Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
ovo što komentirate za mame i kolica sa djecom, čista je glupost! parking mjesta su skroz uz travnjak, onda ide staza, pa biciklistička staza! bicikl također može udariti mame, uostalom, parking nije na promenadi (gdje je prava šetnica) nego na jednoj od najprometnijih cesta!


Ne bih omalovažavao intelekt autora, ali očito nije primijetio da motor mora preko staze za pješake da dođe do parkinga. To je suština ove budalaštine od "projekta". I to staze na kojoj ogroman broj ljudi šeće svaki dan. Argument da i bicikl može udariti mamu s kolicima nije ni dostojan odgovora, više sažaljenja.

Načelno nitko nema ništa protiv motora, koliko god to nekom izgledalo blesavo, biti zaljubljen u životnu opasnost, no ima protiv ovakvih blesavih ideja. To što se netko skuplja negdje godinama, ne daje mu pravo da na tom mjestu uređuje po svojoj volji. Ako bi motoraši zaista gurali motore do parkinga, onda sve u redu, ali valjda je svima jasno da to neće biti slučaj.

Stvar je principjelne naravi. ako se dopusti motorašima u crnim prslucima, sutra će netko privezati flos za čamac gdje mu padne na pamet, urediti si parkin po volji i potrebi, posjeći drvo koje smeta njegovoj terasi, i tako dalje, već što se čini zbog bezakonja i anarhije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2013. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam informaciju , navodno kada netko obiteljski sjedne na klupicu i ostavi djecija kolica na ocrtanom parking mjestu za motocikle platit će kaznu. Također mislim da će moto klub naplacivati parking , ne samo setacima nego i biciklistima rolerima i prolaznicima koji neovlasteno prelaze preko njihovoga parkinga. Mislim da bi idealan potez bio da u parku naprave stazu za utrke!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › nadzorni organ Razz


ma zaboli tebe za osijek, tebe pati HDSSB I Ribić! kojoj ti strani pripadaš? jel ti plačaju da tako sereš po forumima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › RedArrowRider, ukupno 5 postova na 031. Ne uopce narod ne kuzi da si pripadnik prozvanog moto kluba. Ne bih rekao da su se svi moto klubovi slozili s idejom popljuvati ostale. Na te klupe vise ne zelim sjesti da me netko ne bi etiketirao kao pripadnika bahatog crnoprslukasa kako se vec ovdje spominje!

po čemu su motoristi bahati? zato što daju krv, matične stanice za borbu protiv leukemije, što djeci u klasje nosimo poklone i potrepštine, bahati smo, jer promoviramo grad kod nas i po svijetu, što ugoščavamo nekoliko tisuća gostiju na susretima, gdje ih i hranimo i pojimo, zar smo bahati što učestvujemo u raznim sportskim aktivnostima u gradu, jer plačamo ulaznice i doniramo lovu raznim udrugama, jer trošimo lovu na pivo kad se skuplja da se pomogne nekom ili smo možda bahati, što posječujemo i organiziramo humanitarne koncerte i akcije? bahati smo što nosimo crne kožne prsluke?! jel trebaju biti plavi ili crveni, da piše na njima zna se, ili kukuriku, što treba biti da ne budemo bahati! crno se nosi, jer se ne vidi prašina, masnoča i kojekakve bube, koje pokupimo vožnjom! uostalom crno je lijepo! Smile vidim ja da se iza komentara kriju druge stvari,a ovo o bahatosti, dođi pa reci nekome od njih, ne nama preko kompa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Imam informaciju , navodno kada netko obiteljski sjedne na klupicu i ostavi djecija kolica na ocrtanom parking mjestu za motocikle platit će kaznu. Također mislim da će moto klub naplacivati parking , ne samo setacima nego i biciklistima rolerima i prolaznicima koji neovlasteno prelaze preko njihovoga parkinga. Mislim da bi idealan potez bio da u parku naprave stazu za utrke!!!!!

pogodio si, uzimat ćemo putarinu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2013. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Imam informaciju , navodno kada netko obiteljski sjedne na klupicu i ostavi djecija kolica na ocrtanom parking mjestu za motocikle platit će kaznu. Također mislim da će moto klub naplacivati parking , ne samo setacima nego i biciklistima rolerima i prolaznicima koji neovlasteno prelaze preko njihovoga parkinga. Mislim da bi idealan potez bio da u parku naprave stazu za utrke!!!!!

pogodio si, uzimat ćemo putarinu!

sad mi je lakše barem cipelarinu neću morat plaćati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sve pet za sve što se do sad napravili.....ali što vam je trebalo ovo ulizivanje???...zar je to što imate važnog člana koji je u politici i koji u prvoj rečenici svog životopisa za kandidaturu za EU parlament ističe da je "biker"....što se onda došao slikati u odijelu, a ne u kožnom prsluku.....
...i kakvo je to nekakvo nametanje nekih novih prometnih pravila u kojemu je dozvolljeno prelaženje preko pločnika I biciklističke staze??????
...koji su vam argumenti, ovo dosad nisam čula niti jedan....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
ftw-wtf je napisao/la: ›
ovo što komentirate za mame i kolica sa djecom, čista je glupost! parking mjesta su skroz uz travnjak, onda ide staza, pa biciklistička staza! bicikl također može udariti mame, uostalom, parking nije na promenadi (gdje je prava šetnica) nego na jednoj od najprometnijih cesta!


Ne bih omalovažavao intelekt autora, ali očito nije primijetio da motor mora preko staze za pješake da dođe do parkinga. To je suština ove budalaštine od "projekta". I to staze na kojoj ogroman broj ljudi šeće svaki dan. Argument da i bicikl može udariti mamu s kolicima nije ni dostojan odgovora, više sažaljenja.

Načelno nitko nema ništa protiv motora, koliko god to nekom izgledalo blesavo, biti zaljubljen u životnu opasnost, no ima protiv ovakvih blesavih ideja. To što se netko skuplja negdje godinama, ne daje mu pravo da na tom mjestu uređuje po svojoj volji. Ako bi motoraši zaista gurali motore do parkinga, onda sve u redu, ali valjda je svima jasno da to neće biti slučaj.

Stvar je principjelne naravi. ako se dopusti motorašima u crnim prslucima, sutra će netko privezati flos za čamac gdje mu padne na pamet, urediti si parkin po volji i potrebi, posjeći drvo koje smeta njegovoj terasi, i tako dalje, već što se čini zbog bezakonja i anarhije.

i tvoj mi intelekt sumljiv kad upotrebljavaš izraz motoraši???? patentiraj to molim te! ja vjerojatno nisam najpametniji ni najbistriji,ali ti me iznenađuješ, a svrstavaš se među pametne! i što vas toliko plaši crni prsluk? vi se bojite crne boje? ajd još kažite da smo ustaše!! pričaš kao da će motorom sa 150 uletati na parking. kad si vidjela da je netko bio bezobrazan i da je netko brzo vozio po stazi gdje je parking??? nemoj nas lagati,a ni sebe! smetaju ti iz drugih razloga, ovi razlozi su ti bez veze! eto, ja bih maknio i sve one terase i onu pred kinom i na korzu i ovu kod pbz-a i još 100 u gradu, smetaju mi kad šetam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fireman911 je napisao/la (Pogledaj post): › Imam informaciju , navodno kada netko obiteljski sjedne na klupicu i ostavi djecija kolica na ocrtanom parking mjestu za motocikle platit će kaznu. Također mislim da će moto klub naplacivati parking , ne samo setacima nego i biciklistima rolerima i prolaznicima koji neovlasteno prelaze preko njihovoga parkinga. Mislim da bi idealan potez bio da u parku naprave stazu za utrke!!!!!

jesi li ti stvarno glup ili se samo praviš? ajde priznaj lijepo, što to tebe smeta? hoćeš li ti školu sebi nacrtati, da bacaš kamenčić i skakućeš? pa kaži, ustupit ćemo ti mjesto!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › kad čejlad nije bijesna....tolika panika oko par crta da ne povjerujes.Kad je bilo humanitarnih akcija od bijesa nije bilo ni jednog komentara,a sad zbog ovoga....Nevjerojatno sto god se u Osijeku napravi bude popljuvano zbog zavisti.Sta bi bilo da su dobili na korištenje tipa recimo barutanu kao recimo moto klub u Puli koji je dobio od grada jedan dio stare utvrde.Pa izbili bi prosvjedi u Osijeku.Al niko se ne buni što je barutana dana na korištenje i zjapi prazna.Aj malo mrdnite guzice i sjedite 3 metra dalje.I bajkeri su ljudi i veći nego većina ovdje na forumu.Nebrojeno humanitarnih akcija za razliku od većine ovdje koja ne želi dati ni krv a ne nešto drugo.

bravo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....

ajde ne seri! sarkazam ti je dječji! napravi ti nešto za ovaj grad, nemoj samo srat po drugima! licemjeru!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la (Pogledaj post): › kad si vidjela da je netko bio bezobrazan i da je netko brzo vozio po stazi gdje je parking??? nemoj nas lagati,a ni sebe! smetaju ti iz drugih razloga, ovi razlozi su ti bez veze! eto, ja bih maknio i sve one terase i onu pred kinom i na korzu i ovu kod pbz-a i još 100 u gradu, smetaju mi kad šetam!


....UOPĆE se NE smije voziti po stazi (pretpostavljam da pri tome misliš na PLOČNIK i dio pločnika gdje je BICIKLISTIČKA STAZA.....
...i zašto si tako drčan, daj neki argument u svoju korist (kršenje zakona)....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....

ajde ne seri! sarkazam ti je dječji! napravi ti nešto za ovaj grad, nemoj samo srat po drugima! licemjeru!


...vidim, i ti si lijepo odgojen, pa ti je napad na osobnoj razini najjači argument....meni se to ne da, pa više se ni s tobom neću prepucavati.....vjerujem da su svi tvoji drugari bikeri sretni što te imaju da im osvjetlaš obraz ovakvim stavovima.....ajd zdrao...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...sve pet za sve što se do sad napravili.....ali što vam je trebalo ovo ulizivanje???...zar je to što imate važnog člana koji je u politici i koji u prvoj rečenici svog životopisa za kandidaturu za EU parlament ističe da je "biker"....što se onda došao slikati u odijelu, a ne u kožnom prsluku.....
...i kakvo je to nekakvo nametanje nekih novih prometnih pravila u kojemu je dozvolljeno prelaženje preko pločnika I biciklističke staze??????
...koji su vam argumenti, ovo dosad nisam čula niti jedan....

Koliko ja vidim, a mislim da još uvijek vidim i znam čitati hvala Bogu, iz svega ovoga tebi u stvari smeta g. Ribić ..... što se parkinga tiče ovaj projekt je u procesu realizacije od prošle godine i nema veze s podrškom čovjeku koji je dio MK Osijek, koji svoje slobodno vrijeme troši na promociju grada, baš me zanima da li vi brinete barem počistiti ispred svoje kuće a ne da se obavežete brinuti o nečem što nije vaše....ovo već postaje smiješno....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › RedArrowRider, ukupno 5 postova na 031. Ne uopce narod ne kuzi da si pripadnik prozvanog moto kluba. Ne bih rekao da su se svi moto klubovi slozili s idejom popljuvati ostale. Na te klupe vise ne zelim sjesti da me netko ne bi etiketirao kao pripadnika bahatog crnoprslukasa kako se vec ovdje spominje!

po čemu su motoristi bahati? zato što daju krv, matične stanice za borbu protiv leukemije, što djeci u klasje nosimo poklone i potrepštine, bahati smo, jer promoviramo grad kod nas i po svijetu, što ugoščavamo nekoliko tisuća gostiju na susretima, gdje ih i hranimo i pojimo, zar smo bahati što učestvujemo u raznim sportskim aktivnostima u gradu, jer plačamo ulaznice i doniramo lovu raznim udrugama, jer trošimo lovu na pivo kad se skuplja da se pomogne nekom ili smo možda bahati, što posječujemo i organiziramo humanitarne koncerte i akcije? bahati smo što nosimo crne kožne prsluke?! jel trebaju biti plavi ili crveni, da piše na njima zna se, ili kukuriku, što treba biti da ne budemo bahati! crno se nosi, jer se ne vidi prašina, masnoča i kojekakve bube, koje pokupimo vožnjom! uostalom crno je lijepo! Smile vidim ja da se iza komentara kriju druge stvari,a ovo o bahatosti, dođi pa reci nekome od njih, ne nama preko kompa!


Eto gospodin koji SUMLJA je priznao kojoj stranci pripada.

Ja na primjer također redovito dajem krv, donor sam zaklade Ana Rukavina, redovito odlazim pomoći u Crveni križ te sudjelujem u mnogim humanitarnim i volonterskim akcijama. Tražim li nekakvo priznanje za to ili poseban tretman? Ne.
Činim to jer želim pomoći i jer isto tako, danas sutra, nikad ne znaš možda će meni zatrebati pomoć i volio bih da mi netko pomogne jer to želi, a ne da bi izmuzo posebno označen pločnik u gradu.

Rječnik je također na nivou uglađenog i uglednog gospodina.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: