Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Patika - subotnja pucnjava u centru grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doxy15 je napisao/la: ›
taj se lik mogao nalaziti u bilo kojem drugom lokalu i moglo mu se isto to dogoditi...

bog te jebo tebi još nije jasno!!! mogao se nalazit i u teheranu i prodavat prasetinu muslimanima, ali nije...
bio je u patici i imao je utoku sa sobom...

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.01.2009. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
doxy....ti onda jako jako malo stvari znaš o anti i o patici


potpisujem.
kaže "zato ne vidim razlog da bi se patika stalno povezivala mjestom nekakvih gluposti..." pa možda zato što se oko nje uvijek neka sranja događaju?
Nazvat ćemo tog frajera što je pucao slovom X da se ne bi zabunila pa napisala ime...uglavnom x je otišao u patiku sa još trojicom...s time da je ušao i nije primijetio da je maloljetna osoba y ostala vani pričati na mobitel i pišati osijek031.com smile i nisu ga pustili unutra...i tako je sve počelo.........e da su malog pustili do ovoga ne bi došlo... a ja znam dosta maloljetnih lujki koje tamo dođu i uđu bez problema....ali ipak osoba y je maloljetni dečko u patikama i riflicama i đemperčiću a ne lujka u miniću i izraženim dekolteom.......
znam po sebi kada sam bila maloljetna,bez problema sam ulazila svagdje bez pokazivanja osobne,dok su muški dio moga društva uvijek provjeravali i nisu im dopuštali ulazak u xy objekt,,,,

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.01.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: › e da su malog pustili do ovoga ne bi došlo...

Ako mog jednog frenda ne puste negdje gdje svi idemo, pa boli me kurac za lokal, idemo negdje dalje

a ne odma povlačit gan

najlakše je tako

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
doxy....ti onda jako jako malo stvari znaš o anti i o patici


potpisujem.
x je otišao u patiku sa još trojicom...s time da je ušao i nije primijetio da je maloljetna osoba y ostala vani pričati na mobitel i pišati osijek031.com smile i nisu ga pustili unutra...i tako je sve počelo.......

e sad ga i ti upakuje netočno od početka do kraja

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.01.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
doxy....ti onda jako jako malo stvari znaš o anti i o patici


potpisujem.
x je otišao u patiku sa još trojicom...s time da je ušao i nije primijetio da je maloljetna osoba y ostala vani pričati na mobitel i pišati osijek031.com smile i nisu ga pustili unutra...i tako je sve počelo.......

e sad ga i ti upakuje netočno od početka do kraja


tako su rekle određene osobe...možeš pretpostaviti koje...a ako si bila u subotu znašvećgdje mogla si vidjeti s kime je bio prije nego li je otišao u patiku a taj isti mali je rigao znašvećgdje i pišao kasnije po patici osijek031.com smile

I ne mislim na sina znašvećkoga ...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›

......znašvećgdje .......znašvećgdje ..........
..........sina znašvećkoga ...

yebemti ko da se o voldemortu piše....Smile

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
yebemti ko da se o voldemortu piše....Smile

Ne izgovaraj ime Gospodara tame!!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
yebemti ko da se o voldemortu piše....Smile

Ne izgovaraj ime Gospodara tame!!!

ja smijem....ja isto imam neki ožiljak na licu...mora da sam ja "Izabrani"

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2009. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U kurac osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
doxy15
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa šta se 0nda praviš pametan...dakle m0ga0 je bit bil0 gdje ali se slučajn0 naša0 u patici i d0mah je patika 0nda mjest0 nek0g nasilja i takvih glup0sti...i sam t0 kažeš...dakle...ja Antu znam jaak00 d0br0...ne m0ra znaćit ak0 je netk0 0šišan na ćelav0 i v0zi BMW da je mafijaš...dalek0 0d t0ga...ja znam pun0 ljudi k0ji imaju takav stil i t0 nisu...tak0 da m0lim lijep0...0nda su svi muški sa zurk0m...fin0 sređeni pederi...najlaške tak0...ne m0gu se ljudi suditi p0 vanjsk0m izgledu...ja idem u patiku već 2 g0dine i ni jedn0m...ali ni jedn0m mi se nije ništa d0g0dil0...niti me netk0 dira0....i g0t0v0 nikad nisam vidi0 nekakav nered u patici...kad g0d nešt0 izbije Ante fin0 uzme te ljude p0d ruku i izvede ih van iz l0kala...nikakv0 nasilje il tak nešt0 sličn0...ali najlakše srat p0 nek0m k0 je mal0 p0znatiji u gradu...a k0lik0 ljudi ima k0ji su l0šiji 0d nte i sve t0...a njih nik0 ni ne dira...zat0...b0lje se 0stavite č0rav0g p0sla i uhvatite se sv0g...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oo 0o0.oo0O.OOoo.O.oOoo0 O0 o00o ooo osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2009. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Oo 0o0.oo0O.OOoo.O.oOoo0 O0 o00o ooo osijek031.com smile
osijek031.com smile
voldemorte jeli li to ti jabuko bakina osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxonja
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
ja nisam šokiran

ruku na srce, da je bio pijan i u cadillacu onaj ludi beck bi ga izbacio..pa bi se vratio i pucao po cadillacu.isto je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2009. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doxy15 je napisao/la (Pogledaj post): › pa šta se 0nda praviš pametan...dakle m0ga0 je bit bil0 gdje ali se slučajn0 naša0 u patici i d0mah je patika 0nda mjest0 nek0g nasilja i takvih glup0sti...i sam t0 kažeš...dakle...ja Antu znam jaak00 d0br0...ne m0ra znaćit ak0 je netk0 0šišan na ćelav0 i v0zi BMW da je mafijaš...dalek0 0d t0ga...ja znam pun0 ljudi k0ji imaju takav stil i t0 nisu...tak0 da m0lim lijep0...0nda su svi muški sa zurk0m...fin0 sređeni pederi...najlaške tak0...ne m0gu se ljudi suditi p0 vanjsk0m izgledu...ja idem u patiku već 2 g0dine i ni jedn0m...ali ni jedn0m mi se nije ništa d0g0dil0...niti me netk0 dira0....i g0t0v0 nikad nisam vidi0 nekakav nered u patici...kad g0d nešt0 izbije Ante fin0 uzme te ljude p0d ruku i izvede ih van iz l0kala...nikakv0 nasilje il tak nešt0 sličn0...ali najlakše srat p0 nek0m k0 je mal0 p0znatiji u gradu...a k0lik0 ljudi ima k0ji su l0šiji 0d nte i sve t0...a njih nik0 ni ne dira...zat0...b0lje se 0stavite č0rav0g p0sla i uhvatite se sv0g...


ja isto prolazim pored te f** patike svaki dan i po danu i po noci i nista mi se nije desilo - vec godinama. Jedino se nocu dobro nasmijem sisatim komadima kak nabadaju na štiklama i nabildanim ćelavcima u kožnim jaknama i sa lančinama oko vrata. Jbt, mozda je to neka sekta i svi se strogo drže dress code! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2009. 16:20 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doxy15 je napisao/la: ›
0nda su svi muški sa zurk0m...fin0 sređeni pederi...najlaške tak0...ne m0gu se ljudi suditi p0 vanjsk0m izgledu...

ja prije nikad bez gela nisam išo van....onda vidio da su svi ćelavci, i oni bez frizure,pravi frajeri...pa sad i ja hodam bez frizure....
doxy15 je napisao/la: › ...kad g0d nešt0 izbije Ante fin0 uzme te ljude p0d ruku i izvede ih van iz l0kala...nikakv0 nasilje il tak nešt0 sličn0..
...ti si vidio te ljude pa znaš da se ništa nije dogodilo....????
...osoba koju ja dobro poznam je izbacivač tamo i dobro znam šta se radi..i kako prolaze oni koje ante "fino uzme pod ruku i izvede van"....
doxy15 je napisao/la: › ...ali najlakše srat p0 nek0m k0 je mal0 p0znatiji u gradu...a k0lik0 ljudi ima k0ji su l0šiji 0d nte i sve t0..

pitanje je samo po čemu je to ante poznat....on je oličenje fair playa... Evil or Very Mad

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: