Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Patika - subotnja pucnjava u centru grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LukaEsseker89 je napisao/la: ›
...i cajke jesu nesto posebno:)sad ovisi kako kome...

i meni su cajke posebne a patika mi je omiljeni klub jer je daleko od mjesta u koji ja izlazim pa ne moram s nikim od njih kontaktirat... prejeben klub i opet neću otić tamo, al samo nek je puno
tipa ono: baška mi, baška kerovi

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ide nam folk parada... Glavom o zid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
doxy15
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2009. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a ti koji si reko da u patici imaju kurve zakljućane u stražnjem dijelu odakle ti to..?...kakve su to gluposti...ti si sigurno netko ko želida patika propadne...samo da znaš dugoo već izlaZim u patiku i mogu sa sigurnošću reći da je to jedno od najmirnijih mjesta u gradu. To se može i zaključiti po tome što se tamo puštaju samo fini ljudi a ne maloljetnici i balavci kao u durgim kafićima.A ovo za kurve je vijest na koju će se svako nasmijati.To su totalne gluposti.Samo ne znam odakle ti uopće pravo da tako nešto ideš lagati.Ali dobro.Uvijek ima ljubomornih ljudi popup tebe tako da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saveyoursoul
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najmirnije mjesto u gradu?
Pa malo tako nekad pucaju.
A nema kurvi a? Pa da narodnjačka mjesta odišu sva kulturom i mirnoćom, nema tu drolja, tu su cure koje treba barit (pardon; udvarati se) sa shakespearovim citatima jeli?
Zašto bi netko bio ljubomoran na patiku? Osim ako nije umobolan?
Kakvi su to "fini" ljudi po tvojoj definiciji finoće?

_________________
Samo stranci koračaju ravno.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.01.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fini ljudi s bmw-om ili mercedesom registriranim na neku babu ili klinku, nosom za gasiti lampione, obrijane glave po mogucnosti i bijelim sekretom iz nosa kao poljedicom uzivanja secera u prahu. Obavezno tu dolazi i naglasak genskih korijena kraja u kojem su im rodjeni pradjed i brababa na kamenjaru, te nikako nisu mogli usvojiti govor ravnice iako kamenjar vide jednom u 5 godina. Privatni su poduzetnici koji se bave gradjevinom jer se na šljunku najbolje zaradi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2009. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic je napisao/la: ›
Fini ljudi s bmw-om ili mercedesom registriranim na neku babu ili klinku, nosom za gasiti lampione, obrijane glave po mogucnosti i bijelim sekretom iz nosa kao poljedicom uzivanja secera u prahu. Obavezno tu dolazi i naglasak genskih korijena kraja u kojem su im rodjeni pradjed i brababa na kamenjaru, te nikako nisu mogli usvojiti govor ravnice iako kamenjar vide jednom u 5 godina. Privatni su poduzetnici koji se bave gradjevinom jer se na šljunku najbolje zaradi...

Laughing seciranje

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 5:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic je napisao/la (Pogledaj post): › Fini ljudi s bmw-om ili mercedesom registriranim na neku babu ili klinku, nosom za gasiti lampione, obrijane glave po mogucnosti i bijelim sekretom iz nosa kao poljedicom uzivanja secera u prahu. Obavezno tu dolazi i naglasak genskih korijena kraja u kojem su im rodjeni pradjed i brababa na kamenjaru, te nikako nisu mogli usvojiti govor ravnice iako kamenjar vide jednom u 5 godina. Privatni su poduzetnici koji se bave gradjevinom jer se na šljunku najbolje zaradi...


Kakve veze ima gdje su im rođeni pradjeda ili prababa, i kakvim naglaskom govore, pa ovo je čisti rasizam... Bit će da su tvoji u Os tu došli odmah poslije odlaska Turaka.. Kao da je kriminal svojstven samo jednom narodu ili jednoj skupini unutar naroda, ili jednom podneblju.. Ne, "korov nikne di god stigne".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam čuo da se u prostoriji iza, osim trpanja u kurve, mogu jesti prstići od nejači

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2009. 7:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frajer se predao ... Samo je pitanje koji će mu sud suditi jer radi u vojsci...Jebemu tek je sišao sa uvjetne i sad opet ....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Frajer se predao ... Samo je pitanje koji će mu sud suditi jer radi u vojsci...Jebemu tek je sišao sa uvjetne i sad opet ....

Kako koji sud ce mu suditi?
Od 1996 godine ne postoje vojni sudovi!

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Vic je napisao/la (Pogledaj post): › Fini ljudi s bmw-om ili mercedesom registriranim na neku babu ili klinku, nosom za gasiti lampione, obrijane glave po mogucnosti i bijelim sekretom iz nosa kao poljedicom uzivanja secera u prahu. Obavezno tu dolazi i naglasak genskih korijena kraja u kojem su im rodjeni pradjed i brababa na kamenjaru, te nikako nisu mogli usvojiti govor ravnice iako kamenjar vide jednom u 5 godina. Privatni su poduzetnici koji se bave gradjevinom jer se na šljunku najbolje zaradi...


Kakve veze ima gdje su im rođeni pradjeda ili prababa, i kakvim naglaskom govore, pa ovo je čisti rasizam... Bit će da su tvoji u Os tu došli odmah poslije odlaska Turaka.. Kao da je kriminal svojstven samo jednom narodu ili jednoj skupini unutar naroda, ili jednom podneblju.. Ne, "korov nikne di god stigne".


Taj post je bio umjesto imena i prezimena tih finih ljudi, a ti se malo pravi mutav kao ne znas o kome se radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nit se pravim mutav nit sam mutav, nit me zanima otkud su nečiji baba i djeda, nego me zanima tko je kakva osoba. Onaj komentar sam napisao zbog toga što mi je bilo totalno glupo spominjanje nečijeg podrijetla, i uvredljivo, jer sam siguran da dobar dio građana ovog grada ima nekog od predaka s nekog od potencijalnih kamenjara (oš dalmatinskog, oš hercegovačkog, oš bosanskog). Toliko od mene (slavonskim naglaskom, otegnuto do booooola Very Happy).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la (Pogledaj post): ›
legica_os je napisao/la: ›
Frajer se predao ... Samo je pitanje koji će mu sud suditi jer radi u vojsci...Jebemu tek je sišao sa uvjetne i sad opet ....

Kako koji sud ce mu suditi?
Od 1996 godine ne postoje vojni sudovi!

Ima vojno-stegovni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
doxy15
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja stvarno ne znam zašto vi za sve krivite Antu....kao prvo ta se pucnjava uopće nije dogodila u patici nego 500 metara od nje odnosno na trgu....i kao drugo Ante je samo udaljio iz lokala tog lika i ništa drugo a vi ste odmah već počeli govorit da je on nekog tukao i takve gluposti...mislim vama debilima je dovoljna jedna stvar vezana uz Antu i patiku pa da počnete izmišljati stvari...mislim ne znam stvarno....patika je lokal kao i svaki drugi u osijeku i ništa više...zato ne vidim razlog da bi se patika stalno povezivala mjestom nekakvih gluposti...taj se lik mogao nalaziti u bilo kojem drugom lokalu i moglo mu se isto to dogoditi...dakle uopće patika nie u tome nego se on tamo slučajno našao samo što ga u drugim lokalima nitko nebi izbacio jer svi dozvoljavaju nerede u svojim lokalima jedino Ante drži da u njegovom lokalu bude reda i to je napravio...tako da...mislim da su vaše optužbe besmislene...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doxy....ti onda jako jako malo stvari znaš o anti i o patici

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: