Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lepa Brena u Osijeku - koncert i službeno otkazan! Povrat novca...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
visa
Offline
Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

student 3p pa čemu ovo shvaćam skupljanja novca i to podržavam, al kud nju??
za ubuduće barem znam da vašu karticu neću uzimat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.03.2011. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od tolko sranja u ovoj vukojebini, vi se opterećujete brenom?! Boli me ona stvar ko pjeva u dvorani, nek pjeva i Bora Đorđević ako hoće. Ako mi se ne sluša, ne ću ići i točka. Pjevaju i naše "zvjezdice" preko granice.

silvio je napisao/la (Pogledaj post): ›
...hahahaha govor mržnje...a ja jadan komentirao povijesnu istinu...izgleda da je svima drugima krivo što im sisata četnikuša nije došla drmusati pa da jadni se opuste uz "igranje" i pjesmu...za mirovinu sam premlad, a što se tiče privilegija evo jedna domaća stara: "iz tvojih usta u Božje uši"...i neka, nema ona što tražiti u Osijeku kao ni ostali njihovi...i jadan si ga ti kada moje pravo na govor, da sam Hrvat, smatraš govorom mržnje...


A ti... pa nije ti se ćaća borio da bi sad ti krojio ko smije pjevati ko ne smije pjevati. Dapače, borio se da izađe iz takvog sistema i za demokraciju. A ovo što ti pričaš nije demokracija. Zato, stani na loptu, razmisli što radiš i olabavi. Osobno ne slušam cajke i želudac mi se okrene kad ih čujem, ali... živimo u društvu koje je sačinjeno od pojedinaca koji imaju pravo na svoju kulturu, vjeru, izražavanje i na kraju krajeva glazbeni ukus, da ne pričam o političkom mišljenju i opredjeljenju, pa s toga treba biti tolerantan prema drugima bez obzira jeli se tebi nešto sviđa ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvio je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la: ›
Someone je napisao/la (Pogledaj post): ›
silvio je napisao/la (Pogledaj post): › ...i neka, ovaj otkazan koncert je pobjeda HSPa i branitelja, HDSSBa i Branimira Glavaša, Krešimira Bubala, i još jedna pobjeda mojeg tate Hrvatskog branitelja nad srbočetničkom agresijom...još samo da se zgaze folk pederade po Osijeku i svečano isprate osobe kojima smeta ova prćija, te ostave Osijek ljudima koji ga vole odnosno Hrvatima...


Dijete drago na čemu si ti? Rat je davnih dana završio...


Vjerojatno je na mirovini, ili nekoj privilegiji pa opravdava ulogu Hrvatine.

Mislim da je ovaj gore komentar čisti govor mržnje koji treba ukloniti s foruma.

...hahahaha govor mržnje...a ja jadan komentirao povijesnu istinu...izgleda da je svima drugima krivo što im sisata četnikuša nije došla drmusati pa da jadni se opuste uz "igranje" i pjesmu...za mirovinu sam premlad, a što se tiče privilegija evo jedna domaća stara: "iz tvojih usta u Božje uši"...i neka, nema ona što tražiti u Osijeku kao ni ostali njihovi...i jadan si ga ti kada moje pravo na govor, da sam Hrvat, smatraš govorom mržnje...


Ma možeš ti lupetati što hoćeš, ali kad pozivaš na protjerivanje svih osim Hrvata onda je to govor mržnje.

Ja sam za to da u Osijek može doći tko god želi, svako ovdje može pjevati i slušati što god želi dok time ne širi mržnju i ne ugrožava ničiju slobodu.

Krivo mi je jer ovdje postoje dobri ljudi koji bi išli na taj koncert, zabavili bi se, netko bi nešto zaradio i dobro bi se osjećali, a ovako se samo zlobni ljudi poput tebe mogu naslađivati jer su neki sugrađani uskraćeni za nešto, jer ste raširili još straha okolo kao da ga nema dovoljno, i zatvori bar neka vrata suradnje koja svima može samo dobro donijeti.

Uživajte ti i tvoj tata "Hrvatski branitelj", ali razmislite nekad o završetku tog rata u vašim glavama. Bilo bi bolje i vama i svima nama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la: ›
Kako ti znaš zašto je koncert otkazan?!
Razmisli o promijeni tih govornih vježbi iz opisa.

 Znam iz istog pouzdanog izvora koji je tebi šapnuo informaciju da ako Đaponja nije mogao profitirati na dvorani, neće ni Brena.
Ne sviđa ti se moj način izražavanja i pisanja...lijepo stisni ignore. Najbolje bi bilo da Brena i Đaponja odrade zajednički koncert. Naravno u nekom prikladnijem prostoru... možda u nekom liftu.


Ili u nekoj garaži...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › laži i obmane. informacija iz prve ruke je da je prodan nedovoljan broj karata a brena nije htela da spusti cenu pa je čobanija otkazala koncert jer ne bi zaradila koliko je htjela i onda se naravno nalazi alibi gdje se može jer je neozbiljno da se to navede kao razlog otkazivanja.


Šta ti pričaš?!

Organizatori su kao jedan od razloga jasno naveli lošu prodaju ulaznica!

A najava prosvjeda i zlostavljanje ljudi koji bi htjeli na koncert sigurno nije pomogla prodaji karata, iznalaženju sponzora i ostalim organizacijskim radnjama.

HSP treba zabraniti kao organizaciju koja narušava osnovna Ustavna načela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.03.2011. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinkychus je napisao/la: ›
Wooooo - hoooooooo!! Kako je ovo divan dan! Kako dobra vijest!
St3p, moj čisto balkanski poriv vrišti iz mene, sretna sam, jer to ste i zaslužili. Pas vam mater..

svaka čast...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.03.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: ›
hahaha...a vi svi kao idete na opere i redoviti ste u kazalistu!?
sve visoko obrazovni kulturnjaci sa smislom za modu, modni macak 1. 2. 3. ... koliko vas jesamo!?
da imate IQ veci od broja cipela, zakljucili bi da je jedini ispravan put u zivotu zivjeti i pustiti druge da zive....bez ikakavih predrasuda,ali vase rijeci govvore dovoljno o vama.
jebli vas i vasi branitelji i HSP,dao vam Bog dragi da vam oni vladaju drzavom i vasim zivotima (kao sti i vladaju)


jebala tebe brena i ta četnička banda,seljačino jedna...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvio
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2011. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
Uživajte ti i tvoj tata "Hrvatski branitelj", ali razmislite nekad o završetku tog rata u vašim glavama. Bilo bi bolje i vama i svima nama.

...neka, nema ona što raditi ovdje kao ni ostali njezini...taj otkazani koncert je samo još jedna pobjeda...a čuj tko tebi kriv kada se ne možeš hvaliti što su tvoji bili, kada su vjerojatno po mađi ili austriji bauljali...ja mogu i hvalit ću se da mi je tata Hrvatski branitelj...a ti, da malo bolje pogledaš dalje od svoje glave shvatio bi što se trenutno događa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok nedate breni nastupat onda necemo ni thompsona u osijeku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
j@dr@
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Osijek u srcu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se mene tiče brena može nastupat u osijeku istog trena kad thompson nastupi u novom sadu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DjSNOW je napisao/la (Pogledaj post): › ok nedate breni nastupat onda necemo ni thompsona u osijeku...


Prosvjeduj Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DjSNOW je napisao/la (Pogledaj post): › ok nedate breni nastupat onda necemo ni thompsona u osijeku...

To vi srbende u srbiji branite thompsonu i/ili kome god hoćete da nastupa, u Osijeku nećete Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa nece thompson u osijeku dok sam ja ziv xD
vezat cu se za zvucnik hahahha

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne slusam ni brenu ni thompsona, al mi je glupost nekome zabraniti koncert, tebi ako smeta brena nemoj ici slusati pusti onog tko je voli nek ide, ako ti smeta thompson nemoj ga slusati pusti onog tko voli... protiv sam zabrana svih koncerata, nek svira tko god zeli, ja ako ga ne volim necu ici ali necu nikome prigovarati sto ide...

tako da protiv sam zabrane svih koncerata, pustite nek pjevaju .. thompson, brena .... svejedno ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › laži i obmane. informacija iz prve ruke je da je prodan nedovoljan broj karata a brena nije htela da spusti cenu pa je čobanija otkazala koncert jer ne bi zaradila koliko je htjela i onda se naravno nalazi alibi gdje se može jer je neozbiljno da se to navede kao razlog otkazivanja.


Šta ti pričaš?!

Organizatori su kao jedan od razloga jasno naveli lošu prodaju ulaznica!

A najava prosvjeda i zlostavljanje ljudi koji bi htjeli na koncert sigurno nije pomogla prodaji karata, iznalaženju sponzora i ostalim organizacijskim radnjama.

HSP treba zabraniti kao organizaciju koja narušava osnovna Ustavna načela.

Ajde Građanine pojasni neukoj svjetini na koji to način HSP narušava osnovna Ustavna načela, da se malo nasmijemo. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: