Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2008. za Gradsko vijeće Osijeka - prvi neslužbeni rezultati (100% birališta)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
Kada shvatiš moj sarkazam kao stilsko sredstvo izražavanja,bit će ti jasnije... Smile

Pa evo malo i tebi "sarkazma" za razmišljanje, u industrijskoj četvrti HSP je pokrenuo tečajeve besplatnog informatičkog opismenjavanja koji je prošle godine završilo 98 polaznika svih dobi, web stranicu četvrti, Kuću mladih s prostorom za probe bandova (besplatno), brandiranje četvrti u suradnji s tekstilnom školom, uskoro wireless hot spotove u centru grada u suradnji s tz Osijek i udrugom OS wireless, linux radionicu (besplatno) u Kući mladih u suradnji s udrugom linux Osijek i još mnogo toga i to od prošle godine, pa ti sad vidi objektivno kao osječanka jel to ok ili ne...

Ma sve je to lijepo, ali Osijek nije samo Industrijska četvrt. Imaš i Retfalu, Gornji grad, Donji grad, Jug 2, jebote i Klisa je u sastavu Osijeka.
I nemoj mi reći da su za projekte u tim četvrtma zaduženi njihovi vijećnici. Sve kreće od vrha, stoga bilo bi dobro da se malo pokrene nešto i u drugim dijelovima grada.
To ti je, kao Osječanin, kažem.

Ma štos ti je u tome da se da podrška nekim idejama mladih i "starih" te se to i realizira a ne samo priča. U industrijskoj smo na vlasti ( HSP 6 svi ostali 5) i nemamo nikog da nas koči i onemogućuje da realiziramo navedene projekte, plus složila se i dobra ekipa koja to sve odrađuje volonterski iz ljubavi prema svome gradu...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ma štos ti je u tome da se da podrška nekim idejama mladih i "starih" te se to i realizira a ne samo priča. U industrijskoj smo na vlasti ( HSP 6 svi ostali 5) i nemamo nikog da nas koči i onemogućuje da realiziramo navedene projekte, plus složila se i dobra ekipa koja to sve odrađuje volonterski iz ljubavi prema svome gradu...

Halo, na vlasti ste u gradu. Zašto se vrh ne trudi i za ostale četvrti? Možda zato što drugi nemaju svoga Matkovića?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dame i gospodo, u drugim, neupitno razvijenijim dijelovima Hrvatske na lokalnim izborima se manje priča o ideologijama, a više o konkretnim problemima koje bi jedni riješili ovako, a drugi onako... Zbog takvog načina razmišljanja i primitivnih parola i imamo lošiji standard od ostatka države. Ali nećemo se mi izvući iz ovoga, ne brinite se, premalo je onih koji imaju snage zaobići desničarenje i ljevičarenje i pomoći svome gradu... Zato samo nastavite klanje između desnih i lijevih i omogućite da ovaj grad padne na još niže grane kulture, zaposlenosti i međusobne tolerancije... Lijep pozdrav, svako dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Ma štos ti je u tome da se da podrška nekim idejama mladih i "starih" te se to i realizira a ne samo priča. U industrijskoj smo na vlasti ( HSP 6 svi ostali 5) i nemamo nikog da nas koči i onemogućuje da realiziramo navedene projekte, plus složila se i dobra ekipa koja to sve odrađuje volonterski iz ljubavi prema svome gradu...

Halo, na vlasti ste u gradu. Zašto se vrh ne trudi i za ostale četvrti? Možda zato što drugi nemaju svoga Matkovića?

Sorry, ali nisi u pravu sve navedeno je proizišlo od ljudi, i vijećnka iz četvrti. I trenutno ako nisi znao još uvijek nismo na vlasti (HSP), dok se ne konstituira gradsko vijeće. Gordan je ok, i budi siguran da će on poduprijeti kvalitetne projekte i u tvojoj četvrti ali nešto morate i vi odraditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Ma štos ti je u tome da se da podrška nekim idejama mladih i "starih" te se to i realizira a ne samo priča. U industrijskoj smo na vlasti ( HSP 6 svi ostali 5) i nemamo nikog da nas koči i onemogućuje da realiziramo navedene projekte, plus složila se i dobra ekipa koja to sve odrađuje volonterski iz ljubavi prema svome gradu...

Halo, na vlasti ste u gradu. Zašto se vrh ne trudi i za ostale četvrti? Možda zato što drugi nemaju svoga Matkovića?

Sorry, ali nisi u pravu sve navedeno je proizišlo od ljudi, i vijećnka iz četvrti. I trenutno ako nisi znao još uvijek nismo na vlasti (HSP), dok se ne konstituira gradsko vijeće. Gordan je ok, i budi siguran da će on poduprijeti kvalitetne projekte i u tvojoj četvrti ali nešto morate i vi odraditi...

U tom slučaju su vijećnici moje gradske četvrti nesposobni i nezainteresirani za napredak. A znajući iz kojih su političkih opcija, zaključak se nameće sam po sebi.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
zbonj je napisao/la: ›
Jebeš mi sve, šta sve neće komunjare na ovom forumu izvuć iz pete da bi opravdali zašto je pobijedio HSP.
Pa to je prejadno. Prihvatite poraz časno a ne
okrivljavat svoje babe i djedove. Stvarno ste cirkusanti. Al dobro sad ćete opet imat šta komentirat na ovom forumu do idućih izbora. I to će Vam bit glavni razlog što su siromašni, bez posla, gadni debeli i šta ti ja znam... Daj prestanite srat i radite bilo što korisno i to će Vam se isplatit.

I da ne zaboravim reć, LUZERI!!!!!

Čestitke DESNICI!

Cekaj, ti si jos u podjeli na ciste Rvate i katolike s jedne strane i, kako kazes, "komunjare" s druge!?!??!
Pa ti si, brate mili, retard...



Prijatelju ili ako ne znaš primit malo oštriju kritiku neprijatelju...

Ja sam apsolvent, imam 23 g i radim ko pas. Sa bratom vodim firmu sa 4 zaposlena kojima nikad plaća nije zaksnila...
A ti imaš 2100 komentara na forumu i 2103 kikirikija i tu si najpoznatiji lik... svaka čast i to je uspjeh!!! Bolje gazda na selu, nego....

Uglavnom, u svakom trećem komentaru na ovom forumu je riječ: desničar, ljevičar, komunjara, ustaša... Ne znam zašto se ja izdvajam kao da mislim doslovno. Te riječi koristim jer ih smatram "opće prihvaćenim" a ne zato što to doslovno znače!!!

I dalje mislim da si retard, a ovim postom si skocio sam sebi u usta...
Pozdravi svoja 4 zaposlenika...
Pozdravi desnicu...
Pozdravi Srbe...
Pozdravi stereotipnu zadrtost...
Pozdrav!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: