Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanje u gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2005. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mjenjajmo se na bolje, ili ćemo se pomiriti s time da smo sjebani i kretenima prepustiti cijeli grad!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2005. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa mene boli.. ako mi se plese, ja cu plesat! jednom smo zaokupili cijeli beckers plesom iako se tamo ne plese, a one mace sa sanka gledaju na nas boze mili, vidi ove.. e pa gledaj samo:)

ja isto mislim da je problem u nama. tesko je ugodit svima, moras "go with the flow". sta se nudi, nudi se, iskoristi to najbolje kako znas. nase moto je sta ti dodje, to i napravi (ako je u granicma normale, naravno)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2005. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto ugadati uopce nekome ? Jebemi se za druge. Ja kad izadem sa ekipom van libo nas taki, a i nije da se itko usudi sto prigovoriti Razz

Danas se to sve svodi na pojedinacne grupice koje nesto slave a ostali i dalje bleje ko ovce.

Treba se i shvatiti ljude da je opca besparica. Vecina jedva cekaja ljeto da mogu sjesti u Tvrdju i sa cugom dvije progluvariti subotu uvecer. Meni je ljeto u principu pusiona za nocni zivot, naravno u Osijeku.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2005. 16:12 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima Osijek puno lokal ali nista novo ne nude,svugdje se ista glazba pusta,ista ekipa okuplja i uvijek je guzva samo subotom,subotom govno da ponudis prolazi a ostalima danima se treba kemijati,napraviti nesto drugacije nego sto imaju ostali lokali.
Eto meni se bas svidja sto je bilo u cetvrtaj u Q,dobra stara glazba 70'-90' godina i jos sve to na video spotovima koje je vj pustao sve u miksu jedan za drugim.
Lege legice i ja smo se opustili(prosjek nam je 32 godine=),plesali smo cugali i gledali dobre spotove koje nisam jos nikada niti vidjeo ali sam stvari cuo milion puta na gradskom radiju jer oni vecinom pustaju tu vrstu glazbe.
Dobro su krenuli i ako budu tako nastavili onda cemo mi srednja generacija imati gdje da izadjemo i da slusamo i gledamo glazbu nase mladosti.
Stvarno se nisam dugo tako odkacio i toliko piva popio a da nisam bio pijan.
Eto jedna mala sitnica sto moze da razveseli.
A to da je mrtvilo u Osijeku ljeti tu si u pravu,sjedi se na jednome mjestu par sati s jednom cugom i slika se i to je izlas,gadi mi se
Mogu lokali da ponude ljudima ali trebaju samo da se sjete neke ideje,a gade mi se i striperi,striptizete i tome slicno sto se dovlaci u osijek da nas zabavi,kako moze da me raspolozi neka propala manekenka koja se skida u toples,pa ljudi moji pa nismo u zatvoru,zar nam to treba kraj toliko dobrih butrica u gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 18.04.2005. 18:12 
Naslov: Bad ! Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako, trebaju nam nove ideje za noćni život. Nemam ništa protiv striptiza, ali već je isfuran. Vani je to drugačije...
Bio sam prije dvije, tri godine u Barceloni i noćni život im je fenomenalan. Svaki dan se nudi novi program zabave, tako da vam ne može biti dosadno ni da hoće i uopće ne morate biti puni love da bi vam bilo dobro. Sviđe mi se to što gosti mogu davati svoje prijedloge za slijedeću noć. Tamo se uvažava mišljenje gostiju.
Ali daleko smo mi o toga... Wink

Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2005. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je je, fali nesto preko tjedna.. nesto ludo, da bude ko subotom.. recimo:)
ma ko ce uvazavat nase misljenje? komercijala se najbolje prodaje. svi se zale, a uvijek puno.
sve za pare!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2005. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..kako moze da me raspolozi neka propala manekenka koja se skida u toples,pa ljudi moji pa nismo u zatvoru,zar nam to treba kraj toliko dobrih butrica u gradu

bravo!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2005. 21:11 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U q s ovim vj je dobro vjerujte ako volite retro glazbu navratite jer stvaro je cool,izbor spotova,dinamicnost i sve bez prekida u ritmu.TO JE NESTNOVO STO JOS NEMA U OSIJEKU.
Svi trazimo nesto novo ali sto je to novo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2005. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maja5 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja isto mislim da je problem u nama. tesko je ugodit svima, moras "go with the flow". sta se nudi, nudi se, iskoristi to najbolje kako znas. nase moto je sta ti dodje, to i napravi (ako je u granicma normale, naravno)


Istina, ovo "go with the flow" je nesto najgore. Zato imamo klonirana mjesta, klonirane ljude, klonirane atmosfere. Zato je najbolje kad se cijela ekipa napije, okupira pola neke birtije i fura svoj film. Tada ovi papci, sankeri i promatraci budu u manjini i odu pozirati negdje drugdje...;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2005. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da znam sto nama treba. Treba svima na ulazu oduzeti centar za samokriticnost, napuhanost i kurcenje. I onda ce u svim lokalima biti super.

Naravno, postoji i opcija B: sniziti cijene do te mjere da se svi napiju, pa se onda gorespomenuto napravi samo od sebe Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nitko
Post Postano: 19.04.2005. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo za ove koji govore da nema ništa preko tjedna:
očito ste debelo zaglibili u tvrđu i ne vidite dalje od nje.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2005. 5:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Upravo tako, trebaju nam nove ideje za noćni život. Nemam ništa protiv striptiza, ali već je isfuran. Vani je to drugačije...
Bio sam prije dvije, tri godine u Barceloni i noćni život im je fenomenalan. Svaki dan se nudi novi program zabave, tako da vam ne može biti dosadno ni da hoće i uopće ne morate biti puni love da bi vam bilo dobro. Sviđe mi se to što gosti mogu davati svoje prijedloge za slijedeću noć. Tamo se uvažava mišljenje gostiju.
Ali daleko smo mi o toga... Wink


pa da, trebaju nam nove ideje kao ovo u Q...premda je to izvan hrvatske vec isfurano, no super je za Osijek jer tak sta dosad nismo vidjeli. vlasnici bi trebali napravit suggestion box da ljudi mogu ostavljat prijedloge u vezi sta zele da se promjeni, neke nove ideje, itd...

trenutno sam u kanadi, i ovdje vecina klubova radi svakim danom s tim da je svako vecer neki drugi program...recimo cetvrtak retro, petak all ages night i pustaju popularno (hip hop, rap, dance, itd), subota je isto takva ko petak samo za starije iznad 19 i imaju po nekoliko velikih soba (svaka soba ko jedan Q) u kojima pustaju drugaciju mjuzu. e nebi ni vjerovali da u mom gradu imaju 6 lokala di pustaju yu i cro glazbu Smile imaju vise mjesta di pustaju narodnjake nego u osijeku ili tak nekom gradu. a sto se tice onih stripteazova to je stvarno jadno kako je organizirano u osijeku, a i zenske su im uvijek uzas...Uglavnom su ovdje klubovi ogromni, izgledaju vise kao skladista neka, ali su super uredjena i svi imaju neki odlican light show Smile ...tak sta necemo nikad vidit u osijeku Sad

mislim da rijetko kad ima sta u osijeku...a najmanje ima preko ljeta jer se svi izgube na more il nekud. preko tjedna ovako nema nigdje nista, osim ak ces ic na bilijar u cadillac, balote ili tak negdje... Jedini izbor za preko tjedna je sjedit u kaficu s drustvom i cugat. nigdje nemos plesat--to jedino preostaje za cetvrtak/subotu ak naletis do Q-a, oksa, domina, cocktail bara ili sl.... Cocktail bar zna bit super nekad preko ljeta, u biti cesto zna bit dobro tamo. Nessi je isto bio super prije, sad nisam bila odkako su ga nanovo otvorili pa neam pojma kako je. Hir bude odlican subotom, uvijek neki sviraju i bude puno Smile u radicevoj nisam vec godinu dana isla, neznam ak uopce ista radi tamo? jel neko bio u zadnje vrijeme?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2005. 7:22 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ti to sve znas a u kanadi si,dali si sad momentalno tu ili u kanadai-
To da mi kasnimo za ostalima to je uredu,cesto sam u minhenu i tamo svaki club ima vj koji radi svoj posaoa ovdje kod nas u osijeku u cijeloj hrvatskoj je to nova stvar jos ne isfurana,prvo ljudi treba da se nauce na to a onda to ide bolje.
Mislim da je bolji ugodjaj gledati ono sto slusas nego samo slusati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2005. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam ja rekla da nema nista preko tjedna.. treba uvijek biti nesto!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2005. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maxhim je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kako ti to sve znas a u kanadi si,dali si sad momentalno tu ili u kanadai-
To da mi kasnimo za ostalima to je uredu,cesto sam u minhenu i tamo svaki club ima vj koji radi svoj posaoa ovdje kod nas u osijeku u cijeloj hrvatskoj je to nova stvar jos ne isfurana,prvo ljudi treba da se nauce na to a onda to ide bolje.
Mislim da je bolji ugodjaj gledati ono sto slusas nego samo slusati


putujem tamo vamo svakih par mjeseci (vec 10 godina) pa znam.prije koji tjedan sam bila u osijeku, sad sam u kanadi..pa u subotu opet u osijeku i tako...

slazem se da, u minhenu je isto tako, a i dalje po njemackoj... ima i po zg i splitu takvih mjesta-a sigurno i dalje, no moraju se ljudi naviknut na to pa ce ic na bolje... Smile

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: