Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
upravo odgledah snimak vožnje novom tramvjaskom prugom i ne vidjeh nigdje te stotine ljudi koje spominješ...čini mi se da je bilo više novinara nego okupljenih stanovnika. a i akmeru su prigodno ugasili prilikom izlaska da se ne osramoti debeljko


Sad mi je žao što nisam više slika uslikao, da sam znao da ćete ovako reagirati uslikao bi barem 20-ak slika ljudi s juga i Divaltoove! Idući put nosim kameru Smile Možda vas to uvjeri Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la: ›
upravo odgledah snimak vožnje novom tramvjaskom prugom i ne vidjeh nigdje te stotine ljudi koje spominješ...čini mi se da je bilo više novinara nego okupljenih stanovnika. a i akmeru su prigodno ugasili prilikom izlaska da se ne osramoti debeljko


Sad mi je žao što nisam više slika uslikao, da sam znao da ćete ovako reagirati uslikao bi barem 20-ak slika ljudi s juga i Divaltoove! Idući put nosim kameru Smile Možda vas to uvjeri Smile


Trebali smo svi stajati na Divaltovoj i mahati zastavicama, kao nekad kad je prolazio TITO ?! Stvarno smo bezobrazni, jelda.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2009. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la: ›
upravo odgledah snimak vožnje novom tramvjaskom prugom i ne vidjeh nigdje te stotine ljudi koje spominješ...čini mi se da je bilo više novinara nego okupljenih stanovnika. a i akmeru su prigodno ugasili prilikom izlaska da se ne osramoti debeljko


Sad mi je žao što nisam više slika uslikao, da sam znao da ćete ovako reagirati uslikao bi barem 20-ak slika ljudi s juga i Divaltoove! Idući put nosim kameru Smile Možda vas to uvjeri Smile


Ne razumijem koji drugi put, pa i sam si svjestan da takvih kičeraja i neukusa više neće biti u ovom gradu.
Isto tako možemo biti sretni što pruga i ulica nije gotova, jer probna vožnja je koštala 170 000 kuna a koliko bi koštalo da je pruga otvorena za pravo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 19:24 
Naslov:  Re: Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li opet kakva fešta prije predizborne šutnje na naš račun?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: