Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žuti crveni i drugi kartoni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › @MissTake....sve ovo nisam napisao..... .... .... ...

sve što sam ja napisala nije bilo da bi se nekom smilila jer to nije poanta foruma i mojih komentara. ja sam iznjela svoje mišljenja kao moderatora, tj. kako ja rješavam neke stvari. jer iako moji forumaši često zađu u tamnu stranu off topica ne dijelim banove niti im šaljem pm-ove. jadno mi je nekoga prozivati zato što se hvali kako je položio neki predmet pa na topicu tog predmeta napiše položio i stavi par smajlića. svi koji studiraju znaju kakva je to sreća položiti neki predmet i onda se nađe neki mod koji će to pobrisati....

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Radi se o staroj prici, starim navikama, starom problemu

u potpunosti se slažem s tvojom izavom...

dijeljenje "kartona" samo zato što je netko skrenuo s teme je previše rigorozno

i ja sam se susrela s prebacivanjem teme u off topic , a iskreno uopće mi nije jasno zbog čega...

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Kontam da se svi na forum dolazimo zajebavat, pomalo zajebavati, a i malo se zajebavat...

Ne trebamo shefa i na Internetu, ionako smo vise-manje svi nekomu podredjeni i ovo nam je ispusni ventil.

internet služi prvenstveno za zabavu pa tek onda za učenje ili posao.... realno neka svatko sagleda koliko vremnea provede surfajući da bi se prosvijetlio, a koliko vrmena da bi zaboravio 8 satno tlačenje na poslu...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DeusExMachina je napisao/la: ›
P.S. Nazalost, ovo ce biti moj zadnji odgovor na ova tvoja pitanja. Mislim da je sve dovoljno jasno objasnjeno...
Nazalost... jedino sto si dokazao je tvoj manjak razumijevanja (dvosmjerne funkcije) javnog foruma. Sa 26 postova od pocetka ovog foruma nemas mnogo kredibiliteta, naravno izbor nick-a ti nije pomogao. Nista osobno...

Brisanjem stranica sa legitimne teme "Smece" koja je bila u cavrljanju izgubio si i ono malo sto ti je ostalo. Dio teme koji se djelomicno moze smatrati "evil" je ostao a dio koji je bio u sadrzaju konstruktivne (iako osobne) kritike je nestao. Nestao je jutros u ranim satima bez ikakvog objasnjenja. Gledajuci to izvana dosao bi do samo jednog zakljucka... cenzura.

Prema tome... crveni karton za @DeusExMachina.
MissTake je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Radi se o staroj prici, starim navikama, starom problemu...
u potpunosti se slažem s tvojom izavom...
Isto tako se slazem u potpunosti... Ocevito je da nema manjka sposobnih moderatora. Admin?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DeusExMachina
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › Nazalost... jedino sto si dokazao je tvoj manjak razumijevanja (dvosmjerne funkcije) javnog foruma.
Imas argument o nepostojanju dvosmjerne komunikacije, ili onih 26 poruka nije dovoljno?

Problem nije u broju poruka, vec u tome sto postoji nekolicina korisnika koji pod svaku cijenu zele relativizirati pojam offtopica (i slicnih krsenja pravila) i uciniti ga prihvatljivim. Offtopic na ovom forumu nije prihvatljiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2007. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nitko ne bi imao ništa protiv offtopica (odnosno, da bi admin tu malo i progledao kroz prste) kad bi osoba koja ulazi u offtopic dijelom tog istog posta držala i ontopica (ali argumentirano, a ne tipa "slažem se", jer se ne radi o glasovanju, pa da se broji tko se slaže, a tko ne) te na taj način ne bi prekidala osnovnu nit topica. a ako vidi da želi nastaviti raspravu na offtopic temu otvori novi topic i na onaj prvi stavi link na novi s objašnjenjem. a u novi eventualno link na prethodni topic. tako bi sve bilo povezano, a sve bi ostajalo ontopic. samo što zato treba malo volje i koja minuta više truda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DeusExMachina je napisao/la: › Imas argument o nepostojanju dvosmjerne komunikacije, ili onih 26 poruka nije dovoljno?
Pitanje + Odgovor = Komunikacija. 26 poruka... kvalitet umjesto kvantiteta, tolerance before ignorance. Imas argument za neodgovaranje pitanja cenzure ili je potreban wiki link za cenzuru? Kako god zelis, iako mislim da se dupe brise prije nego sto se gace (to je donje rublje za dalmose) poseru. Gdje si bio/podrzao neka pravila u zadnje dvije i nesto godine?

Selektivno odgovaranje nije pristojno. Odgovori na postavljeno pitanje ili nastavi praksu cenzure, idealno na drugom mjestu.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DeusExMachina
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
DeusExMachina je napisao/la: › Imas argument o nepostojanju dvosmjerne komunikacije, ili onih 26 poruka nije dovoljno?
Pitanje + Odgovor = Komunikacija. 26 poruka... kvalitet umjesto kvantiteta, tolerance before ignorance.
U pravu si, ali nakon sto je tri puta napisano zasto je offtopic los, mislim da je suvisno to objasnjavati 4., 5. ili 100. put. Onaj tko je zelio je shvatio vec nakon prvog puta, a onaj tko ne zeli vjerojatno nece shvatiti nikad. Zao mi je sto smatras da ono sto sam napisao nije bilo dovoljno.

Citat: › Imas argument za neodgovaranje pitanja cenzure ili je potreban wiki link za cenzuru?
Imas argument za postojanje cenzure, odnosno neopravdanog brisanja?

Citat: › Gdje si bio/podrzao neka pravila u zadnje dvije i nesto godine?
Za ovaj forum sam saznao prije skoro godinu dana, pratio sam ga jer je bilo zanimljivih rasprava.

Vidio sam i rasprave vezane uz offtopic i ontopic koje se preiodicki ponavljaju. Vidio da se trazi moderator, javio se adminu jer mislim da bi bilo steta dozvoliti destrukciju ovakvog mjesta, on mi ponudio neutralni nick i to je to.

Gdje si ti bio? Gdje si sada? Smile

Citat: › Selektivno odgovaranje nije pristojno. Odgovori na postavljeno pitanje ili nastavi praksu cenzure, idealno na drugom mjestu.
Obrisane su poruke koje nisu imale nikakve veze s temom (pojasnjenje kartona), niti su sadrzavale bilo kakvu kritiku. Kad vec pokusavas proturiti tezu o cenzuri, onda ces mi morati objasniti zasto onda i ovu temu nisam obrisao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s circom da je većina forumaša ovdje radi zabave. ne, naravno samo radi toga, ali vrlo je malo onih koji dolaze po određene informacije ili proširiti svoje znanje. rasprave su super stvar, ali zajebancija i ležeran ton koji ovdje većinom prevladava (ukoliko netko zaista ne pretjera sa svojoim negativnom vibrom ili offtopičarenjem) je definitivno ono što ovaj forum čini onim što je i zbog čega većina ljudi na njega dolazi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2007. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možete li mi objasniti otkad je treći žuti karton ustvari crveni i brisanje profila?
@punisher ako se ne varam ima 7 žutih kartona??

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zast su se morali brisat komentari u offtopicu smeće? jel smo opet ošli u offtopic? Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
a zast su se morali brisat komentari u offtopicu smeće? jel smo opet ošli u offtopic? Smile


offtopic offtopica... osijek031.com smile
meni je ovo već postalo bezveze....
koji k žuti i crveni kartoni?
kad ćemo se opet logirati s drugim profilom???

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DeusExMachina je napisao/la: › U pravu si, ali nakon sto je tri puta napisano zasto je offtopic los, mislim da je suvisno to objasnjavati 4., 5. ili 100. put. Onaj tko je zelio je shvatio vec nakon prvog puta, a onaj tko ne zeli vjerojatno nece shvatiti nikad.
Suvisno je objasnjavati moderatoru da su na svakom forumu potrebna neka jednostavna pravila. Ukoliko ta pravila postoje vecina ih pozna i pridrzava ih se. Sto si pisao... bilo je premalo i prekasno.
DeusExMachina je napisao/la: › Za ovaj forum sam saznao prije skoro godinu dana, pratio sam ga jer je bilo zanimljivih rasprava.
Uzeci u obzir da ti pise ispod avatara... Pridružen: 12. 04. 2005 u smjeru ako nemas nesto dobrog onda bolje nista...
DeusExMachina je napisao/la: › Vidio da se trazi moderator, javio se adminu jer mislim da bi bilo steta dozvoliti destrukciju ovakvog mjesta, on mi ponudio neutralni nick i to je to.
Moderator se trazi periodicki, onako... kad dodje do nekog sranja. Kao moderator ne mozes biti i problem i rijesenje.
DeusExMachina je napisao/la: › Obrisane su poruke koje nisu imale nikakve veze s temom (pojasnjenje kartona), niti su sadrzavale bilo kakvu kritiku. Kad vec pokusavas proturiti tezu o cenzuri, onda ces mi morati objasniti zasto onda i ovu temu nisam obrisao.
Na ovoj temi rasprava je bila u teku, na drugoj rasprava je zavrsila jutros i malo poslije toga nestala. Sadrzavala je kritiku... Vrati temu u pocetno stanje iz database backup-a i dopusti svima da odluce imas li karaktera ili ne.
legica_os je napisao/la: ›
možete li mi objasniti otkad je treći žuti karton ustvari crveni i brisanje profila?
@punisher ako se ne varam ima 7 žutih kartona??
Odlicno pitanje?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
možete li mi objasniti otkad je treći žuti karton ustvari crveni i brisanje profila?
@punisher ako se ne varam ima 7 žutih kartona??


punisher ima crveni karton http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=5640

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
možete li mi objasniti otkad je treći žuti karton ustvari crveni i brisanje profila?
@punisher ako se ne varam ima 7 žutih kartona??


punisher ima crveni karton http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=5640


to nije bilo do nedavno....to je ovih dana dobio...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DeusExMachina
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › Sto si pisao... bilo je premalo i prekasno.
Ono sto je napisano je sasvim dovoljno onome tko zeli shvatiti. Onaj tko ne zeli ce uvijek pronalaziti nekakvu gresku, zamjerku i sl.

DeusExMachina je napisao/la: › Uzeci u obzir da ti pise ispod avatara... Pridružen: 12. 04. 2005 u smjeru ako nemas nesto dobrog onda bolje nista...
Nick mi je ponudjen i prihvatio sam ga, jer mi se svidja i odgovara onome sto smatram ulogom moderatora.

DeusExMachina je napisao/la: › Kao moderator ne mozes biti i problem i rijesenje.
Moderator moze biti problem jedino onima koji ne zele prihvatiti pravila. Opravdano.

DeusExMachina je napisao/la: › Na ovoj temi rasprava je bila u teku, na drugoj rasprava je zavrsila jutros i malo poslije toga nestala. Sadrzavala je kritiku... Vrati temu u pocetno stanje iz database backup-a i dopusti svima da odluce imas li karaktera ili ne.
Ono sto je napisano nije sadrzavalo kritiku, a nemam pristupa backupu, niti bih to radio. No, da si vidio sto je pisalo, siguran sam da bi se slozio s mojom odlukom.

Kad vec izigravas komunikoloskog pravednika, onda budi pristojan i odgovori zasto ova rasprava nije izbrisana kad sam, kako si naveo, sklon cenzuriranju kritike.

legica_os je napisao/la: › možete li mi objasniti otkad je treći žuti karton ustvari crveni i brisanje profila?
Tako mi je receno. Profil se ne brise (bar ga ja ne brisem), nego korisnik bude baniran.

Citat: ›
Citat: › @punisher ako se ne varam ima 7 žutih kartona??
Odlicno pitanje?


Pretpostavljao sam da ovdje ima ljudi kojima nece odgovarati uvodjenje reda, stoga me ne cude ovakve neargumentirane podvale.

Da ste si dali imalo truda, uvidjeli biste da navedeni korisnik vec ima crveni karton.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2007. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da..on ima crveni karton a ti sad budi fer pa reci otkad to? ako sve znaš i nama pametuješ iskreno reci od kada?

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: