Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić spreman za vrpce, Bubalo rezanja zabranio

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene trenutno zanima samo jedna stvar. Vidim Bubi fura Breitling na ruci... po izgledu neki od modela navytimer koji dodju od 75.000,00 Kn na vise. Jel ima on neki posao sa strane ili si moze priustiti Breitling od place koju ostvaruje kao zupan?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › premda je situacija u svezi siromaštva i nezaposlenosti uvelike pokucala i na naša vrata

po ponašanju političara to se ne može reći. jasno je da je to vrlu vruć krumpir u predizborno vrijeme, ali opet ne može se ignorirat. ali eto, mi nemamo pelješki most već zatvorene bazene. rebalans proračuna je vjerojatno tabu tema dok ne prođu izbori, nadam se da neće biti prekasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O tom potom.

Nego, evo baš doznajem da je Hsp Semeljci prešao u Hdssb. Korak unazad za Hsp, korak unazad za Hdssb, korak unazad za Semeljce.

Jedva čekam tu aferu sa Šišljagićem, koju spominješ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la: ›
Mene trenutno zanima samo jedna stvar. Vidim Bubi fura Breitling na ruci... po izgledu neki od modela navytimer koji dodju od 75.000,00 Kn na vise. Jel ima on neki posao sa strane ili si moze priustiti Breitling od place koju ostvaruje kao zupan?


Kuće, stanovi, vikendice, satovi. Mnogi u Osijeku izgleda imaju posao sa strane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
O tom potom.

Nego, evo baš doznajem da je Hsp Semeljci prešao u Hdssb. Korak unazad za Hsp, korak unazad za Hdssb, korak unazad za Semeljce.

Jedva čekam tu aferu sa Šišljagićem, koju spominješ.


hehe nasmijao si me s ovim Semeljcima.
Sutra naslovnica Glasa Slavonije Smile
Bit ce ovo show od izbora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako smijem bit toliko slobodan da vam svima kažem da se jebete sa politikom....
...bili jedni ili drugi meni,mojoj obitelji i prijateljima neće biti ništa dobroga.....
...........
odah ja učit za ispit...taman da završim ovaj fax...i da se i ja pridružim vojsci....
.........VOJSCI LJUDI NA BIROU...hvala

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brkson je napisao/la: ›
Tko će platit sve te vrpce? Nitko ni jednom riječi ne spominje štednju...

Bubalo osniva krizni menadžment.

Nakon što je donijela proračun za 2009. godinu, koji je župan Krešimir Bubalo nazvao "razvojnim i socijalnim, ali i nastavkom kontinuirane konzervativne politike Osječko-baranjske županije", vodstvo Županije odlučilo se konkretnije upustiti u koštac s aktualnom gospodarskom recesijom. Tako je, na Bubalovu inicijativu, sutra u 11 sati zakazan sastanak vodstva županijskih čelnika s 50-ak vodećih gospodarstvenika i poduzetnika s područja Osječko-baranjske županije.
- Tema sastanka bit će stvaranje kriznog menadžmenta, jer situacija nije nimalo blistava. Razgovarat ćemo o nizu aktualnih problema i pokušati stvoriti plan kako na istoku Hrvatske što bezbolnije prebroditi recesiju koju, zanimljivo, aktualna državna vlast nikako ne želi priznati - najavio je jučer Bubalo. Uz to, ponovno je pozvao državu i jedinice lokalne samouprave da smanje parafiskalne namete gospodarstvenicima, poput davanja za komunalne doprinose.
- Svi se moramo udružiti i reagirati. Primjerice, država ima čak 245 različitih parafiskalnih nameta, a Županija ni jedan prema gospodarstvenicima. Da imamo, odmah bismo to smanjili ili potpuno ukinuli - tvrdi Bubalo

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je što na ovom forumu imamo stranačke vojnike,Ili pljujete po jednima ili po drugima. Koliko pljujute po tom Bubalu, nije normalno.Ali sada kada sam pročitao sve negativne komentare, moram reći da su ovo zaista naklapanja, jer nitko nije iznio neke činjenice o kojima se može raspravljati, već samo jako puno negativnih mišljenja stranačkih ljudi (naravno iz drugih stranaka). Stoga , Bubalo je po mom mišnjenju župan, koji je zaista ovu županiju vodio vrlo uspješno.jer ovdje ne pričamo samo o Osijeku, Osječko -baranjska županija obuhvaća i druge gradove i općine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bubalo niti smrdi ni mirisi

njegov uspjeh je velik jer nije nista zajebao i nije napravio nikakvu aferu.

na zalost, to su mjerila uspjeha nasih politicara

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo mene opet kod vas.čitam ova vaša prepucavanja, a ti si mi hihmih najviše zapeo za oko.ako se sječaš postavio sam ti pitanje tko je tvoj favorit ali si ti to prešutio.očigledno nemaš hrabrosti da to učiniš i da se upustiš u pravu polemiku i oko tvoga kandidata.kolko vidim ovdje se pretežno zna tko koga podržava a za tebe se samo zna koga nevoliš.stoga te ponovo pozivam da kažeš za koga navijaš.mislim da je ovo nekorektno od tebe.
hihmih je napisao/la: ›
inače ,centurion ti si sa bosutskog ,trebao bi se ljepše ponašati ipak su ti magistar i vočar više učinili za kvart za razliku od manekena i čokolada boy-a. inače da me krivo neshvatite ni jedni ni drugi nisu moji favoriti,dapače sačuvaj bože

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ma bubalo niti smrdi ni mirisi

njegov uspjeh je velik jer nije nista zajebao i nije napravio nikakvu aferu.

na zalost, to su mjerila uspjeha nasih politicara


Ja ga znam od, oko 2001 kada je radio u banci u Vukovaru, tada se činio normalan, i dan danas se pozdravimo ali,
Uvijek ima ali, poslije je bio u adzeju pa sada s Glavašem, to je ali već time ima loš pedigre.
Dobra stvar je što može tečno i smisleno pričati s novinarima i dosta je operativan.
To je moje mišljenje a nisam njegov glasač ni dok je adeze ni sada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2009. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to 'pristojan je i uvijek pozdravi' meni zvuci na crnu kroniku gdje neki suludi ubojica masakrira cijelu obitelj ... i onda susjedi govore 'bas se cudimo, tako je bio dobar i pristojan, ne bi taj prosao da ne pozdravi' Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
to 'pristojan je i uvijek pozdravi' meni zvuci na crnu kroniku gdje neki suludi ubojica masakrira cijelu obitelj ... i onda susjedi govore 'bas se cudimo, tako je bio dobar i pristojan, ne bi taj prosao da ne pozdravi' Smile


mislio sam, zlatan dečko, nema onog dobermana koji prati neke vele političare u našem gradu, možeš ga vidjeti u trgovini i okolo po gradu bez pratnje pit bulla, znaš na koga mislim
Ovaj je još uvijek normalan, ako za političara možemo reči da je normalan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario retfala
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.02.2009. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što vidimo neke komentare ste brisali pa evo ponovo!!!

Bubalo nakon što je dobio nagradu za najgoreg župana u Povijesti...
Bubalo: Zahvaljujem se svima koji ste glasali za mene!
Bubalo: Zahvaljujem se svim SLAVONCIMA I BARANJCIMA, koji su glasali jer ovu nagradu nebi dobio bez njih!
Bubalo: Ako me podržite, obećejem još gore rezultate!!

Ej moji Slavonci i Baranjci...nažalost iz ove parodije se vidi zbilja...naše napaćene županije!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo molimo korisnike da ne otvaraju visestruke nickove/korisnicka imena. Ukoliko zelite iznijeti vise argumentiranih tvrdnji - ucinite to s jednim nickom.

Molimo korisnike koji su do sada koristili visestruke nickove da izaberu jedan i njega se drze.

Molimo korisnike da pri pisanju poruka pokusaju svoj odgovor/tvrdnju iznijeti u jednoj poruci i bez nepotrebnog koristenja "VELIKIH SLOVA" [koja u e-komunikaciji predstavljaju vikanje].

Visestruki nickovi, kao i sav sadrzaj koji generiraju smatrat ce se namjernim spammanjem.

Neki korisnici, koji ni nakon prvog upozorenja nisu shvatili, ovu poruku mogu smatrati posljednjim upozorenjem.

P.S. Portal Osijek031.com koristi slozene algoritme za utvrdjivanje visestrukih nickova i oni se ne temelje samo na IP adresi, cookieu i sl.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: