Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli me piso tko vodi prosvjede,osao sam neki dan na trg zbog sebe,a ne zbog stranaka,a tko je bio na prosvjedu boli me briga,borim se za sebe,kao sto bi i vi svi trebali..hebo vas led,izadite samo na trg,nemorate slusat,skandirat,samo budite tamo da se zna da vam nije dobro u ovoj drzavi,a ne biti tetkice pa otici sat vremena kasnije na kavu,kad se sve rascisti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2011. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la: ›
boli me piso tko vodi prosvjede,osao sam neki dan na trg zbog sebe,a ne zbog stranaka,a tko je bio na prosvjedu boli me briga,borim se za sebe,kao sto bi i vi svi trebali..hebo vas led,izadite samo na trg,nemorate slusat,skandirat,samo budite tamo da se zna da vam nije dobro u ovoj drzavi,a ne biti tetkice pa otici sat vremena kasnije na kavu,kad se sve rascisti


e bravo! to sam isto i ja htjela reći, samo na malo drukčiji način (:

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › najjači su mi oni koji samo vide negativno kao ispriku da sami ništa ne poduzmu za situaciju u kojoj se nalaze i onda još kukaju kako im je loše!!!


meni su još jači oni koji viču kako im je dobro u životu i neće prosvjedovati, no opet koriste svaku moguću situaciju da omalovažavaju prosvjede i njihove sudionike. užas.

od 30 000 nezaposlenih, na Trgu se okupilo 1000 ljudi. Od tih 1000 bar pola su studenti, zaposleni, školarci, umirevljenici... a di je sva ta masa od 30 000 nezaposlenih...
čini mi se da kod nas još uvijek (bar što se tiče većine) vrijedi ona "svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje"

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zasto uvijek svi imate nesto protiv nekoga

smeta vas ovaj, onaj

do prije tri tjedna vas je smetalo sto nitko nista ne poduzme, sad se poduzima sad vam se ne svidja kako

ok, ne zelite slusati, kako neko nes govori, ne slazate se svim idejama

odite na trg, poduzmite nesto

od toga sto sjedite ispred kompa i serete, nece nis biti, a vama ce i dalje biti isto

jer vam nije svima dosta, da vas kradu i lazu i pritome se jos i smiju ?

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2011. 7:51 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima zašto se nije prosvjedovalo pred HDSSBom, SDPom, HSPom i HNSom. Oni ili su ili vladaju ovim gradom. A nije da nisu krivi za situaciju. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2011. 14:13 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la (Pogledaj post): › boli me piso tko vodi prosvjede,osao sam neki dan na trg zbog sebe,a ne zbog stranaka,a tko je bio na prosvjedu boli me briga,borim se za sebe,kao sto bi i vi svi trebali..hebo vas led,izadite samo na trg,nemorate slusat,skandirat,samo budite tamo da se zna da vam nije dobro u ovoj drzavi,a ne biti tetkice pa otici sat vremena kasnije na kavu,kad se sve rascisti

Upravo to!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Jao si ga svima nama kada neki ljudi vide spas u HDSSB-u i Dinku Buriću Rolling Eyes Rolling Eyes
Istina.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
chager je napisao/la: ›
. Kampanja pred izbore je uvijek prljava, volio bih da netko kao Pernar uđe u Sabor, i da ni jednu sjednicu ne prespava


pa dobro si ti normalan???
nacionalizacija imovine,svjestan ulazak u inflaciju,oprost 2/3 dugova građana takav covjek u saboru...ja sam mislio da ne mogu losiji nego sto us sad u sabor a ti hoces TO u sabor hahahah

Baš to, ne mogu biti lošiji, većina, golema. Vjerujem da bi na svakom zasjedanju barem imao što reći, i da bi dizao ruku po savjesti, ma kakva ona bila. Uostalom, ući u Sabor ne znači i imati utjecaja na odlučivanje, samo je dovoljno da se stravri pokrenu, što mali možda može, a dijelom je i pokazao. Puno toga mi se kod njega ne sviđa, ali ima i dobrih stvari. Bolje Pernar, nego garantirati SDSS-u tri zastupnika zauvijek, ili danas sutra Kontri isto tako nešto, ili Iskoraku...a jesmo konzervativni kad nam to odgovara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stopglupimljudima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 21:31 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosta priče ,idemo raditi,učiti,pomagati,moliti se,voliti..........a ne gubiti vrijeme!!!
I nemojte zaboraviti,sutra je 8.MART!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2011. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ zna li tko kada su sljedeći prosvjedi u našem gradu? pratim medije i FB, ali nigdje nikakva informacija... nije valjda da se nitko nije imao pozabaviti prijavom mirnog okupljanja i ostalim što treba? ):

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: