Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kazna za pedofila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2006. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolje bi bilo ufatit jednog pedofila, prdonju od 50 godina i sve ih isprobat pa neka sam kaze zbog koje je najbrze shvatio da je ugodnije sto prije krepat....


Ej, sto se tice prdonje, kako planiras da ti otkrije zbog koje je torture odustao od toga. Ocemo mu nakon svakog mucenja pokazati klinca i reci:"Ajde, jebi malog!"

Kontam ja da je metak najbolje rjesenje. Istina, usporedimo li torturu i metak, cini se da ce ga metak samo spasiti, ali gledaj drugu stranu. Jeftinije, brze i sigurno je ucinkovitije. Poslije toga sigurno nece moci nista, a ne fatat djecu. Umjesto metka moze posluziti i giljotina. Ona se bar moze iskoristiti vise puta, a metak je jedan. Znaci giljotina je moj izbor, a ujedno di razvili novu granu gospodarstva.

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.06.2006. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, tocno tako! Samo sto kada se zaleti prema klincu dobije samarcinu i pocne se sa isprobavanjem nove metode koja mora biti djelotvornija. Istrazivanje treba napraviti (zbog preciznosti) na sto vecem uzorku pedofila koje za nagradu, nakon istrazivanja, a prije smrti u najgorim mukama, treba javno sramotit na glavnim trgovima svih vecih gradova (opet uz TV prijenos, ukljucivanje u studijo, satelitske linkove i video zidove)...
Metoda je zabavna, edukativna, nepogresiva, djelotvorna...

Sto se tice metka, mislim da im je to nagrada. Kratka i bezbolna smrt nije nikakva kazna za trajne, dozivotne oziljke koje ostavlja zlostavljanje djece (seksualno ili neko drugo) pa smatram da to jednostavno nije dovoljno!

Pedofili, cuvajte se, srednji vijek se vraca!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.06.2006. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile Heheh, vidi Puki postao majmunce! Bob graditelj mi je, moram priznat, bio bolji osijek031.com smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2006. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›

Sto se tice metka, mislim da im je to nagrada. Kratka i bezbolna smrt nije nikakva kazna za trajne, dozivotne oziljke koje ostavlja zlostavljanje djece (seksualno ili neko drugo) pa smatram da to jednostavno nije dovoljno!

Pedofili, cuvajte se, srednji vijek se vraca!!!


Nagrada ili ne, gledaj to kao mjeru za sprecavanje buduceg kriminala.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2006. 21:36 
Naslov:  Re: Kazna za pedofila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako se do sita ne naslušah primitivnih mišljenja ni na najgorim satovima vjeronauka kod prof. Lauca.

O ljudima koji bi na zločin odgovarali zločinom, a sudili Branimiru Glavašu, ne znam što bih rekao. Licemjerje? Ne. Ne vjeurjem da im je svijest dovoljno široka da razgraniče.

Činjenica je da kad ubijete, pa i kad vam je cilj sprječavanje, odnosno prevencija - vi ste ubojica.

Pravo na to vam ne može dati ni narod koji vas je izabrao da postavite takvo pravo, pravo na to vam ne može dati ni kralj, ni "zdrav razum", niti bilo koji bog, crkva, običaj, tradicija, stanje svijesti.

Pravo na život je neotuđivo.

Linč? Zna se utvrditi da je pravosuđe pogriješilo, pa se onda učini što se može da se greške isprave... Greške inkvizicije ne mogu se ispraviti. A bilo je dovoljno da ti nečija žena zauzme parking i mogla je visjeti. Zato što je riđa, primjerice.

Rekao sam već prije, ako se u RH budu donosile smrtne presude u ime naroda, ja se iz nje selim i odričem državljanstva. Ne želim da ikoga ubiju i da zato i ja snosim odgovornost.

Pričamo o nekoj Europi, o građanskom društvu, o civilizacijskim normama - a najveći pravednici, intelektualna krema, prosvjetitelji i ostali koji o sebi imaju visoko mišljenje još uvijek su na plemensko - rodovskom nivou.

Smiješ ga ubiti, ako ti ne odgovara. Nekad četnik s bradom, danas pedofil. Koja je razlika?

Možda je i najbolje rješenje, jer policija koja radeći svoj posao mora inkomodirati "poštene" građane ionako samo smeta.
Najbolje bi bilo, ako suditi prema raspoloženju na ovom portalu, da svatko uzme zakon u svoje ruke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2006. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
osijek031.com smile Heheh, vidi Puki postao majmunce! Bob graditelj mi je, moram priznat, bio bolji osijek031.com smile


ma malo eksperimentiram, vraca se bob ubrzo...kao i bunny the white Smile osijek031.com smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2006. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, 8, reci mi onda - ti ne bi pozelio ubiti osobu koja ti siluje dijete? molim te, budi toliko licemjeran da tvrdis da bi to bila prevelika kazna i da ti misao ne bi pala na pamet....
ja sam barem iskren. ne kazem da bi to bilo fer ili ne, kazem sto bih napravio. da, postao bih ubojica, ali jebiga, osoba koja je u stanju tako nesto napraviti zasluzuje zivot? ok - diskutabilno.nevertheless, ne mogu jamciti da bih se uspio kontrolirati.
ajde, molim te, reci da ti bi....

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2006. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glede onoga: "Nekad četnik s bradom, danas pedofil. Koja je razlika?"
postoji klasifikacija psihičkih poremećaja imena DSM-IV. tamo, naime, postoji pedofilija kao klasificiran poremećaj. dakle, Poremećaji seksulanosti i spolnoga identiteta uključuju Parafilije, koje onda uključuju i Pedofiliju! to tako jest! pedofil je osoba poremećenoga psihičkoga funkcioniranja, dok je četnik osoba koja sasvim svjesno nanosi zlo drugomu. moram priznati da Četništvo još nije uvršteno u DSM-IV kao psihički poremećaj. psihički bolesna osoba gubi kontakt sa stvarnošću te nije svjesna kakve posljedice izaziva njezino ponašanje. znači, pedofil konta da klinci vole da ih on dodiruje, gladi po kosi i koješta puno odvratnije radi. za razliku od njega, četnik je svjestan posljedica klanja i ubijanja ljudi. pedofil ne vidi ništa loše u tome da se malo "poigra " s Tvojim djetetom (odnosi se na svakoga tko ovo pročita), čak naprotiv! eto razlike!
budući da je pedofilija poremećaj, pokušalo se i s terapijom istoga. nažalost, niti jedan od terapijskih pristupa do sada nije dao zadovoljavajuće rezultate (dokaz tomu je i recidivizam od čak 90%).
ok, 8, cijenila bih kad bi ponudio bolje rješenje problema pedofilije od gore navedenih za koje vidim da su ti mrski. u redu, smisli nešto, željni smo konstruktivnih prijedloga. one koji samo kritiziraju, a ne nude dobra rješenja, nitko ne voli...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2006. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, slazem se. 8, daj jedan nacin koji ce osigurati da djeca ne stradaju a da ne ukljucuje ubojstvo pedofila i slozit cu se odmah s tobom...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2006. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Nije kod nas sve crno, kod nas čedomorka neki dan osuđena na 15 godina, a u njemačkoj istu kaznu dobila višestruka.


Evo, uozbiljit ću se. Kako možemo tumačiti izraz "čedomorstvo"? Što je s muškarcima koji uživju u seksu sa ženom s kojom ne žele imati ništa više osim tog seksa, pa se onda dogodi da skupa naprave "neko" dijete, pa onda učine sve kako bi tu ženu odveli na abortus (prečesto to tako i završava) - spada li i to u čedomorstvo?

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, čedomorstvo se odnosi na rođeno dijete-novorođenče, a abortus, koji je totalno granični slučaj u pravu se odnosi na nasciturus, nerođeno dijete. O abortusu sad ne bih raspravljala, jer se radi o graničnom slučaju o kojem i ja sama sa sobom imam podijeljeno mišljenje, a što se tiče čedomorstva, ovisi u kojem je stadiju djetetova života počinjeno, može li se majka pozivati na baby blues (?), tj. na postporođajnu depresiju, radi li se o nehaju ili čak o namjeri, sve je to utjecalo na to da ta majka dobije čak toliko visoku kaznu za hrvatske pravosudne običaje (15 godina je čak jedna od ozbiljnijih kazni, ako se ne varam).

Ono što mi imamo, ako izuzmemo smrtnu kaznu kao potpuno nehumanu mjeru, s čim se slažem (as long ja nisam žrtva ili osoba bliska žrtvi zločina, nažalost, nitko nije imun na "dok god se ne događa meni"...), jest kazna dugotrajnog zatvora, koja iznosi 40 godina. Ako netko počini ozbiljno kazneno djelo za koje zasluži dugotrajni zatvor (a ni silovanje, ni ubojstvo s namjerom ni pedofilija nisu takva djela, osim ako se počine više puta, pa se to sve skupa naslaže i zbroji!), a slučajno ima do 30 godina, ta osoba će izaći za 70 godina, stigne još počiniti koje kazneno djelo prije no što umre, a nakon 40 godina zatvora ga se više nema smisla pustiti, jer je većinu svog života proveo u zatvoru... Tak da je dugotrajni zatvor ipak neka mjera koja je humana, a sklanja pedofile s ulica. Ipak, svaki pedofil stigne masu djece izmaltretirati prije nego što zasluži takvu kaznu... Kažem, vrlo je podijeljeno mišljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.06.2006. 13:01 
Naslov:  Re: Kazna za pedofila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Činjenica je da kad ubijete, pa i kad vam je cilj sprječavanje, odnosno prevencija - vi ste ubojica.

Pravo na to vam ne može dati ni narod koji vas je izabrao da postavite takvo pravo, pravo na to vam ne može dati ni kralj, ni "zdrav razum", niti bilo koji bog, crkva, običaj, tradicija, stanje svijesti.

Pravo na život je neotuđivo.


Tko uopce trazi dozvolu od nekoga da ubije? Da se tako nesto dogodi mom sinu ili kceri, jebes mi sve, bojao bi se sam svoje reakcije. Ne bih nikoga pitao ni za kakvu dozvolu. Sam bih mu presudio, pa makar zbog toga trunio u zatvoru do smrti.

A sto je tice prava na zivot, pa ne uzima li pedofil nekom klincu ili klinki pravo na normalno djetinjstvo? Treba li se to djete cijeli svoj zivot nositi sa cinjenicom da je bio silovan/a od strane nekog starog bolesnog prdonje. Mislim da je svakom djetetu draze sanjati novu igracku nego kurac nekog nastranog idiota.

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2006. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vise od 70% populacije razvijenih zemalja podrzava smtnu presudu u teskom kriminalnom aktu.

Intelektualci su oni koji su pomogli nama primitivcima doci do toga stava. Na primjer: Pedofil je kaznjen po pravnom sustavu 10 godina. Sudac je medutim odlucio (posto je imao dobar dan, dionice su imale veci dobitak nego sto je planirao, dobio je prvog unuka...) da je po njegovom misljenju dovoljno 5 godina. Naravno ukoliko uzmemo dobro ponasanje u obzir, recimo 3 godine.

Sudac je ovom slucaju uzeo zakon u svoje ruke. Ako je to moguce, i dozvoljeno takozvanim intelektualcima zasto ne i nama primitivcima?

Onaj dan kad odlucis da uskratis tudji zivot je dan kad se odrices prava na svoj.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
ok, 8, reci mi onda - ti ne bi pozelio ubiti osobu koja ti siluje dijete?


Ne, ne, naprotiv! Najmanje što želim je da sad mene doživljate kao svetca.

Ja poželim smrt i za puno manje. Zapravo, često maštam kako palim Lauca pred fakultetom.

(Sjedim okružen porotom koju čine razni biskupi i uvaženi religijski velikodostojnici, a on gori i mora se odreći svoje doktrine.) Twisted Evil

Istina je što kažeš, iako su takva zvjerstva poznata, ja si to ne mogu ni zamisliti. Poželio bih ga ubiti sigurno, ali istina je da bi time napravio sranje.

I, ako ćeš operativno, to bih puno teže izveo da nemam oružje.

Afekt + oružje = tragedija

Kad bi ubio srolju, ne bih bio tamo da vidim kako se to dijete oporavlja, sve bi palo na njegovu mater koja bi u obitelji odjednom doživjela dvije tragedije.

Važno je da ne odlučujem ja, nego da imamo utvrđenu hijerarhiju vrjednota i zakona (i mehanizama) koji ih štite.

P.S. ja poželim svakoga ispljuskati dočim se gura preko reda i pravi se da me ne vidi.

-Ne vidiš me? E saš me vidit pBEEP!čka ti maBEEP!! JePEEP! majPEEP!čine oči...! Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2006. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
eto, slazem se. 8, daj jedan nacin koji ce osigurati da djeca ne stradaju a da ne ukljucuje ubojstvo pedofila i slozit cu se odmah s tobom...


A da malo pripazimo na djecu?

Ne zajebavam vas, ozbiljno mislim da su današnji roditelji puno nesposobniji, a zbog većih sloboda i djeca su opičenija.

Možda nešto govori komentar na stranicama o spomeniku: "a tko će platiti odštetu ako nečije dijete s njega padne?"

Tko plaća odštetu kad ti dijete pokupi vlak? Ti sam.

Pedofilije je uvijek bilo, i nije to ništa novo. Samo se prije krilo, kao zmijske noge. Incesta i svega ostalog, da ne govorim.
Dolaskom struje i telefona te pojeftinjenjem TV aparata smanjio se broj slučajeva u kojima su duševne bolesnike u obitelji krili na krovu štagljeva diljem Jugoslavije. Ključna riječ: civilizacija.

paperje je napisao/la: ›
budući da je pedofilija poremećaj, pokušalo se i s terapijom istoga. nažalost, niti jedan od terapijskih pristupa do sada nije dao zadovoljavajuće rezultate (dokaz tomu je i recidivizam od čak 90%).
ok, 8, cijenila bih kad bi ponudio bolje rješenje problema pedofilije od gore navedenih za koje vidim da su ti mrski. u redu, smisli nešto, željni smo konstruktivnih prijedloga. one koji samo kritiziraju, a ne nude dobra rješenja, nitko ne voli...


Čekaj, ti ideš na faks na kojem učiš poremećaje i slažeš se da je smrt konačno rješenje jer ne poznajemo ništa bolje?
Pa sestro draga, sakrij se u mišju rupu.

Glede tvoje pretpostavke
paperje je napisao/la: › u redu, smisli nešto, željni smo konstruktivnih prijedloga. one koji samo kritiziraju, a ne nude dobra rješenja, nitko ne voli...
molim pročitaj moj prvi post u ovoj niti.

Dakle, gore jest napisano, život u zatvoru ili life in prison, bez mogućnosti pomilovanja.

Stoga, kao jedino suvislo rješenje, budući znanost još nije uspjela proniknuti u srž pedofilije, ostaje da ju kriminaliziramo kao što je i umorstvo kriminalizirano.
Dakle, predlažem da postojanje poremećaja ne bude olakotna okolnost, ispričnica za robiju i uputnica na liječenje.
Strogi zatvor, "deveti odjel" (pitaj tatu što je to), bez mogućnosti posjeta i pomilovanja.
Do kraja života, svaki dan, 15 minuta Sunčeva svjetla.
To je to.
I nikoga ne ubijemo.

Štoviše, ako naši marljvi i revni zanstvenici otkriju tomu lijeka, imamo ga na komu isprobati! Cool


Zadnja promjena: 8; 04.06.2006. 17:33; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: