Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Maturanti u raljama Bibe [1/4]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2011. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › Za početak video mi se nije dalo gledati u cijelosti....nije da me nešto posebno zanima...
niti poznam curu...niti ću hvaliti niti ću pljuvati........ikoga...tko je sudjelovao u stvaranju istoga....
ali jedno mi nikako nije jasno......
zašto se ovo svima mora sviđati??
zar bi svi komentari trebali biti bravo...super........najbolji ste........i slično
ne kužim...jer oduvijek je bilo da ne postoji osoba...stvar ili bilo što što se može svidjeti svima....
pa tako ne vidim zašto bi i ovo moralo...
i čemu sad tolika paljba po "pljuvačima"...
pa po cijele dane se samo pljuje i to po svemu....pa neznam zašto bi ovo bila iznimka....ipak kad se nešto napravi i objavi za očekivati je da dio ljudi neće biti oduševljen bez obzira koliko truda je uloženo...i bez obzira koliko je sam uradak dobar...
ne potičem negativne komentare...samo mi nije jasno čemu težnja da se na ovo govori samo suuuuuuuper i slično....
što nije smisao foruma u različitosti u razmišljanjim...ukusima......i raspravi o istima....
ili ipak ne....

ovog foruma je smisao samo pljuvati po drugima.

i sto je najjace ekipa samo ceka da netko drugi kaze nesto sto nije 100% tocno pa da ga moze ispravit i tako ispast najpametniji na svijetu . e to nisam vidio ni na jednom drugom forumu.
nesto odvratno
Very Happy

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
filips
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 13:27 
Naslov:  Re: [VIDEO] Maturanti u raljama Bibe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahhahaahahah!!!

Odlična reportaža - svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: