Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
Meni nije jasno ..ništ. od 1991 . u Osijeku

Meni jeste, KOS i UDBA "zacarali" ljude, ne samo Osijeka, nego i Hrvatske.

Trebalo je prvoga koji je krao vesh mashinu iz srpske kuce na prijeki sud......ili na zid.

Najpoznatije politicko pravilo je: "Zavadi pa vladaj".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.11.2011. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma samo je jedno pitanje u cijeloj ovoj priči bitno. Ako dođe do prijevremenih izbora tko je krivac što će gradski proračun zbog pohlepe i licemjerja ostati bez milijuna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MI.

Zasto?

Jedan od razloga je sto mislimo na sebe, da je nama bolje, i da imamo gdje otici kupovati u Shopping centre jer od 45 smo bili zeljni svega...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium ali to se dogodilo i nakon HSPa. To nam je očigledno jedino što stranke nakon poraza ostavljaju ,očigledno miraz naivnom narodu. To nije patentirao ni SDP ni HDSSB ali zna se tko je. Felt ,hvala na analizi ,iskreno. Ovo je definitvno tema u kojoj se sa svima slažem ,barem dio. Pravo kaže Mrky ,bacimo ovo laprdanje i učinimo nešto. Francika ,ja poštujem druge i više nego što ispada iz mojih komentara. Ti mi dođeš kao kompletna osoba ,možemo li Mi kao opcija osvojiti barem za tebe mandat u gradskoj. To bi htio vidjeti kako ih pereš po zaslugama. Zato se da trpjeti sva ova sranja do sljedećih izbora. Sada bi nazdravio s jednim vinkovačkim pivom no to mi se odavno ogadilo. Politiko u svakoj rupi uništila si jedino izvorno ,kako tako pitko smeće.

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 23:55 
Naslov:  Re: HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako prvo je Branimir Galvaš upadao u firme i postavljao svoje ljude..za rata..dok su neki bili u rovu..neki drugi su zauzimali mjesta, 22 prozvodnje su prodane za kunu , rasprodane zatvorene.. Čovjek bi za mene bio junak da se nije pleo u gospodsrtvo.. Onda su na vlast došli liberali..koji su trebali bit predstavnici građanskog pristojnog i poštenog..no oni su se isto mašili kese ..nakon toga vlast ls..hsls..sdp..malo se zidalo , malo bahatilo, malo radilo..pa hsp..sdp i na kraju hdssb..hns..u gobalu nije bilo razlike...u ponašanju..sve se temeljei na suprotstavljanju strana..po difoltu ovi su gori od nas... a onda gledaš pratiš i vidiš da razlike nema...niti hdssb voli Slavoniju, niti HDZ voli Hrvastku..samo par pjediaca je ostalo pri svom prvobitnom stavu i ne mjenjaju ga, većina njih se pokupilo s političke scene.. e sad..problem nije u strankama nego u ljudima..naime ako je HDZ odlučio kupovati svoje glasačko tijelo mirovinama, braniteljske populacije, poticajuma, dokapitalizacjama propalih poduzeće i slično, te kolektivnim ugovorima zaposlenih u drzavnoj upravi...ama svaki pojedinac iz navedenih grupacija misli meni je dobro i jebe mi se za druge. glasat ću za HDZ oni su mi dali...pa su ovi s pravom mislili da su dovoljno podmazali 1,5 miliona Hrvata da bi im se oprostilo sve o čemu čitamo od kada je Sanader maknut, da bi neki privatni poduzetnik radio pričam o velikima opet mora biti povezaan..s politikom koja mu omogučuje bilo poslove preko drzavnih firmi bilo poticaje bilo uvozne kvote i slično i ruka ruku mije, čak i crkva pokazuje sve elemente korupcije jer za potpis da će dobiti lovu iz proračuna za opale i Srakićeve dvore te ostale nekretnine bez imalo savjesti savjetuje vjernke da nikako ne glasa za lijevu opciju ( brakovi homoseksualaca, abortus i ostalo ) iako su duboko svjesni da nas je HDZ počistio do kraja, e sad ajmo na Osijek. Na svu zalost pojedinca se ipak dotiče tko je gdje na vlasti jer svaka vlast zadire direktno u njegova prava, pa ako zeliš raditi u drzavnoj upravi, fukleteti, sudovi, škole i dalje o tome odlučuje HDZ .a to je većinom Hercegovina, ako zeliš raditi u privatnom sektoru, znači Mepas grupa opet Hercegovina..točnije Široki Brijeg, ako ti padne na pamet Karlina ..Nadan Vidošević je podrzao Matkovića, ako ti padne na pamet Meggle onda HDSSB, ako je Zito upitanju onda HDZ ( Posavina ) I sad te grupacije su u stvari sve potekle iz jedne te iste Hercegovine pardon Posavine koja danas nosi slavonski šešir.. najsmiješnije mi je gledati kako se oni međusobno svađaju i pokušavaju napraviti razliku a nje nema..motiv je da meni bude dobro i da okom ne trepnem pokrast ću , obezvrijedit, pronevjeriti i onda ću mrtav hladan reći " JA VOLIM HRAVSTKU, OSIJEK, SALVONIJU" stavit ću ruku u đep nasmijati se naivnoj masi , razmišljati vidi jadnike koji se nisu snašli kako su jadni i trebaju ostati jadni jer na vrhu ma mjesta samo za najboje, a nakon toga ću u nedjelju otići ispovjedit se , da bi u ponedjeljak nastavio gdje sam stao..do kada dok god ide, koliko mi treba za jedan zivot, treba mi sve..a ona susjeda što prebire po kanti tko ju jebe ..pa ču još reći da alkosica, kurvetina i sl..sve dok je moj zivot fine..ima jedna zidovska" dao bog da imao, pa nemao" !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi dobro da se hitno izracuna socijalni minimum po osobi (kao u mnogim zapadnim zemljama), pa onome kome je potrebno (invalidi, nezaposleni, bolesni) i dobija socijalnu pomoc.

Jer drzava i svi mi smo krivi sto neki nemaju posao, a onaj tko odbije posao, nece niti dobijati pomoc.

A drzava i oni koji rade, neka budu "kaznjeni" tako sto i pomazu onima koji ne rade, koji su bolesni....jer tako ce biti i svjesniji da postoje neki drugi.
A ako im se ne svidja, neka se mijenjaju s onima koji su nezaposleni.

Ako netko ima vise, ne moze dobiti socijalnu pomoc, neka rasproda ili potrosi ustedjevinu dok ne dodje na tu granu.
Takodjer, sve mirovine bi trebale biti iste, minimalne, drzavne jer svi se isti radjamo i isti umiremo.
A neka si sposobni, radishni, lopovi uplacuju 1,2,3 ili 5. stup koliko god hoce, neka si oplemenjuju svoje kuce, aute, vikendice, stanove koliko god hoce.
I tako mi je najbolja ona iz mladosti....."kcerko budi doktorica, imati ces veliku mirovinu".

A najbolji su oni koji kazu: "JA SAM SEBI UPLACIVAO PENZIJU".

Nisi ti nista uplacivao, uplacivao si zato sto si morao, a i to je sve nepravedno odluceno nekim zakonima iz 45.....
Jer "drugovi" zapitajte se koliko su partizani uplacivali u svoju mirovinu, dok su bili u shumama i gorama.
Nasi djedovi, pa onda majke, a sada i mi su uplacivali partizanima njihove mirovine (zacudjuje statistika da je isti broj partizanskih mirovina 60.000 i braniteljskih 60.000, kako li je to moguce).

Toliko zelimo u EU, valjda samo zato da imamo jos vise shoppinga i losih negativnih stvari, dok ovih pozitivnih socijalnih, kako pomoci svome susjedu.....nula bodova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:19 
Naslov:  Re: HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ne bi ispalo kriv..pozdrav svim poštenim Hercegovcima, Bosacima, Šokcima, i ostalima..u nadi da će nam svima biti bolje.svima, a ne samo njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:24 
Naslov:  Re: HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovako prvo je Branimir Galvaš upadao u firme i postavljao svoje ljude..za rata..dok su neki bili u rovu..neki drugi su zauzimali mjesta, 22 prozvodnje su prodane za kunu , rasprodane zatvorene.. Čovjek bi za mene bio junak da se nije pleo u gospodsrtvo.. Onda su na vlast došli liberali..koji su trebali bit predstavnici građanskog pristojnog i poštenog..no oni su se isto mašili kese ..nakon toga vlast ls..hsls..sdp..malo se zidalo , malo bahatilo, malo radilo..pa hsp..sdp i na kraju hdssb..hns..u gobalu nije bilo razlike...u ponašanju..sve se temeljei na suprotstavljanju strana..po difoltu ovi su gori od nas... a onda gledaš pratiš i vidiš da razlike nema...niti hdssb voli Slavoniju, niti HDZ voli Hrvastku..samo par pjediaca je ostalo pri svom prvobitnom stavu i ne mjenjaju ga, većina njih se pokupilo s političke scene.. e sad..problem nije u strankama nego u ljudima..naime ako je HDZ odlučio kupovati svoje glasačko tijelo mirovinama, braniteljske populacije, poticajuma, dokapitalizacjama propalih poduzeće i slično, te kolektivnim ugovorima zaposlenih u drzavnoj upravi...ama svaki pojedinac iz navedenih grupacija misli meni je dobro i jebe mi se za druge. glasat ću za HDZ oni su mi dali...pa su ovi s pravom mislili da su dovoljno podmazali 1,5 miliona Hrvata da bi im se oprostilo sve o čemu čitamo od kada je Sanader maknut, da bi neki privatni poduzetnik radio pričam o velikima opet mora biti povezaan..s politikom koja mu omogučuje bilo poslove preko drzavnih firmi bilo poticaje bilo uvozne kvote i slično i ruka ruku mije, čak i crkva pokazuje sve elemente korupcije jer za potpis da će dobiti lovu iz proračuna za opale i Srakićeve dvore te ostale nekretnine bez imalo savjesti savjetuje vjernke da nikako ne glasa za lijevu opciju ( brakovi homoseksualaca, abortus i ostalo ) iako su duboko svjesni da nas je HDZ počistio do kraja, e sad ajmo na Osijek. Na svu zalost pojedinca se ipak dotiče tko je gdje na vlasti jer svaka vlast zadire direktno u njegova prava, pa ako zeliš raditi u drzavnoj upravi, fukleteti, sudovi, škole i dalje o tome odlučuje HDZ .a to je većinom Hercegovina, ako zeliš raditi u privatnom sektoru, znači Mepas grupa opet Hercegovina..točnije Široki Brijeg, ako ti padne na pamet Karlina ..Nadan Vidošević je podrzao Matkovića, ako ti padne na pamet Meggle onda HDSSB, ako je Zito upitanju onda HDZ ( Posavina ) I sad te grupacije su u stvari sve potekle iz jedne te iste Hercegovine pardon Posavine koja danas nosi slavonski šešir.. najsmiješnije mi je gledati kako se oni međusobno svađaju i pokušavaju napraviti razliku a nje nema..motiv je da meni bude dobro i da okom ne trepnem pokrast ću , obezvrijedit, pronevjeriti i onda ću mrtav hladan reći " JA VOLIM HRAVSTKU, OSIJEK, SALVONIJU" stavit ću ruku u đep nasmijati se naivnoj masi , razmišljati vidi jadnike koji se nisu snašli kako su jadni i trebaju ostati jadni jer na vrhu ma mjesta samo za najboje, a nakon toga ću u nedjelju otići ispovjedit se , da bi u ponedjeljak nastavio gdje sam stao..do kada dok god ide, koliko mi treba za jedan zivot, treba mi sve..a ona susjeda što prebire po kanti tko ju jebe ..pa ču još reći da alkosica, kurvetina i sl..sve dok je moj zivot fine..ima jedna zidovska" dao bog da imao, pa nemao" !

Odlična priča, a problem svega toga nije na razini svijesti, jer dokle god političari budu svako jutro uređivali obrve pred ogledalom uvijek će o sebi misliti isto što i vještice da su najbolji i najljepši na svijetu. Jednog dana kad im se ogledalo razbije prestat će se baviti politikom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chimpika je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo bi dobro da se hitno izracuna socijalni minimum po osobi (kao u mnogim zapadnim zemljama), pa onome kome je potrebno (invalidi, nezaposleni, bolesni) i dobija socijalnu pomoc.

Jer drzava i svi mi smo krivi sto neki nemaju posao, a onaj tko odbije posao, nece niti dobijati pomoc.

A drzava i oni koji rade, neka budu "kaznjeni" tako sto i pomazu onima koji ne rade, koji su bolesni....jer tako ce biti i svjesniji da postoje neki drugi.
A ako im se ne svidja, neka se mijenjaju s onima koji su nezaposleni.

Ako netko ima vise, ne moze dobiti socijalnu pomoc, neka rasproda ili potrosi ustedjevinu dok ne dodje na tu granu.
Takodjer, sve mirovine bi trebale biti iste, minimalne, drzavne jer svi se isti radjamo i isti umiremo.
A neka si sposobni, radishni, lopovi uplacuju 1,2,3 ili 5. stup koliko god hoce, neka si oplemenjuju svoje kuce, aute, vikendice, stanove koliko god hoce.
I tako mi je najbolja ona iz mladosti....."kcerko budi doktorica, imati ces veliku mirovinu".

A najbolji su oni koji kazu: "JA SAM SEBI UPLACIVAO PENZIJU".

Nisi ti nista uplacivao, uplacivao si zato sto si morao, a i to je sve nepravedno odluceno nekim zakonima iz 45.....
Jer "drugovi" zapitajte se koliko su partizani uplacivali u svoju mirovinu, dok su bili u shumama i gorama.
Nasi djedovi, pa onda majke, a sada i mi su uplacivali partizanima njihove mirovine (zacudjuje statistika da je isti broj partizanskih mirovina 60.000 i braniteljskih 60.000, kako li je to moguce).

Toliko zelimo u EU, valjda samo zato da imamo jos vise shoppinga i losih negativnih stvari, dok ovih pozitivnih socijalnih, kako pomoci svome susjedu.....nula bodova.

Zašto su strune svima večeras prosvirale? Ti si samo jedan/na od rijetkih koji/a ne misli da je najljepši/a na svijetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi smo "lijepi" onoliko koliko, "uljepsamo" druge.

"Za velika djela Bog nalazi dovoljno radnika. Ali za skromna potrebni su mu još mnogi. " Vinko Paulski

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:37 
Naslov:  Re: HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chimpika ne bulazni nisu problem starosne zarađene mirovine..za puni radni staz....pogledaj malo listu s plaće pa vidi koliko tvoj posodavac uplaćuje u navedeni fond..jedan moj lega je računao ..koliko je njegov otac..poslodavac uplaćivao i po toj računci ti ljudi su zakinuti..prevareni..nemoguće je da netko s VSS 35 godina staza ..ima na kraju mirovinu 4000kn, a da je isti taj novac samo stavio sa strane , a ne i oročio imao bi bar 7000 kn mjesečno za slijedečih 20 godina..Za tvoju informaciju SAMO 14% od ukupnog broja svih mirovina su mirovine za puni radni staz..sve ostale.znači 86% ostalih mirovina nisu zarađene odnosno ne radi se o punom radnom stazu..već su prijevremene, invallidske i braniteljske koje se većini slučajeva daleko veće ..vrlo blizu saborskih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm.....

Drugim rijecima, ono sto sam ja rekao stoji.

Znaci, svi imaju iste mirovine u startu, bio ti radio 1 godinu ili 45.
Ili imao placu 2.000kn ili 15.000kn.

A zato neka si lijepo svatko uplacuje extra, pa ce i imati mirovinu koliko si je uplatio.

Znam mnoge koji nisu invalidi ili branitelji pa imaju 6.000kn, znaci starsosna mirovina.
Pa kako onda prezive ovi od 1.500kn.

Ja govorim o malo dubljim idejama koje drzavna mirovina koja je ista bez obzira bio ti cistac ili doktor, bi donijela svijesti ljudi i ravnopravnosti i pravedno zaradjenim mirovinama.

A ljudi su zakinuti jer kao sto sam i napisao, prvo je trebalo uplacivati debele mirovine partizanima, pa onda onima koji su uplacivali partizanima, pa onda onima koji su uplacivali onima koji su uplacivali partizanima....itd.

jos jednom....isti je broj partizanskih i braniteljskih mirovina.

Zasto se uvijek samo spominju braniteljske?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matkoviću prisjela akumulatorska kiselina? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.11.2011. 2:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
Matkoviću prisjela akumulatorska kiselina? Smile

Prisjela jer nije dobio pinku za nju! Sad kad izmuze lovu piti će on na cisterne.

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chimpika je napisao/la: › jos jednom....isti je broj partizanskih i braniteljskih mirovina.


Ovo ne stoji. U principu, radi se o jednakom parazitiranju.

O ovome se vec pisalo ovdje

Prvo slika opceg stanja




A onda vezano za tvoju tvrdnju, obrati paznju na iznose:

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: