Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi generaliziraju zato što su ili ljubomorni ili puni taštine,inače bi gledali svoja posla a tako mislim da je najpametnije. Gledano onako ugrubo možda Uskrs i Playboy i ne idu zajedno ali to neće biti nikakav striptiz party nego party sa hostesama kao i svaki drugi samo što će ovaj puta biti u tom Playboy zeko tonu. Ma osjećaj se ti kako hoćeš ali prije nego što popljuješ sve ostale malo razmisli,nije baš sve crno i bijelo na ovom svijetu. Bilo kako bilo želim i tebi i svima sretan Uskrs,pa neka se ljudi zabave kako god vole i žele dok god je u granicama normale jel.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 3:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo zgodno! Boli me uvce za Isuseka i za Playboy. Party je smeće, a vama neće biti dovoljno još 3 stoljeća da to shvatite. Super ste. Idite vijat sise i slušat wannabe, lošu, elektronsku mjuzu. osijek031.com smile

Jedini svjetli trenutak će biti kada netko od presvetlih gostiju ili ti VIPa oplete u bulju jednu od starleta. Po duhu svetome. Ejmen.

Btw sada bi od prilike bilo vrijeme da se dežurni Amiši suzdrže komentara. Jedao Vas ***, kojem god da se molite. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 6:15 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e jeste se raspisali , a sve se može reći jednom rečenicom : nek se prave partiji raznorazni dok ima potrošaća , ali budite kreativniji , smislite drugačiji naziv, a svetinje ostavite onima koji do njih drže ;šta će vam izraz Uskrsni , Božićni -ako ne vjerujete u ono što oni jesu ? kada se svi busate u prsa nekim liberalizmom , prihvaćanjem svakoga poanaosob kakav jest - onda dozvolite vjernicima da slave svoje blagdane , a ostali neka slave svoje ! što recimo nije plejboj zečji parti neki drugi vikend , pa imate zecova furtom ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Slažem se, nažalost postoje takvi ljudi..znači da moraju ići u birtiju, cugat, "družit" se s polugolim plesačicama? Pa ok, puno ljudi to poprilično privlači, shvatljivo...ali za Uskrs? Mislim da je ipak neprimjereno.
Žalosno je što su ljudi zatucani i ne znaju se družiti van nekih uobičajenih okvira.
Ja na taj party, dakako, neću ići i pogodi što..neću biti sam Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 10:49 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je s nama kojima je ovaj vikend poput svakog drugog?smijemo li mi na party?
Ipak, nakon dobrog dima i vina, budem jako blizu bogu haha.
Otkad sam upoznao kolege na poslu s ovim forumom, postao je nepresušan izvor dobrog smjeha pod pauzama.
Strašno kakvi likovi troše zrak u ovom gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, sinoć sam ih slušao cijelu noć kako se dernjaju ulicom, kidaju plakate, udaraju po tuđim vratima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto je sada nastala takva frka oko ovog partija? Da nema Playboy u nazivu, nitko ga ne bi ni primjetio. U tom slučaju, svaka čast organizatoru, hvale vrijedan marketinški potez.

Nego, neki ovdje smatraju da je neprimjereno otići na ovaj bogohulni party, a ako se ne varam, u Tvrđi će u subotu sve raditi, i sve će biti puno. Znači OK je izaći u subotu u Tvrđu, moralno i vjerski prihvatljivo, ali otići na Playboy party je užas. Licemjerje na djelu. Nice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Znači OK je izaći u subotu u Tvrđu, moralno i vjerski prihvatljivo, ali otići na Playboy party je užas. Licemjerje na djelu. Nice.
Pa da, kako ne kontaš... Na playboy party-u samo gledaš neke tamo "zečice" i slušaš neku elektroniku, ovo ono... A u tvrđi širiš vjeru i voliš bližnjega svoga diranjem polugolih maloljetnica koje u deliriju urlaju na neke glumpave tekstove tresući se pritom k'o paraplegičari... sve jasno k'o dan Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine05
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj forum je za krepat od smijeha.
iz koje samo rupe su izvukli te "playboy" zečice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. zecje rupe?

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine05
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›
.. zecje rupe?

egzakli Smile
cijena je vrh svega Smile)))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani

Bravo!!! Evo kikirikija. Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: