Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija od Interpola zatražila informacije o uhićenim Osječanima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neobjašnjivo mi je to...da pored toga što znaju kakav ih pakao ceka u paragvajskom zatvoru....i dalje iz nekog drugog ocito još veceg straha i dalje odbijaju reci tko je nalogodavac svega toga....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
neobjašnjivo mi je to...da pored toga što znaju kakav ih pakao ceka u paragvajskom zatvoru....i dalje iz nekog drugog ocito još veceg straha i dalje odbijaju reci tko je nalogodavac svega toga....

Da odaju imena, misliš li da bi to bilo bez posljedica i da bi živjeli sretni još puuuno godina, i oni i njihove obitelji? Bilo kome je jasno da vjerojatno ne bi dugo poživjeli da odaju tko je boss, pa će vjerojatno šutjeti i trpjeti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2011. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › neobjašnjivo mi je to...da pored toga što znaju kakav ih pakao ceka u paragvajskom zatvoru....i dalje iz nekog drugog ocito još veceg straha i dalje odbijaju reci tko je nalogodavac svega toga....


pa gle ... nije da im je itko osim njihovih bossova ista pomogao.

ovi su im platili 'najboljeg' ... ili najskupljeg ... odvjetnika. Nitko drugi im nije ponudio nikakvu konkretnu pomoc ... ne bi ni ja izdao.

tu je i strah ... ali i korist.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
neobjašnjivo mi je to...da pored toga što znaju kakav ih pakao ceka u paragvajskom zatvoru....i dalje iz nekog drugog ocito još veceg straha i dalje odbijaju reci tko je nalogodavac svega toga....

Da odaju imena, misliš li da bi to bilo bez posljedica i da bi živjeli sretni još puuuno godina, i oni i njihove obitelji? Bilo kome je jasno da vjerojatno ne bi dugo poživjeli da odaju tko je boss, pa će vjerojatno šutjeti i trpjeti.
Ingo je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › neobjašnjivo mi je to...da pored toga što znaju kakav ih pakao ceka u paragvajskom zatvoru....i dalje iz nekog drugog ocito još veceg straha i dalje odbijaju reci tko je nalogodavac svega toga....


pa gle ... nije da im je itko osim njihovih bossova ista pomogao.

ovi su im platili 'najboljeg' ... ili najskupljeg ... odvjetnika. Nitko drugi im nije ponudio nikakvu konkretnu pomoc ... ne bi ni ja izdao.

tu je i strah ... ali i korist.



znaci vi bi rađe da vam netko godinama razvlaci šupak u zatvoru....te pri tom molili boga da vas netko isijece nožem...nebili vam skratio muke....
nego da kažete tko je šef...

definitivno je ljudska glupost beskonacna.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2011. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako su zatvori kao sto pisu kao iz serije Prison break e onda bas ne znam koliko ce tamo prezivjeti pogotovo sto ne znaju jezik drzave gdje sluze kaznu,situacija malo nezgodna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
znaci vi bi rađe da vam netko godinama razvlaci šupak u zatvoru....te pri tom molili boga da vas netko isijece nožem...nebili vam skratio muke....
nego da kažete tko je šef...

definitivno je ljudska glupost beskonacna.....

Ne možeš na ovu situaciju gledati crno-bijelo. Svakako im se loše piše - ostanu li u paragvajskom zatvoru ili odaju li tko je boss.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2011. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ce im losije biti u zatvoru jer tamo su pravila malo drugacija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
znaci vi bi rađe da vam netko godinama razvlaci šupak u zatvoru....te pri tom molili boga da vas netko isijece nožem...nebili vam skratio muke....
nego da kažete tko je šef...

definitivno je ljudska glupost beskonacna.....

Ne možeš na ovu situaciju gledati crno-bijelo. Svakako im se loše piše - ostanu li u paragvajskom zatvoru ili odaju li tko je boss.


ja sam toga svjestan....i znam da nije sve crno bijelo....
no kao što i sama kažeš...svakako im se loše piše....
zašto bi se onda to loše pisalo samo njima ???

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2011. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
zašto bi se onda to loše pisalo samo njima ???

Ne želim ni znati kakvi su ti boss-ovi...ali nikad ne znaš...možda se osvete (i) dečkima ako ih odaju, a možda ne stanu samo na njima. Imaju ovi dečki i obitelji, a kontam da misle i na njih, da se i njima nešto loše ne bi dogodilo ukoliko budu odali glavnoga.

Pročitavši kako je tamo u Paragvaju sve javno [čitaj: normalno], i kupnja slobode i nastrane pedofilske radnje bivšeg upravitelja zatvora...ne bih se čudila da oni u paragvajskoj policiji i znaju tko su velike ribe, ali surađuju s njima i imaju koristi od toga.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2011. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Vecernji.hr


Odličan izvještaj dopisnika iz Južne Amerike... Čini mi se da tamo boravi već neko vrijeme i radi putopise. Ovo mu je „naišlo“ dok je bio u blizini.

Tako smo tek sad, od novinara, doznali neke važne detalje: kako su dečki nosili čak 1200g čistog kokaina, koji se na tržištu u Europi miješa s koječim da bi se dobilo oko 5 kg kokaina za prodaju, a to je posao težak pola milijuna eura! Dakle, nađoše se u većim sranjima od onih za koja smo prvo doznali. Ne treba niti spominjati kako se u ilegalnom poslu teškom pola milijuna eura dva malca ne prepuštaju slučaju i kako je cijela stvar djelić mozaika dobro organiziranog podzemlja. U tu pretpostavku se sasvim uklapa i iznenadna pojava najskupljeg odvjetnika za dilere za kojeg nitko ne zna tko ga plaća, a on, naravno, neće odati svoj grešni izvor novca... Vlasti tvrde kako bi im bilo bolje da kažu imena, no, vjerojatno ih on odgovara od toga i spominje nekakvih 50 000 eura mita kojim bi im platili puštanje iz zatvora... Koliko bi od toga završilo na njegovom računu – možemo opet samo pretpostaviti...

Druga strana priče je razgovor s tužiteljem, tužnim vitezom koji se bori protiv skupih vjetrenjača sudačkih u elitnim dijelovima grada. Gotovo da čovjek suosjeća s njegovom sizifovom borbom između nekoliko čopora koji dobro žive od posla s drogom: sudaca, odvjetnika i policije... Tvrdi kako su ih uhitili na temelju obavještajnih podataka (he, he!) i prijeti im zatvorom-kloakom ne bi li rekli više od onoga što smiju od šefova... Želim mu puno uspjeha u preteškom i opasnom poslu kojim se bavi, ali doista... Jadan čovjek i jadna njegova obitelj... Paragvaj je država u kojoj jedino što funkcionira je narko-trgovina. Njezine „službe“ i odjeli jedini zarađuju, kupuju sve što se može kupiti, imaju svoje paravojne sustave i svoje ljude u policiji i sudstvu. Kako su onda njih dvojica dospjeli u zatvor? Pa, nađe se pokoji naivac koji radi svoj posao i s ove strane zakona – čak i u Paragvaju... Naivan koliko i dvojica Osječana... Ti likovi samo ponekad nakratko poremete uhodane koridore. Nikakva ozbiljna šteta za „biznis“.

Slučaj je na marginama interesa lokalne javnosti, no upletene strane pokušavaju iz interesa naše domaće javnosti izvući svaka neku korist: tužitelj i odvjetnik šalju poruke onima kojih se tiču, a malci pokušavaju pokupiti koji sitan poen za svoje motive u cijeloj priči. No, ako prije puta i nisu bile – obitelji su im tek sad izložene. I oni sami polako shvaćaju: jedini spas od ovog puta je – nikad ne kročiti njime.

Na kraju jedan od njih ipak priznaje: pokupilo ih loše društvo. Koje je ostalo ovdje negdje u prigradskim i gradskim naseljima. Blizu djece ovog grada. Bože, budi u pomoći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je legendarno da mrze narkomane....joj majko...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2011. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›

Na kraju jedan od njih ipak priznaje: pokupilo ih loše društvo. Koje je ostalo ovdje negdje u prigradskim i gradskim naseljima. Blizu djece ovog grada. Bože, budi u pomoći...


I meni se ta misao vrti i vrti po glavi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: