Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo udruge Kohorta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legich
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omladinska škola treneri:
neka pokažu svoju spremu i svoje uspjehe u svom poslu !
Meter - stavi cigaru u usta i djeca (12-14) trče,trče, pa ko živ..
"šta b' ti igr'o, e moj brajo..."
Rudež - juniori ??!! pokazao se u [size=18]
Olimpji (bio s Žitnjakom u Portugalu pa jbg, dobri smo ne...) žali bože
ŽITNJAK - voditelj oml.šk. - pokazao se kad ga je glava stavio za trenera seniora, tamo hoda ko maneken, sin mu je standardan u svim uzrastima, ne može spojiti dvije stative, nikog ne trenira od malih golmančića, ništa ne organizira od turnira za djecu, DOVODI SVOJE IZ ĐAKOVA, koji moraju igrati....
Kurtović - već 100 g. vodi od 8-9 godište baš ga briga za sve, čuva zdravlje........
Crnojevac - čovjek ima cca 60 g. hvala ako sam rekao malo...
Skender - trener koji ima 23-25 god. šta reći brat golmana ... mora trenirati
Prigl - jbg već 87 g trenira a zašto ne zna niti on
Popović- e pravi dalmoš može al, ljudi smo ne, dogovorit ćemo se

sad je tu i
Šušnjara - trener golmana
Vujica - čovjek koji dok je igrao nije mogao promašiti aut, i koji će uskoro dovesti svog brata,(trenera mlađih u grafičaru) koji vjerojatno ne zna jel lopta okrugla ili plastična,

I šta sad očekivati od našeg Osijeka

grad na dravi danas slavi [/size][/font][/font]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klupskim pravilnikom igračima je ZABRANJENO da budu vani duže od 22h osim u iznimnim situacijama (a to svakako nije 2 puta svaki tjedan).
A što se tiće pijanstva imaš PM Killer)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zoks
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 1:15 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo udruge Kohorta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al Bandy je napisao/la (Pogledaj post): › Treba oterati i onu gljivu od direktorice Valentinu Koprivnjak koja ne služi ničemu..


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

trenutna uprava svoj posao radi vrlo loše,neprofesionalno i bez ikakve ideje. nk osijek nije njihovo vlasništvo,niti klub jednog grada može biti njihova privatna igračka. stoga ako taj posao ne mogu obaviti kako spada,iz kluba moraju otići i na njihovo mjesto se moraju postaviti neki novi ljudi. u slučaju da se ponovi situacija,treba ići do kraja dok se ne nađe čovjek koji ima srce za Bijelo-plave. ne radi se toliko o novcima u ovoj priči,samo ideja i volja a s tih 20,30 tisuća kuna plaće našlo bi se pozamašan broj voljnih ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KILLER
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MORAŠ ZNATI DA TO NIJE ISTINA...I AKO JE NEKO I BIO...TAJ NIJE IGRAO ZBOG ŽUTI ILI OZLJEDE...PRIJATELJI OSIJEKA,NK OSIJEK SE VOLI I KAD NIJE BAJNO A NE LJUBOMORNO PRIČATI O NEČIJOJ PLAĆI KOJU NEZNATE KOLIKA JE I DALI JE KO ZASLUŽIO ILI NE...ONI NEKROJE UGOVORE I SVOJE PLAĆE...NEGO AJMO MI SVI ZA UTAKMICU PROTIV MEĐIMURJA...MISLIM DA SU TU TRI BODA I DA NADAM SE NEĆE ŠTACO OPET KEMIJAT S DIJECOM...VIDIMO SE NA ISTOKU ....PRIJATELJI....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ponavljam ti!poslao sam ti privatnu poruku pa pogledaj pa ćeš prestat laprdat o nevinašcima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.08.2009. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e.... ljubomoran na igrač NK Osijeka?? da..evo kipim jbote.. Postoji zakon u RH po kojem svi porezni obveznici moraju plaćat porez, pa opet svaka 'rvatina gleda di da zajebe... Kakvih 22h?? Da netko je to napisao... jel Osijek šalje Mosad da gleda i nadzire gdje su te naše zvijezde... Naravno da su svi krivi... ako su profesionalci onda neka igraju kao profesionalci..a ne ko babe neke.. svaki je najbolji, to im mame kazu prije utakmice, pa svaki igra sam protiv suparnika... Kad ih gledam ne mogu vjerovati.. to se dribla jebote koda Osijek ima 9 igrača u igri pa sad moraju jadni sve sami... Treb anjima plaća 2880kn, tj minimalac+ ugovor na 20 godina

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cvrkut
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 11:30 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo udruge Kohorta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moš mislit, piju vani! Ja si zamišljam da imam 18, neku lovu, igram u klubu, sve curice te znaju i žele ti dati!! Vjerojatno bi s 21 izgledao ko da mi je 35, što od cuge što od sifilisa. Pa i Srna je bježao kroz prozor na narodnjake, pokojni Luks nije htio iz Osijeka zbog klape. Jedina je razlika što su oni bili klapa i ginuli su za Klub a ove boli k.... i za Klub i za klapu, misle samo na sebe, nakon jedne pohvale u novinama dižu nos i kontaju da ne moraju trenirati. Najveći je problem što njima Klub ništa ne znači, ne osjećaju pripadnost, ne rade na sebi(siguran sam da ni jedan nije bio npr. u teretani nikada(Prijiću!!!))
A Uprava,koja to i nije jer, rađe bi rekao vodstvo jer se sastoji samo od dvije osobe, je posebna priča; ljudi se nastoje što dulje zadržati na svojim funkcijama ipak je jbena lova u pitanju i boli ih, dok ide ide...

Imam još štošta ali moram ići zaradit svojih 4400....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.08.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je stvar odgoja... da i sve curice trče za njima... tim moćnim, zgodnim momcima.. nakon 30 min nemaju kondicije da izvedu aut jebote..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KILLER
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ccccc.....pa i sad niste ljubomorni....užas koji imate stav......pa to je njihov odabir i njihov život...šta oni nama duguju....a i mi njima....oni meni mogu dati zadovoljstvo kad nekoga pobijede ili kad dobro odigraju a kad izgube neka to bude na njihovim leđima da je neko bolji od njih...ja ću biti malo razočaran ili puno ali šta bi trebao...biti im gazda...svi bi bili gazde....neide to tako...a to ko radi na sebi ili ne...očigledno si žensko....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oni su tu da igraju za nas a ne za sebe!
to još uvijek nije privatni klub pa da mogu kako hoće!
kad bude jedan gazda koji će ulagati svoje pare nek rade što hoće.
dok god se od moje crkavice odvaja za njihovu zajebanciju neću i nemoram to trpiti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad bude jedan gazda koji će ulagati svoje pare nek rade što hoće.


Evil or Very Mad
Osijek će uvijek biti klub grada i svih Osječana.. ko god da ga kupi i financira nema pravo da radi šta oće, već da poštuje navijače i povijest kluba.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...plaću po učinku,pa da vidiš....
...ko pretrči manje od 9 km po utakmici nema plaće ( izuzev golmana ), kod koga se uoči manjak zalaganja po džepu.... udarit ih tamo gdje boli...
..........
njih boli ona stvar što se ovdje piše....oni će opet dobit svoje novce...
...nikada nisam bio neki vatreni navijač, možda i ne dovoljno kompetentan kao neki da komentiram...ali je strašno što se događa sa Klubom.....
..............

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.08.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si klleru očitno nepismen.. imaš ispod mog nicka spol: muško... da meni odgovaraju i svima koji plaćaju tu njihovu prčiju... naravno da nam duguju.. ne mi trebamo tim polunogometašima biti zahvalni kad skupe 2 boda u 4 kola? od 12 imamo 2 boda

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ne mi trebamo tim polunogometašima biti zahvalni kad skupe 2 boda u 4 kola? od 12 imamo 2 boda
bod po bod...druga liga

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 22:42 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo udruge Kohorta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo neka gospoda iz kluba odgovore na nekoliko konkretnih pitanja:

1. Ako im je proračun prošle godine bio 22 miliona kuna a ove 14 miliona a to su oni javno rekli na skupštini kluba gdje je potrošen taj novac ako se ne dovode pojačanja, ako ne plaćaju igrače a sami su priznali da im nisu platili nekoliko mjeseci i da je samo taj dug prema igračima nekoliko miliona kuna (a zanimljivo j opet kako neki ovdje "dobro upućeni" tvrde da igrači igraju za crkavicu. Kome se onda duguju milioni kuna??????????
2. Kako objašnjavaju činjenicu da im je istekao mandat od 4 godine a klub nije napravio apsolutno ništa od onoga što su najavljivali (od kosolidacije do čak borbe za prvaka). Kako imaju obraza sjediti u klubu poslije svega?
3. Zašto ta omladinska škola u koju se kunu 10 godina nije u stanju stvoriti jednog poštenog veznog igrača? JEDNOG!
4. Zašto cijeli grad (a bogami i šire) priča da u NK Osijeku u podmlatku mogu igrati samo oni čiji roditelji plate trenerima "ispod stola". Odakle takve priče ako nisu istinite?
5. Kakve su to selekcije u toj famoznoj omladinskoj školi kad nam do prve ekipe dolaze 18 godišnjaci visoki 1,68 i teški 52 kg (da karikiram). S kim se oni mogu ravnopravno boriti u prvoj ligi?
6. Zašto u 4 godine nisu otvorili fan shop, poradili na marketingu kluba. Gdje su službeni rekviziti kluba? Gdje se može nabaviti običan kalendar NK Osijeka a da ne govorim dalje...Zašto se tih famoznih 720 000 kuna s kojima se oni hvale da su poslovali u plusu nisu uložili u marketing NK Osijeka? Dajte Kohorti 720 000 kuna pa ćete vidjeti što je marketing kluba ako ste vi nesposobni za takve stvari.
7. Zašto se igrači ne kažnjavaju za nedisciplinu? Zašto im se dopušta da se vuku po birtijama do ko zna kojeg doba? Kako će onda ti isti igrači odraditi svoje obaveze na treningu a da ne govorim o utakmici ako tulumare cijelu noć. Ti isti igrači poslije svake utakmice razmile se po birtijama nevažno jesu pobijedili Hajduk ili izgubili od Karlovca. To je njima potpuno nebitno. Poslije utakmice pravac birtija.
8. Zašto se u Osijek ne dovode neki poznatiji nogometni klubovi na prijateljske utakmice? Kako Karlovac može dovesti QPR? A oni? Vrhunac im je nekakav bezvezan klub iz Mađarske.
9. Zašto se nije dostojanstveno proslavilo 60 godina kluba. Baš ništa. Kao da je klub osnovan prije 4 godine a neprije 60.
10. Zašto klub ne organizira bijelo-plavu noć? A u isto vrijeme organiziraju se kojekakve bile i plave noći.
11. Zašto se dozvoljava da Croatia osiguranje ne poštuje sponzorski ugovor i godinu i pol dana ne uplati niti lipe na račun NK Osijeka kako sami tvrde a u isto vrijeme se direktor osječke podružnice Croatia osiguranja bira na mjesto dopredsjednika NK Osijeka??????? Pa ko je tu blesav?

I tako dalje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: