Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Istraživanje NovaTV: Osječani nezadovoljni stanjem u gradu; HDSSB gubi Gradsko vijeće, budući gradonačelnik neizvjestan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 22:29 
Naslov:  Re: Istraživanje NovaTV: Osječani nezadovoljni stanjem u gradu; HDSSB gubi Gradsko vijeće, budući gr
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing

Što osvaja Bubalo, a što Vrkić

Krešimir Bubalo može računati na više ženskih glasova - njih 48 posto, ali i najzastupljeniji je s potporom mladih birača do 30 godina s 54 posto. Za njega više glasuju oni s osnovnom školom - njih 52 posto ali i iz prigradskih naselja - njih 49 posto.

Ivica Vrkić pak može računati na više muških glasača - njih 49 posto, na birače od 45 do 60 godina - njih 47 posto, te one s višom ili visokom školom ili na njih 49 posto. Stanovnici grada najviše glasova, 47 posto, dati će Vrkiću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Hahaha, dugo se nisam ovako malo s vama druškao na forumu, baš ste mi nedostajali. Smile Mislio sam da ste bar malo evoluirali u ove 4 godine, no niste napredovali dalje od metode pljuvanja po forumu. Bravo!


Zato si ti evoluirao, ahhahah!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Pitaj svoje u hdssb-u 600 000+ pdv



znaš li šta je javna nabava i kako to ide? Znaš ti dobro da se na natječaju dobije par puta niža cijena. Pisale su neke novine da će zastave na kraju biti 150 tisuća al ljepše je ovcama na netu uvalit priču da je to 750 000 jel. Znaš da na kraju filma zločesti ne završe dobro Smile
Kraj filma je u 5mj. i onda ćemo ovo dići iz arhive pa se dobro nasmijat Very Happy



Ajde molim te ne piši gluposti.
Prvo za hdssb javna nabava je nepoznat pojam! Drugo ne dobije se više puta niža cijena, molim dokaz! Koje novine su pisale? Glas Slavonije? To nisu novine, to je glasilo jedne stranke! I na kraju, trebaju nam zastave, jel? Molim te objasni nam Maksimovića i mito, Gmajnića, ako može i Rudana! ZA SVOJE! Upetljo vam se Burić oko Glavaša, u namjeri da mu se svidi... Izgorio čovjek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahah, pa ja bar imam život, a ne više od 1500 postova na ovom jadnom forumu! Hahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

21 stoljece, ne glas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo možeš otići sutra kod Bubala neka ti kaže po kojim cijenama su išle nabave za vrijeme HSP-a koje od svibnja 2009. Smile
audiworld je napisao/la: ›
cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Pitaj svoje u hdssb-u 600 000+ pdv



znaš li šta je javna nabava i kako to ide? Znaš ti dobro da se na natječaju dobije par puta niža cijena. Pisale su neke novine da će zastave na kraju biti 150 tisuća al ljepše je ovcama na netu uvalit priču da je to 750 000 jel. Znaš da na kraju filma zločesti ne završe dobro Smile
Kraj filma je u 5mj. i onda ćemo ovo dići iz arhive pa se dobro nasmijat Very Happy



Ajde molim te ne piši gluposti.
Prvo za hdssb javna nabava je nepoznat pojam! Drugo ne dobije se više puta niža cijena, molim dokaz! Koje novine su pisale? Glas Slavonije? To nisu novine, to je glasilo jedne stranke! I na kraju, trebaju nam zastave, jel? Molim te objasni nam Maksimovića i mito, Gmajnića, ako može i Rudana! ZA SVOJE! Upetljo vam se Burić oko Glavaša, u namjeri da mu se svidi... Izgorio čovjek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › 21 stoljece, ne glas


Ahaa misliš one koje su propale? Malo Google pa vidi što su izjavljivali iz Vodovoda, cijelo vrijeme govore o 600 000 kn

P.s. Zaboravih + pdv


Zadnja promjena: audiworld; 24.02.2013. 22:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Hahah, pa ja bar imam život, a ne više od 1500 postova na ovom jadnom forumu! Hahaha

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=43223&start=45#ixzz2Lr42Pg2X
audiworld je napisao/la: ›
Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Hahaha, dugo se nisam ovako malo s vama druškao na forumu, baš ste mi nedostajali. Smile Mislio sam da ste bar malo evoluirali u ove 4 godine, no niste napredovali dalje od metode pljuvanja po forumu. Bravo!


Zato si ti evoluirao, ahhahah!


Jadnom forumu? Misliš na istom ovom jadnom forumu na kojemu se pokušavaš dodvoriti nekome u nadi za bolje sutra? Ajde molim te, smiješan si! Tipičan primjerak stranačkog poltrona koji se javlja oko izbora! Padate padate i to slobodni pad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 22:41 
Naslov:  Re: Istraživanje NovaTV: Osječani nezadovoljni stanjem u gradu; HDSSB gubi Gradsko vijeće, budući gr
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/183235/Uz-dapicev-nekrolog-smjenjen-Matkovic.html

"...rekao je Đapić te ispričao događaj otprije nekoliko godina, kada je s Matkovićem kao predsjednikom osječkog HSP-a došao na sastanak s Glavašem.

'Tada smo u Glavaševu uredu svjedočili jednoj krajnje neugodnoj sceni, kada je tako vikao i vrijeđao svoga bliskog suradnika da nam je bilo neugodno', počeo ja Đapić, a Matković dodao: 'Zamjenika župana!'

Đapić je ispričao kako mu je nakon izlaska sa sastanka s Glavašem, Matković s olakšanjem priznao da je uzoran šef, jer se nikad prema članovima HSP-a nije odnosio na takav način. 'Zato se sada ne može žaliti da nije znao u kakvu stranku ide', ustvrdio je Đapić, rekavši kako mu nije drago što je bio u pravu.
Iako nije spomenuo ime istaknutog člana HDSSB-a na kojega se Glavaš tada obrušio, poznato je kako je riječ o Dinku Buriću..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy

Vi skru ju evri dej, bat, PIPL MAST TRAST AS!



buri.jpg
 Opis:
 Veličina:  62.2 KB
 Pogledano:  78 put(a)

buri.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti koji sjediš za kompom? Bogu fala pa se bavim nečim u životu i nemam vremena visiti po cjele dane na forumu kao ti. Hahahha
audiworld je napisao/la: ›
Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Hahah, pa ja bar imam život, a ne više od 1500 postova na ovom jadnom forumu! Hahaha

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=43223&start=45#ixzz2Lr42Pg2X
audiworld je napisao/la: ›
Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Hahaha, dugo se nisam ovako malo s vama druškao na forumu, baš ste mi nedostajali. Smile Mislio sam da ste bar malo evoluirali u ove 4 godine, no niste napredovali dalje od metode pljuvanja po forumu. Bravo!


Zato si ti evoluirao, ahhahah!


Jadnom forumu? Misliš na istom ovom jadnom forumu na kojemu se pokušavaš dodvoriti nekome u nadi za bolje sutra? Ajde molim te, smiješan si! Tipičan primjerak stranačkog poltrona koji se javlja oko izbora! Padate padate i to slobodni pad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemaš ti vremena ni za gramatiku! Nisi mi napet za diskusiju... Volumen sive tvari ti je na ATM... ( googlaj malo, možda shvatiš)... Pa-pa

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako, tako... samo ti idi spavat, da se možeš odmoriti za slijedeći tjedan kako bi ponovo bio aktivan na forumu. Dečki, to vam je domet, a pravilnije pisati od ovoga nema potrebe, a kad bih koristio koji složeniji termin ili misao, vjerovatno me ne bi uspio razumjeti. Zato vako opušteno, laganini, da ne bih slučajno odskakao od vas. Hahha, ajde laku noć!
audiworld je napisao/la: ›
Nemaš ti vremena ni za gramatiku! Nisi mi napet za diskusiju... Volumen sive tvari ti je na ATM... ( googlaj malo, možda shvatiš)... Pa-pa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2013. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo članak s tportala


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/245322/Insajderi-otkrili-kako-funkcioniraju-HDSSB-i-HDSSD.html

P.s. @Laser Google još nije razjasnio ATM? Hint! Nije bankomat! Nemoj se ti sramiti koristiti komplicirane riječi. Nisi u stranci, mi te tu svi razumijemo. Ajde spavati, pregrijao si se! Nemoj se brukati!

P.p.s. @Laser mene su učili da ne sprdam one s posebnim potrebama tako da te neću više dirati. Svaki post završavaš sa " hahahah" , tako se i Bubi hihoće, nemoj da uslijedi odlučni glas :,, ja bih se digao i otišao"!

Zaljepi? Vako? Ti si Slavonac iz Doboja? Vako-nako, tude, unas, ba, bolan? Jezik ravnice!


Zadnja promjena: audiworld; 24.02.2013. 23:15; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooo, pa vidi ti taj pravopis, čak i MANKIJA "@" koristiš. Isprintaj si jednog i zaljepi si na čelo sutra kad se probudiš. Ide ti vako uz karakter i inteligenciju! Hahah!
audiworld je napisao/la: ›
Evo članak s tportala


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/245322/Insajderi-otkrili-kako-funkcioniraju-HDSSB-i-HDSSD.html

P.s. @Laser Google još nije razjasnio ATM? Hint! Nije bankomat! Nemoj se ti sramiti koristiti komplicirane riječi. Nisi u stranci, mi te tu svi razumijemo. Ajde spavati, pregrijao si se! Nemoj se brukati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: