Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›

Što se tiče stila oblačenje, ok je, bolji nego u Zagrebu ili Splitu, ali lošiji nego u Rijeci ili Zadru.


opaaaa, fešn guru?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile


o bože pa gdje ti zalaziš da ti uleću takve životinje, smrdljive/prljave/flekave, ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi, kako njma tako ni meni, pa nije mi u životu palo na pamet izać van neopeglan/flekav/a nedaj bože ne otuširan, zato nemoj generalizirat, nisu svi muški prljava/neuredna žgadija
što se tiče zadaha rakije, to što kaže Dikobraz, jebga oće to kad se popije rakija, pogotovo ako je rakija party (još jednom pohvala deezovoj rakiji) Wink


OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
al da ne ispadne da sam sebe hvalim (kao, ono) ima nas još....nismo izgubljena vrsta iako možda baš i nemamo neke Apoljon pločice na trbuhu (al to ne znači da možemo držat' na njemu kutiju za gigant-pizzu...)


s ovim se u potpunosti slažem, nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

hmmmmm, ovaaaaaj, mislim da si krivu sliku stavio u kontekst. U ovoj nam (kao što je korina navela) samo još fale fleke masne od bureka, svi ostali atributi su prisutni osijek031.com smile

No dobro, nećemo bježati od onog što jesmo: Odvratni primjerci muškog roda koje treba razapeti na stup srama zbog radi rađenja idiJota od sebe nakon par osijek031.com smile čašica i flašica nečega s %vol nečem Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha

sad će biti navala dolazaka na slijedećoj forumaškoj kavi, deez je napravio dobar posao što je navukao forumaše u excalibur

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

a ti stvarno znaš ubedirati čovjeka osijek031.com smile

@dikobrazoid&monstrum@e dečki moji. u petak-brlja party, se povuklo pitanje avatara i nickova na forumu i tome kako zapravo ljudi sliče svojim avatarima.
mogu vam reći da vi odstupate od te činjenice(mislim na nickove) samo one slikice što se pokazivali,,,, uffff... dobro da je bilo brlje pa da sam uspijela prebroditi bol u očima...
ali ja vas mogu lako zamisliti u odjelima sa kravaticama...

fleke od bureka i mirsi kazana rakije zapravo mogu i biti prednost jer pokazujete da ste pravi muškarci koji ne žive na makro bljuvotičkoj hrani, a takvi su sada rijetkost, pravi homosapiensi slavonskog doba...

sem toga ima li što ljepše nego kad ideš subotom kući uzeti jedan masni burek za medeka ili hamburger pa se malo zaflekati... šmensi odjeća je dala svoje prije par sati...

i de, nemojte zezati da imate 30 godina... Very Happy ... ja vam ne bi dala više od 28

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

hmmmmm, ovaaaaaj, mislim da si krivu sliku stavio u kontekst. U ovoj nam (kao što je korina navela) samo još fale fleke masne od bureka, svi ostali atributi su prisutni osijek031.com smile

No dobro, nećemo bježati od onog što jesmo: Odvratni primjerci muškog roda koje treba razapeti na stup srama zbog radi rađenja idiJota od sebe nakon par osijek031.com smile čašica i flašica nečega s %vol nečem Laughing


hehehehe ma ja to namjerno neka se vidi s kim se ima posla, s dva ortodoksna Mladena, razapnite nas, kamenujte nas, pravi smo predstavnici muškoga roda osijek031.com smile

kako bi rambo reko
"Konzumiram viski i opojne droge,
I jebavam samo zene koje briju noge.
Jer sam BalkanBoj, jer sam BalkanBoj..."
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›



Ju, narkomani!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Osjecanke su izgledam negdje hrvatski prosjek, nisu niti najlijepše niti najružnije, ali uvjerljivo su najizbirljivije.

to se na drugačiji način kaže "jebale bi se, a da im ne uđe".. znam nekoliko takvih Wink
a što se izbirljivosti tiče, mislim da je osijek općenito grad izbirljivih guzica koje u stvari ni same ne znaju što bi (odnosi se na oba spola)! uvijek im nešto u gradu nedostaje, nema ni ovoga ni onoga, ali zato kad god nečeg novog ima i što god to bilo, e onda iz tisućusedamnaest razloga to baš i ne valja... kuknjava i preseravanje, u tome smo svjetski prvaci! u ovom bi se slučaju "izbirljivi" moglo izjednačiti sa "isfrustrirani"... Rolling Eyes


Bravo Bravo Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

To su narkomani!!!
Vidi samo kako ubrizgavaju drogu, puše kokain i šmrću travu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....muškarci i ako imaju škembu ne isticu to toliko....odnosno....barem se obuku na nacin da se ta vizualna pojava...nekako umanji.....
al nije mi jasno kako neke cure mogu pored šlaufa koje imaju.....ubuci neke uske hlace i kratku majicu.....i onda unaj šlauf izgleda kao da germa kipi iz neke caše.....odvratno....ili kad u nedostatku lijepo oblikovanog lica.....nabace jednu mješalicu žbuke na lice....ne bi li kao napravile idealnu facu...a na kraju izgledaju kao strašilo.......Cool


Zadnja promjena: tamna strana; 04.11.2007. 11:22; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus
A niiiismo. Mi smo ti dvije duše od ljudova i čovjekova (unatoč činjenici da smo oligofreni dikobrazoidni monstrumi vulgaris domestica croaticum). Iako neki kažu da odjelo čini čovjeka, to ne mora biti. Iako kontam da bi nas drugačije gledali da dođemo na neki od sastanaka u odjelima s kravaticom i pijemo neke fensi-šmensi cugice i budemo nadasve galantni, pače gentlemenski nastrojeni i da plaćamo pićenca našim dražesnim forumašicama, a u međuvremenu ne izleti niti jedan untisunpor i gadnije psovkice..... Hmmmm, trebalo bi probati ovu varijantu da vidimo reakcije, jelda Monstrume? Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se ne bi bunila da ste mi platili koju brlju.. a čini mi se ni danica Very Happy .... je da je bila 5kn, ali pobogu 100kn brzo ispari kod deeza

@e tamni@pametno zboriš, nikad mi nisu bile jasne ženske koje imaju škembu i nose hlače spuštenog struka i majice da im se vidi štomačina.... ili zaprvo cure imaju samo ogledala koja stanu u nesiser

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

To su narkomani!!!
Vidi samo kako ubrizgavaju drogu, puše kokain i šmrću travu...


to je popularni ajnšpric inđekšn, direktno ubrizgavanje "goriva" na slavonski osijek031.com smile
tamna strana je napisao/la: ›
al nije mi jasno kako neke cure mogu pored šlaufa koje imaju.....ubuci neke uske hlace i kratku majicu.....i onda unaj šlauf izgleda kao da germa kipi iz neke caše.....odvratno....


to je istina, al dobro ima i cura kojima onak mali trbuščić stoji, ne govorim o pivsko/slaninskoj mješini već o malom trbuščiću buci buci Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e de sad, ne mogu sve ribe biti anoreksičarke... sem toga valja imat i nešto staviti pod ruku...

inače i ne znam baš puno cura s pivskom mješinom, ali sa slaninskom Wink

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: