Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski vrt: Osijek - Hajduk

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
phantomCRO je napisao/la: ›
utakmica definitivno vrijedna spomena...napravili smo sou i ponosan sam!
Jesmo li mi bili na istoj utakmici?Jedino dobro,što se Osijeka tiče je bio rezultat,ali igra i jednih i drugih jako loša.


govorim o izdanjima na tribini gdje se ponovno vidilo koliko ova skupina znaci ovom gradu.. reko sam vec..da na tekme idem zbog igre Osijeka odavno bi se zasitio ...i i dalje imam osjecaj da smo losi.. nit cu ista govorit o samoj ljepotici nogometa.. da sam htio gledam NOGOMET gledo bih ga preko tv-a .. rezultat je dosao i stavio tocku na i..oko igre i svega ostaloga ista prica svih ovih godina..a opet smo kronicni zaljubljenici u ovaj klub osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la (Pogledaj post): › Već sam ti napisao i napisat ću ti opet pišeš gluposti...pročitaj moj prijašnji post polako još jedanput...a da je nogomet beskorisna stvar je, samo je pitanje šta si se toliko uspalio onda...adio piši šta hoćeš više te shvaćam ozbiljno Wink ...lijep pozdrav


kad dokazima pobijes moje argumente, onda mozemo pricati a do tad se bolje pokri usima... jer ono sto ste nocas napravili ide samo vama na sramotu... i dokazuje da sam itekako upravu Wink

wuopa, malo smo se zaletili, ali dovoljno govori što paseš sve od index-a. btw. spominjao si ovde veze zvezde i osijeka pa čisto jedna informacija(ne s index-a): anthony šerić je jučer iz autobusa koji je prevozio igrače ajduka osječanima pokazivao tri prsta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: