Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



10. Exit Festival 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majac je napisao/la: ›
imama 1 ulaznicu za 4 dana,pa ak nekome treba il zna kome trebaju,nek se javi..:=)
fala

čekaj da pogodim, ti si osvojila tu kartu i sad ju prodaješ? eto, šteta što nije dobio netko tko stvarno želi ići, a ne samo zaraditi na tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Exit kamp na Petrovaradinskoj tvrđavi

Exit kamp će biti smješten na Petrovaradinskoj tvrđavi na prostoru neaktivne vojarne „Janko Čmelnik“ (Trandžament). Kamp se premješta, jer postoji velika vjerojatnost da prvobitno planirana lokacija, iza Oficirske plaže, bude poplavljena zbog prognoziranog izrazito visokog vodostaja Dunava.

U tijeku je selidba sve neophodne infrastrukture kampa na novu lokaciju koja je ustupljena uz suglasnost i podršku VS-a. Budući da je u neaktivnom stanju, na prostoru vojarne „Janko Čmelnik“ ne nalazi se naoružanje i vojno osoblje, dok je sam teren u optimalnom stanju za postavljanje kampa.

Kamp će zadržati sve planirane karakteristike i brojnost službi, a prostirat će se na površini od 7 hektara. Jedina razlika bit će nedostatak plaže u neposrednoj blizini kampa, pa će posjetiteljima biti preporučeno koristiti neku od gradskih plaža ukoliko to vodostaj Dunava bude dopuštao.

Vrata kampa se i dalje otvaraju 6. srpnja, a zatvaraju 15. srpnja. Tijekom svih 10 dana sve službe u kampu će raditi 24 sata dnevno. Ove godine službe u kampu su uvećane za oko 30%, dok je sanitetsko osiguranje gotovo udvostručeno.

Redari, koji su zaduženi za očuvanje reda i mira u kampu, brinut će o sigurnosti, a osoblje kampa pružit će svu potrebnu pomoć i informacije. Svi zaposleni u kampu se mogu lako prepoznati i svatko od njih je na raspolaganju za pomoć svakom kamperu.

Kamp ima 160 toaleta, 150 slavina i 75 tuševa s toplom vodom. Raznovrsna hrana i piće prodavat će se u okviru posebnog Foodland prostora u kampu. Pristup internetu i ostali sadržaji u kampu ostat će nepromijenjeni bez obzira na izmjenu lokacije.

Kamperima će na raspolaganju biti recepcija kampa gdje se može platiti usluga čuvanja osobnih stvari i servis punjenja telefona, kamera i sl. Kamp snosi odgovornost jedino za stvari ostavljene za čuvanje na recepciji.

Posjetitelji kampa će, pored festivalskih suvenira, moći kupiti i kampersku opremu: šatore, vreće za spavanje, podloške za sjedenje, dušeke na napuhavanje, kamperske stolice na rasklapanje, baterijske svjetiljke, tende, pribor za jelo i piće i slično.

Cijena narukvice za desetodnevni boravak u kampu košta 2400 dinara (183 kn) i može se kupiti putem stranice Exitfest.org, kao i na recepciji kampa.

Klik za uvećanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majac
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 12:20 
Naslov:  Re: 10. Exit Festival 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije uopće bila stvar u zaradi,ne vrijeđaj..htjela sam ići na exit, ali je moja ekipa odustala. :=)
nitko koga ja znam ne ide na exit Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne moras nikog znati da bi isla na exit..
tamo upoznas puuuno ljudi

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majac
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 13:22 
Naslov:  Re: 10. Exit Festival 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, ma znam..rekla sam ako nitko od ljudi koje ja znam ne bude htio ići..otići ću sama na jedan dan,pa ću tamo nekome dati kartu..a zasada još nikoga ne znam..al ću se raspitati..i ja se nadam dobroj ekipi
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam lika od prosle godine koji prodaje kartu za subotu i nedjelju za 5000din..to je oko 390 kn..
netko zainteresiran?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5000 din oko 390 kn?
ma kak to,jel nije omjer kune i dinara tu negdje tj. jel nije dinar samo malo slabiji od kune?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hej, prodao vec..
omjer je sljedeci 1 kn = 12,8 din

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 13:07 
Naslov:  Re: 10. Exit Festival 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super,nek si prodo.
meni ne treba,imam svoju već mjesecima osijek031.com smile
ja to čisto informativno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: