavljam da su sa svime čekali upravo zbog toga ... i zato ne pušim te njihove fore ... patetična priopćenja za javnost ...

skrivanje iza djece je bezvezno. djeca ovog grada imaju puno projekata i stvari s kojim se mogu zabavit ... ovaj više ne ide ... i to je to ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2013. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a.vidi.me.sad je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=kX6MDRoqfts
Very Happy

Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: