Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Necu komentirati...Negdje sam naveo da je bilo bahatog ponasanja i ulizivanja publici. Cini se da je to ulizivanje upalilo, a ono sto je bilo "iza bine", to cu ostaviti za sebe i ljude koji znaju malo bolje...


Znači... Napravit ćeš upravo ono što oni, po tvojem, i žele?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebote, koji offtopic. molim moderatore da počiste ovo mlaćenje prazne slame.

tematske glazbene slušaonice su ok i kontam da će ih biti... treba projektor nabaviti... ima ih koji su nudili prigodne filmove za prezentaciju..
pokoja drvena klupa više za sjesti također ne bi bila na odmet...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

projekcije nekih nezavisnih ili neholivudskih filmova.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Morbid film production

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2009. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj kreativni prijedlog za mini teatar je da prije svega prestane glodarit pare, ne znam ja ko tu koga jebe, al npr jučer dodjem ono 10 kn učlanjenje (kojem smisao ne vidim ni pod točkom razno), 25 kn upad na neku pizdariju od benda kao azra tribute bla bla i kad mi dodje još račun za jednu jebenu cugu ispadne predobro, 50 kn ode...
di si bio? nigdje, šta si radio ? ništa...

oke shvaćam ja da taj mini teatar mora od nečeg kao živit, al ovo što se sad tamo radi je čisto glodarenje i iskorištavanje na osnovu onoga kao mi smo jedini "alternativi" klub u gradu pa ajmo hlapat pare...

i još k tome da dodam, one nadobudne cure s ulaza, taman neki dečki bili prije mene, kao učlanili su se prije još, al nemaju iskaznice i sad kaže da ju nadje u papirima i cura se ladno počne derat na njega kao što ne nosi iskaznicu i ne želi ga nac ??? aloeee pa spusite se malo na zemlju...

i da , redara ispresavijat pod hitno !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo mi je najzanimljivije kada netko kaze da se glodare pare.

Jel znas koliko se mora placati konobare, zastitare, razglas, rezije, jel znas da je nesto i ulozeno u taj klub?

Sto se tice cuge, najjeftinija je u Tvrdji tako da ne znam cega si se tu uhvatio.

Sto se tice jucer cijene, Real Tribute organizacija je organizacija koja sama diktira cijene i placa ih se postotkom ulaznica, znaci tu klub nije imao izbora.

A sto se tice iskaznica, u starom klubu je bilo problema s time, jer ako ste klub, unutra mogu biti samo clanovi kluba, i ako dodje inspekcija a netko bez iskaznice, to je problem.

Lijepo se kaze svakome neka zapamti barem broj iskaznice, ako ju je zaboravio pronaci ce ga se i dobiti ce novu...besplatno...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uloženo u to, hahahah, ko tu koga nasmijava, šta očistili su cigle i izlili betona i sklepali drvene wceove ???

dalje, kak drugi plaćaju konobare, zastitare, razglas , režije, pa me ne traže da ostavim 50 kn onako kao dobar dan ?

iskaznice, oke moraju se imat, a kad se već prave pametni mogli su nabavit jedan jebeni laptop pa imat sve uvedeno u jedan jebeni program, pa ne bi bilo potrebe dizat frku kad ljudi zaborave iskaznicu

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam sto se ja tebi opravdavam uopce, kada nemas pojma o cemu je rijec.

Ali oko ulozenoga cu ti reci neki samo stvari. To se bio prostor bez vode i elektricnih instalicija, i bio je spojen sa drugim od kojeg ga se trebalo ograditi.

A sto se tice izgleda unutra, steta sto nemam slike od prvoga dana kada se uslo tamo, to je nebo i zemlja...

Drvene WCove? Jesi ti uopce bio tamo?

I ajd mi navedi gdje to ne ostavljas toliko para. Pa u nekim mjestima u Tvrdji ( iz pristojnosti necu navoditi koja ) 50kn ostavis za 2 cuge...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › uloženo u to, hahahah, ko tu koga nasmijava, šta očistili su cigle i izlili betona i sklepali drvene wceove ???

vidim da ili si žešći debil ili se samo stvarno trudiš opravdati svoj nadimak. postoje fotke i snimke pa odi i lijepo se informiraj.
bio sam i vidio na što je to sve skupa prije nalikovalo i na što sada izgleda. i ako misliš da je bilo toliko jednostavno - što se nisi sam prihvatio lopate i čekića i došao pomoći napraviti nešto za ovaj grad?!

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › dalje, kak drugi plaćaju konobare, zastitare, razglas , režije, pa me ne traže da ostavim 50 kn onako kao dobar dan ?

a tko to drugi?! pa dobro jesi ti ikada organizirao ili napravio, barem potrudio se saznati kakvi su troškovi takvog događanja?! cijena upada sigurno nije bilo veća nego je morala biti.
nitko te tebe ništa ne traži, a ako ti se ne sviđa umjesto u udrugu gdje se radi na nečemu ti se lijepo preseli u birtiju preko puta... tamo imaju lijepih laptopa s kojih se na razglas pusti arlaukanje maja marijana, žena zmija i sličnoga... možda će ti se to više dopasti.

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › a kad se već prave pametni mogli su nabavit jedan jebeni laptop pa imat sve uvedeno u jedan jebeni program, pa ne bi bilo potrebe dizat frku kad ljudi zaborave iskaznicu

znam da murija ima solidnu platu, hrpu fensi računala, toki wokija i ostale 'lektrike što im skuplja prašinu ali kada nisam imao osobnu iskaznicu i meni su se pavili pametnima iako sam imao neki drugi sličan dokument sa slikom, iako me imaju zavedenog u sustavu... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2009. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj sto serendas... nikad zadovoLjni..
Svi bi bespLatno izLaziLi i piLi... Rolling Eyes

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko ne bi đabe izlazio i pio jer je to nemoguće, za ostale unutra sam bio, ko mi god kaže da je uloženo brdo novaca nek si puca u glavu... za ovog svebora, lego ne idem na cajke nikad nisam ni bio, al da si ovi nemogu priuštit laptop to naprosto ne vjerujem...

i da, dugo će vam trajat taj teatar kad imate ovak fin odnos s gostima, a od njih živite.. nikad više tam doć necu dok se neke stvari ne promjene i dok se dotična gospoda ne riješi bahatosti, a da ne spominjem da mi je već dosta ljudi to reklo , al nisam vjerovao do jučer dok se nisam sam uvjerio. Tako da pitanje je vremena kad će i ostalima doć ovakvo ponašanje preko glave

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godinama izlazim u teatar i nikada nisam imao problema s ljudima tamo...
ali sam svjedočio pojedincima kojima je bilo lijeno izdvojiti 10 kuna za upad jer bi si radije za to kupili pivo pa kada im je bilo uskraćeno ono za što su drugi bili spremni platiti i podržati rad udruge onda bi klub i slična mjesta koja su nastali kasnije grdili na pasja kola. ma de... Rolling Eyes


tko ne vjeruje, neka proba sam napraviti nešto od ničega pa će vidjeti koliko će ga to para, živaca i radnih sati koštati...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ PROVOKATOR : Bajo moj, ti prvo moraš izaći iz opanaka a onda možeš doći na forum raspravljati i praviti se pametan o nečemu o čemu nemaš pojma. (ne mislim na komentar na bahatost, o tom, po tom, nego sve ostalo šta si govorio ovdje, bahatosti ima svugdje..)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kanta ne lupaj, grad je dao vulu i to žešću za klub. Pliz bez laži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad je dao dio novca...Istina, veliki, ali ipak je bilo tu i ulozeno...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: