Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za popravke i čišćenje spomenika 200.000 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rencyy
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2010. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spomenik nije lijep.Estetski se ne uklapa u sam trg,vodoskoci,staklene kupole za ulaz u podhodnik.Sama vizura trga nije dobro osmislita,zbog kamena,stakla i okolnih secesiski zgrada koje daju jednu sliku svega nabacanog u prostoru.Zato je prvi zahvat potreban micanjem spomenika sa trga,obnovom fasada ,micanje staklenih kupola .
Što se samog trga tiče,to je pametnom dovoljno.
A razni likovi na ovom portalu,kojima smeta sve što je napravio Anto Đapić su djeca mješanih brakova,jugo nostalgičari,srbi ,koji mole boga da u Srbiji rodi pšenica a u Hrvatskoj da poplave unište sve usjeve, tipa Sharon,ingo i centurion.
Ali Sharon grad Osijek je 95% Hrvati,katolici i vi polutani ste manjina koju niko ništa ne pita Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rencyy je napisao/la (Pogledaj post): › spomenik nije lijep.Estetski se ne uklapa u sam trg,vodoskoci,staklene kupole za ulaz u podhodnik.Sama vizura trga nije dobro osmislita,zbog kamena,stakla i okolnih secesiski zgrada koje daju jednu sliku svega nabacanog u prostoru.Zato je prvi zahvat potreban micanjem spomenika sa trga,obnovom fasada ,micanje staklenih kupola .
Što se samog trga tiče,to je pametnom dovoljno.
A razni likovi na ovom portalu,kojima smeta sve što je napravio Anto Đapić su djeca mješanih brakova,jugo nostalgičari,srbi ,koji mole boga da u Srbiji rodi pšenica a u Hrvatskoj da poplave unište sve usjeve, tipa Sharon,ingo i centurion.
Ali Sharon grad Osijek je 95% Hrvati,katolici i vi polutani ste manjina koju niko ništa ne pita Laughing


Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2010. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rencyy je napisao/la: ›

A razni likovi na ovom portalu,kojima smeta sve što je napravio Anto Đapić su djeca mješanih brakova,jugo nostalgičari,srbi ,koji mole boga da u Srbiji rodi pšenica a u Hrvatskoj da poplave unište sve usjeve, tipa Sharon,ingo i centurion.
Ali Sharon grad Osijek je 95% Hrvati,katolici i vi polutani ste manjina koju niko ništa ne pita Laughing


moji komentari kad operem političare se brišu a ovo vrijeđanje po nacionalnoj osnovi ne. iako sam daleko od onoga što renncy piše, po njegovom nitko nije hrvat tko misli svojom glavom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2010. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rencyy je napisao/la: ›
spomenik nije lijep.Estetski se ne uklapa u sam trg,vodoskoci,staklene kupole za ulaz u podhodnik.Sama vizura trga nije dobro osmislita,zbog kamena,stakla i okolnih secesiski zgrada koje daju jednu sliku svega nabacanog u prostoru.Zato je prvi zahvat potreban micanjem spomenika sa trga,obnovom fasada ,micanje staklenih kupola .
Što se samog trga tiče,to je pametnom dovoljno.
A razni likovi na ovom portalu,kojima smeta sve što je napravio Anto Đapić su djeca mješanih brakova,jugo nostalgičari,srbi ,koji mole boga da u Srbiji rodi pšenica a u Hrvatskoj da poplave unište sve usjeve, tipa Sharon,ingo i centurion.
Ali Sharon grad Osijek je 95% Hrvati,katolici i vi polutani ste manjina koju niko ništa ne pita Laughing

@rencyy, ja doista imam (doista rđavo) mišljenje o službenoj politici republike Srbije već 20-tak godina, ali sve što sam ikada rekla/napisala odnosilo se na to, a ne na miješane brakove, neke nacionalne manjine i sl.
Moram reći kako se Bogu molim iz osobnih razloga; i ako On o meni ima imalo dobro mišljenje - ja taj svoj skromni rejting ne bih trošila na urod pšenice u Srbiji...
O Anti Đapiću mislim da je bio bolji gradonačelnik od Bubala, zbog toga me često ovdje jako neugodno kritiziraju, ali to je moj stav. Unatoč tome, smatram da svatko ima pravo na svoj doživljaj spomenika, ali to svrstavam u zonu rasprave o ukusima.
No, ako si sve gore navedeno shvatio/la krivo i pogrešno, nije mi jasno samo: odakle ti to da sam jugo-nostalgičar???
Zato: dovrši polagano osmi razred, utvrdi gradivo za maturalni ispit iz hrvatskog jezika i budi presretan/presretna što te admin nije izrezao u off...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2010. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rencyy, ne diraj sharon, ona je "naša" Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: