Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Popis stanovništva 2011.] Rezultati odabira kandidata za popisivače

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2011. 15:47 
Naslov:  Re: [Popis stanovništva 2011.] Rezultati odabira kandidata za popisivače
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Poštovani,
Popis zahtjeva cjelodnevni angažman. Ukoliko Vam obveze na studiju dozvoljavaju odsutnost sa studija u razdoblju 28. ožujka 2011. – 2. svibnja 2011. možete se prijaviti iako ste redovni student.

S poštovanjem,

Državni zavod za statistiku

Kao što je navedeno u citatu, studenti mogu raditi na popisu stanovništva, ali samo ukoliko nemaju fakultetskih obveza.

Citat preuzet iz teme: [Popis stanovništva 2011.] Studenti i učenici ne mogu raditi kao popisivači!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2011. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam dvoje ljudi koji su prošli (riječ je o ruralnom području) a to da će proći znali su unaprijed, jer su mi se otvoreno hvalili tim kako će proći. I ne, nemaju moć proricanja, već vezu.

Tim ne želim reći da su svi primljeni preko veze, očito je bilo i onih koji su primljeni regularnim putem, ali to ne znači da nije bilo i ovih s vezama.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2011. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd sad još jedno 88585 postova kako su neki prošli s vezom,a neki su prošli bez veze, mislim da nismo dosad to još shvatili! hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › ajd sad još jedno 88585 postova kako su neki prošli s vezom,a neki su prošli bez veze, mislim da nismo dosad to još shvatili! hvala!


Oprosti, nisam znala da tebe netko sili čitati o onome što te ne zanima. Sad kad to znam, imat ću u vidu, samo se nemoj sekirati oko gluposti.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2011. 7:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja jucer cuo da je jednoj legici decko (koji je inace neki politicar) sredio popis i navodno cak da bude onaj kontrolor ili sta god..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hrvojeeee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2011. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
hrvojeeee je napisao/la: ›
evo ja sam se prijavio bez ikakvog poznanstva, stranke ili imućnih i poznatih roditelja, pa kada sam čuo, tj. pročitao da je ukupno bilo 6.604 kandidata, samo sam se nasmijao i mislio da nema šanse..ali evo jutros su mi javili da sam ja na popisu odabranih, pa sam se baš razveselio, tako da mislim da se u zadnje vrijeme više tješimo tim nekakvim vezama, kojih zapravo možda niti ne bude...baš sam prije 2 tjedna izabran na još jednoj listi nevezano za popis, pa su nakon objave odmah uslijedili komentari, kako smo svi vjerovatno preko veze upali, ali eto, i tamo sam ipak imao sreće...tako da već pomalo sumnjam u veze, iako još vjerujem da ih ima, ali eto, prođemo i mi nepoznati... osijek031.com smile


Hoces moci raditi oba posla,ako hoces daj meni jedan?? Posto ti je tako krenulo Smile


Nažalost, prvi sam već odradio, nije bio dugog vijeka, tako da mi je i ovaj drugi dobro došao... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hrvojeeee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2011. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Citat: ›
Poštovani,
Popis zahtjeva cjelodnevni angažman. Ukoliko Vam obveze na studiju dozvoljavaju odsutnost sa studija u razdoblju 28. ožujka 2011. – 2. svibnja 2011. možete se prijaviti iako ste redovni student.

S poštovanjem,

Državni zavod za statistiku

Kao što je navedeno u citatu, studenti mogu raditi na popisu stanovništva, ali samo ukoliko nemaju fakultetskih obveza.

Citat preuzet iz teme: [Popis stanovništva 2011.] Studenti i učenici ne mogu raditi kao popisivači!


Iskreno, mislim da je objavljeni članak u kojem se spominjalo da studenti i učenici ne mogu raditi, jednostavno pokušaj da se oni uopće ni ne prijavljuju, jer se pretpostavljalo da će odaziv biti jako velik.

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=30513

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2011. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ mah, bzvz... nemojte me krivo shvatiti, nije da imam nešto protiv studenata da rade, ali mislim da je ovdje prednost trebalo dati fakultetski obrazovanim ljudima koji su već dulje vrijeme bez posla... samo to, ali eto... valjda se još jednom mora pokazati ona: 'pravde nikad nije bilo, niti će je biti'

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: