Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › A ja bi dala sve na svijetu da opet bude samo moj.. patetika živa, znam, ali bolje i lažna nada nego nikakva.. Bar tako kažu..


Lik je djubre. Ili legenda. Ovisi s koje strane gledas. Lik ima ribu, a povremeno se seksa s tobom. Njemu je bas lijepo (seksa se s najmanje dvije zene). A ti patis i volis ga.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovo je zaista zanimljiv fenomen... zar ne postoji nesto obostrano?! damn...Sad


nekada sam mislila da postoji, ali nekako mi se čini da postoji samo u priči, filmu Crying or Very sad

ima jedna stara pjesma "Ljubav je samo riječ" i htjela sam ju staviti kao topic, ali vidim da je to već bilo.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: › ne slažem se. veza koju treba spašavati, nije vrijedna da bude spašena.


U potpunosti se slazem s tobom. Veza kojoj je potrebna stalna infuzija je navlacenje. Slicna je i situacija kad se riba dvoumi izmedju dva lika (nije rijedak slucaj). Cim saznam da nisam jedini lovac u toj prici, ja se povlacim. Ne zato sto mislim da ne bih uspio uloviti plijen, vec zato sto to nije plijen vec drlog. Takve mozda i nastavim loviti, ali tada s potpuno drugacijim ciljem. ;-)

Loona je napisao/la: › Fali mi onaj zagrljaj i osjećaj ispunjensoti, buđenje s njim ujutro, osjećaj da nekome pripadaš.. i ne mogu zaboraviti kako je to bilo s njim...

Kontam te za feeling i to je super... ali, dok ne prestanes usporedjivati njega i sve ostale - do tada se niti jednom od njih neces moci tako prepustiti. Svaki covjek je poseban na svoj nacin i svaki covjek se budi i grli na svoj nacin. Nauci uzivati u iskrenosti zagrljaja.

Citat: › Pa ima li kandidata? Smile


Jebote, ti k'o na piji... ajde, sad malo razdrlji pitjitj, da vidimo kakve zube imas... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jebote, ti k'o na piji... ajde, sad malo razdrlji pitjitj, da vidimo kakve zube imas... ;-)


E, ovo me nasmijalo. I tko bi sada imao srca uvesti ti cenzuru....... Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:29 
Naslov:  Čolina pjesma za sva vremena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav je samo riječ

Ljubav je samo rijec i nista vise,
ljubav se uvijek isto cita i pise,
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat njeznih rijeci uz kapi kise...

Ljubav je samo rijec i nista vise,
obicna slova svakog lista papira,
tajna i strepnje su vec nesto drugo,
to je i prvo pismo sto rijeci bira...

Ljubav je samo rijec i nista vise...

Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noci,
uzalud se nekad moli,
to je ljubav, to se voli.

I kad oci suze vlaze
i nevjesto kad se laze
ili kada tijelo boli,
to je ljubav, to se voli...

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: › objasnio nam je čovjek da u svakoj vezi ima onaj koji voli i koji je voljen. moglo bi se reći da ima nešto u tome.


Ovo je zaista zanimljiv fenomen... zar ne postoji nesto obostrano?! damn...Sad


Na žalsot ne, al naravno čast iznimkama.. Gotovo uvijek netko daje više u toj vezi a netko manje.. i zato postoji onaj koji voli i koji je voljen..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Citat: › A ja bi dala sve na svijetu da opet bude samo moj.. patetika živa, znam, ali bolje i lažna nada nego nikakva.. Bar tako kažu..


Lik je djubre. Ili legenda. Ovisi s koje strane gledas. Lik ima ribu, a povremeno se seksa s tobom. Njemu je bas lijepo (seksa se s najmanje dvije zene). A ti patis i volis ga.


Stoji ovo što si rekao i donekle se slažem s tim.. ali ova situacija je malo kompliciranija emocionalno i kod njega i kod mene, vezano uz nas (bem ti konfiguraciju rečenice), da bi se mogla staviti u taj kontekst i u to pravilo...


Zadnja promjena: Loona; 13.06.2006. 12:52; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Loona je napisao/la: › Pa ima li kandidata? Smile


Jebote, ti k'o na piji... ajde, sad malo razdrlji pitjitj, da vidimo kakve zube imas... ;-)


A sad, pija ili ne pija, al više sam iscrpila sve mogućnosti za naći nekog normalnog frajera (obzirom da su dobri frajeri zauzeti ili imaju dečka Laughing) pa pribjegavam ovoj krajnjoj tehnici.. Zubi su mi svi na broju, al ako te baš zanima i ostatak, možemo se dogovoriti osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Na žalsot ne, al naravno čast iznimkama.. Gotovo uvijek netko daje više u toj vezi a netko manje.. i zato postoji onaj koji voli i koji je voljen..


Mislim da to nije stvar davanja, nego komplementarnosti karaktera. Ljudi nisu jednakog karaktera, zato jednima vise odgovaraju jedni, drugima drugi.

Mozda je taj tvoj lik previse slican tebi (ne veseli si, nema to pozitivan kontekst - to ti potvrdjuje sadaasnja situacija). Mozda je on taj kojem vise odgovara njegova sadasnja cura i u toj vezi on mozda ima tvoju ulogu (to je ta slicnost, zato ste nekompatibilni), dok se njegova cura mozda povremeno prcne sa svojim bivsim i jos pokojim... ;-)

Loona je napisao/la: › A sad, pija ili ne pija, al više sam iscrpila sve mogućnosti za naći nekog normalnog frajera (obzirom da su dobri frajeri zauzeti ili imaju dečka Laughing)

Hmmm... i ja sam kontao da sam iscrpio sve mogucnosti da pronadjem normalnu ribu. A onda sam skontao da to mozda nije tako... Ili mozda ipak je (::vidi ovo:: ;-))))...

Nisam ni ja nasao normalnu ribu, ali ne mislim da ne postoji... samo mislim da nije u mom mikrokozmosu, ili se mozda jos nije rodila... Smile


Citat: › pa pribjegavam ovoj krajnjoj tehnici.. Zubi su mi svi na broju, al ako te baš zanima i ostatak, možemo se dogovoriti osijek031.com smile

Ljudi smo... tko zna, mozda bi se prestala prckati s tim svojim likom kad bi si nasla novog decka... Smile a mozda i ne bi... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno i bi, jer tko voli biti nesretan?..
Go to: zadnje dvije rečenice u onom mom velikom postu malo iznad: "kad bi naišao........"

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Vjerojatno i bi, jer tko voli biti nesretan?..
Go to: zadnje dvije rečenice u onom mom velikom postu malo iznad: "kad bi naišao........"


A, koji normalan ce naici i ostati s ribom koja se tuca s bivsim i koja svaki zagrljaj mjerka sa zagrljajem bivseg?!

Ne racunajuci jadnike i one koji traze samo fuck-buddy-a...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne racunajuci jadnike i one koji traze samo fuck-buddy-a...


Covjece ostario si, koji je problem imati fuck-buddy?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne racunajuci jadnike i one koji traze samo fuck-buddy-a...
Covjece ostario si, koji je problem imati fuck-buddy?


Krivo si me skontao...

Ne kazem da je lose/problem imati fuck-buddy-a (naprotiv, to je super stvar ako obje strane briju na isto), ali je sranje ako riba prodaje spiku o vezi (dakle, non-fuck-buddy relationship), a onda radi to sto radi... to je grozomor!

Dakle, ponovit cu jos jednom - fuck-buddy je jedna (IMHO) prihvatljiva institucija medjuljudskih odnosa. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi ti koji seru o Fuck buddy-ju zapravo nemaju pojma što je to. U pravilu oni koji tako klepeću, vrte zapravo samo svoj vlastiti film o tome i utvrđuju neka svoja pravila koja u realnom svijetu i kod druge polovice ne postoje.

Fuck buddy -ju se ne postavljaju uvjeti o čemu se spika i na što se brije, ne govori se o tome što se može , a što ne, ne uvjetuje se javljanje na telefon kad nam to odgovara ili da dodje u neko zakazano vrijeme. S fuck buddyjem se ne piše sms ljubavničke poruke, ne izlazi se i ne upoznaje sa svojom ekipom. Ne govori se volim te i još hrpu drugih stvari... Fuck buddy to isto tako zna kao i ti i podrazumijeva se da nema ljubavi.

Ako to ipak radiš, onda briješ po emocijama, a to je živi pijesak.

Onaj tko se nađe na tom uzavrelom pijesku, oprezno hoda, uživa koliko dozvoljavaju tabani (slikovito rečeno).
Isto tako, ako su i te emocije iskrene, treba znati pružiti ruku i izvući onog tko počne propadati, a ne ostaviti ga da potone...

Znam hrpu likova koji su razočarani što cure briju na emocije, a oni htjeli samo sex. Da su bili fer i korektni, to se nikad ne bi dogodilo. Cure bi shvatile poruku. Ali oni moraju biti prvi u coporu, sebi dati primat, bolje da je zavedu, pa da fuck buddy bude samo s njima....pokvareno...ko i svi muski.

Bad je kad ne brijes na emocije.Onda ta "prihvatljiva institucija" isprazni čovjeka, potroši ga i iscijedi od siline kontrole i napora da ostane razuman u stvarima koje razum ne trpe, pretvori ga napokon u stvar, stroj i krpu, uništi sav smijeh, dobru vibru i povjerenje u ljude, razočara... I što dalje ide i što je više recki, čovjek se pita gdje je moj soul mate, ima li moje polovice na ovom svijetu? (a nje više nema...) Zadovoljiš se shitom od kojeg zazireš..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2006. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravih, svatko će se (i muškarac i žena) potruditi da spasi vezu za koju misli da je vrijedna truda. Dakle, sam čin trpljenja u ovom kontekstu ne donosi i ne znači ništa.


ne slažem se. veza koju treba spašavati, nije vrijedna da bude spašena.


Apsolutno se slažem.
Jebeš spašavanje i vraćanje u drek u koji te netko konstantno uvaljuje. Pogotovo kad gledaš da daješ i daješ, nekome tko to ne samo da ne smatra vrijednim, nego ni ne vidi. Spašavanje jest plemenit čin, ali ne vodi nikud, jer vuk dlaku mijenja...ćud ostaje ista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: