Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Ratova je uvijek bilo i biti će a Breivik je luđak


http://www.jutarnji.hr/anders-behring-breivik-nije-lud--on-je-psihicki-zdrav-i-vrlo-zao--tvrdi-norveska-tajna-sluzba-/961830/

Daj PEGY prestani me više demantirati. Ako ti je dosadno otiđi na temu masturbacija. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet prostačiš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › opet prostačiš

Kako prostačim? Shocked Pa to su teme na ovom forumu i nisam ih ja pokrenuo, a vidio sam da si ti otvorila temu da ti je dosadno pa sam ti samo predložio da odeš na tu temu da ubiješ dosadu, a možeš se ići i vozikati gradom ako ti bolje odgovara. Motor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.07.2011. 2:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
U redu, neću više terorizirati ljude oko sebe.

odlicno, drzim te za danu rijec. obzirom da bez katolickog, hrvatskog, pravaskog, stranackog & inog kolektivnog identiteta ne postojis, logicno bi bilo da se i trajno povuces s foruma. bilo bi jako lijepo kad bi tvoj primjer slijedili i drugi anonimni stranacki duznosnici na ovom portalu.


...


ljudi su u Norveskoj stradali od jednog manijaka, u jednom danu. ljudi u Slavoniji vec desetljecima stradavaju od takvih, ili jos gorih manijaka / bolesnika opsjednutih kolektivnim identitetima / arijevskim pravicama. pitam se samo - kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?

i odakle vam samo ideja da cete proci nekaznjeno?
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2011. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
... kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?
 


"Tko u pravom trenutku nađe prave riječi i izgovori ih na srdačan način, njegov je cijeli svijet."

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2011. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la: ›
... kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?
 


"Tko u pravom trenutku nađe prave riječi i izgovori ih na srdačan način, njegov je cijeli svijet."

Takvi o kojima pričaš se nazivaju pohlepni licemjerni dupelisci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2011. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
pitam se samo - kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?

Vidi, Vilenjak: postoji iznad svakog posta jedan plavi gumbić za ovakve stvari. Iako si, po meni, zaslužio žutaka+off; neću ga kliknuti. Dobro je znati kakvi ovdje pišu zahvaljujući demokratičnosti foruma.
No, ionako je tvoje Kraljevstvo Nebesko - dobro ti je simo031 rekao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2011. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la: ›
... kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?
 


"Tko u pravom trenutku nađe prave riječi i izgovori ih na srdačan način, njegov je cijeli svijet."

Takvi o kojima pričaš se nazivaju pohlepni licemjerni dupelisci.


Opći odgoj i kultura nemaju veze sa licemjerjem i lizanjem guzica.
Nisam ni očekivao da ti, i tebi slični to mogu razumjeti ...

Skriveno: 
»Odgoj je specifična međuljudska društvena pojava koja omogućuje povijesni kontinuitet društvenog života kao i prenošenje i unapređivanje kulturnih tekovina kroz niz generacija. Budući da se odgoj ostvaruje na osnovu i uz pomoć kulturnih tekovina, odgoj i kultura često se označuju kao međusobno ovisni, korelativni pojmovi. U svom užem, osnovnom značenju odgoj je namjerno, plansko, svrhovito, djelovanje prvenstveno na nedoraslog čovjeka (dijete) radi svjesnog i aktivnog razvijanja njegovih vrijednih dispozicija i uvođenja u kulturnu stvarnost. Konkretni ciljevi i oblici odgoja uvjetovani su društveno-historijskim okolnostima. Odgoj je više ili manje moguć u stanovitim granicama, pa nije ni nemoćan ni svemoćan.«

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2011. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la: ›
... kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?
 


"Tko u pravom trenutku nađe prave riječi i izgovori ih na srdačan način, njegov je cijeli svijet."

Takvi o kojima pričaš se nazivaju pohlepni licemjerni dupelisci.


Opći odgoj i kultura nemaju veze sa licemjerjem i lizanjem guzica.
Nisam ni očekivao da ti, i tebi slični to mogu razumjeti ...

Skriveno: 
»Odgoj je specifična međuljudska društvena pojava koja omogućuje povijesni kontinuitet društvenog života kao i prenošenje i unapređivanje kulturnih tekovina kroz niz generacija. Budući da se odgoj ostvaruje na osnovu i uz pomoć kulturnih tekovina, odgoj i kultura često se označuju kao međusobno ovisni, korelativni pojmovi. U svom užem, osnovnom značenju odgoj je namjerno, plansko, svrhovito, djelovanje prvenstveno na nedoraslog čovjeka (dijete) radi svjesnog i aktivnog razvijanja njegovih vrijednih dispozicija i uvođenja u kulturnu stvarnost. Konkretni ciljevi i oblici odgoja uvjetovani su društveno-historijskim okolnostima. Odgoj je više ili manje moguć u stanovitim granicama, pa nije ni nemoćan ni svemoćan.«

Nastavi ti samo googlat, dobro ti ide, i mudrim izrekama omalovažavat ljude. Stvarno si lijepo licemjerno odgojen. Zbog takvih kao ti trebalo bi sve knjige spaliti i zabraniti internet. Konstantno citiranje nekoga je isto što i plagijatorstvo. Čovječe pogledaj malo oko sebe, razgovaraj s ljudima i pokušaj ih razumjeti. Nemoj im samo pametovati jer samo glupi ljudi ostavljaju dojam pamtenog čovjeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2011. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la: ›
... kad cete vise odjebati odavde, stoko teroristicka?
 


"Tko u pravom trenutku nađe prave riječi i izgovori ih na srdačan način, njegov je cijeli svijet."

Takvi o kojima pričaš se nazivaju pohlepni licemjerni dupelisci.


Opći odgoj i kultura nemaju veze sa licemjerjem i lizanjem guzica.
Nisam ni očekivao da ti, i tebi slični to mogu razumjeti ...

Skriveno: 
»Odgoj je specifična međuljudska društvena pojava koja omogućuje povijesni kontinuitet društvenog života kao i prenošenje i unapređivanje kulturnih tekovina kroz niz generacija. Budući da se odgoj ostvaruje na osnovu i uz pomoć kulturnih tekovina, odgoj i kultura često se označuju kao međusobno ovisni, korelativni pojmovi. U svom užem, osnovnom značenju odgoj je namjerno, plansko, svrhovito, djelovanje prvenstveno na nedoraslog čovjeka (dijete) radi svjesnog i aktivnog razvijanja njegovih vrijednih dispozicija i uvođenja u kulturnu stvarnost. Konkretni ciljevi i oblici odgoja uvjetovani su društveno-historijskim okolnostima. Odgoj je više ili manje moguć u stanovitim granicama, pa nije ni nemoćan ni svemoćan.«

Nastavi ti samo googlat, dobro ti ide, i mudrim izrekama omalovažavat ljude. Stvarno si lijepo licemjerno odgojen. Zbog takvih kao ti trebalo bi sve knjige spaliti i zabraniti internet. Konstantno citiranje nekoga je isto što i plagijatorstvo. Čovječe pogledaj malo oko sebe, razgovaraj s ljudima i pokušaj ih razumjeti. Nemoj im samo pametovati jer samo glupi ljudi ostavljaju dojam pamtenog čovjeka.

"Tvoje" knjige su očito izgorjele prije no što si ti naučio čitat ... No to nije najgore ... Gadno je što je zakazao roditeljski odgoj. No, neki roditelji, ne uspiju u svojoj misiji unatoč dobroj vjeri i trudu. Produkti njihova "odgoja" zbog nerazumijevanja materije, konstantno traže mane ljudima oko sebe, nesvjesni činjenice da su oni jedini dio svemira koji zapravo mogu i trebaju mijenjati.
Ajd' sad lijepo nazad na "Šegrta Hlapića", pa onda redom. Da i obvezno se svaki dan ispričaj svojim roditeljima. Oni to sigurno zaslužuju ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2011. 15:46 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uđe Šeks u birtiju, sav crven od sreće. Naruči kavicu i cedevitu, pošto je bilo rano jutro, negdje oko pola 7. Kafić prazan, samo konobar i neki čudan gost. Konobar ga baš nije doživio, što ga ozlovolji.
„Mali, odnesi gostu piće, poštivam ljude koji rano ujutro piju kratko.“
Konobar odnese, a gost, valjda iz pristojnosti po konobaru poruči da je gospodin za šankom dobro došao za njegov stol.
Šeks prihvati poziv, i putem komentira: „Znate, slavim, uspio sam nešto što nitko drugi ne bi…“
Gost ga začuđeno pogleda, lagano ustane i pita:“Oprostite, poznajemo li se mi?“
Šeks odvrati da sumnja, ali da je gost sigurno prepoznao alfu i omegu HDZ-a, čovjeka koji čini nemoguće stvari, ono, s TV-a.
Gost se ispriča, što nije upućen u stanje, i opet da mu je žao što nije čuo za Šeksa i baš se htio predstaviti, kad Šeksu pukne film: „ Nisi čuo za mene? Pa odakle si ti? Baš sam Pupovcu dao tri mjesta u Saboru, i Srbima da imaju trostruko pravo glasa, a ti nisi čuo? Ja sam najmoćniji čovjek u Hrvata!“
Čovjek pričeka, pa se tiho predstavi:“ Znate, zovem se Charles Darwin, možda ste čuli Vi za mene?“ Šeks ljut odvrati da nikad nije čuo za tako nešto i da sad nije u stanju rješavat nikakve stvari, nikom, ali nek' se javi sutra.
Kaže Darwin: „Znate, slični smo mi, i ja sam uspio nemoguće – uvjeriti ljude da su se razvili od majmuna!“
Šeks se opali smijati, pa pametno upita: „ Taman posla, od majmuna? Pa kako si onda objasnio one koji su još ostali na grani, koji nisu postali ljudi?“
„ E vidiš, po tom se nas dva ipak razlikujemo. Objašnjenje je logično. Ovi gore su čvrsto ostali uz svoju predsjednicu!“

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chager, ova ti je dobra ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2011. 10:32 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć, u trećem Dnevniku HRT-a, izvjesni Matić, stečajni upravitelj Radija 101, spomenuo je razlog, doduše neslužbeni, koji je potaknuo vladajuće i oporbu da usvoje novi zakon o elektroničkim medijima. Osnovni problem, kako navodi gost Dnevnika, je u tome što je zabranjeno prenositi koncesiju na novog korisnika, pod svaku cijenu. Spomenuo je on, usput, da je razlog svemu tome "...Slavonija i strah HDZ-a da će Glavaševa stranka pokupovati sve lokalne medije na tom području..." Uz dužno poštovanje svima, ovo mi je jako zanimljivo, pa me zanima jel to stvarno istina i koliko će to utjecati na izborni rezultat u Slavoniji, ako se zna da je HDSSB još uvijek pod medijskom blokadom medija na državnoj razini?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2011. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
Uz dužno poštovanje svima, ovo mi je jako zanimljivo, pa me zanima jel to stvarno istina i koliko će to utjecati na izborni rezultat u Slavoniji, ako se zna da je HDSSB još uvijek pod medijskom blokadom medija na državnoj razini?

Pa, što će im državni mediji kad oni kontroliraju lokalne?! Jedino ako je ovaj komentar naznaka povećanih apetita "regionalista", pa bi širili političko tržište i na ostatak države...
U tom smislu, @chager, očekujem još barem 2 posta na temu neovisnosti naših lokalnih medija koji barem isto toliko blokiraju ostatak medija u RH, a skupa s njima i zadnju trunku biračke pameti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
chager je napisao/la: ›
Uz dužno poštovanje svima, ovo mi je jako zanimljivo, pa me zanima jel to stvarno istina i koliko će to utjecati na izborni rezultat u Slavoniji, ako se zna da je HDSSB još uvijek pod medijskom blokadom medija na državnoj razini?

Pa, što će im državni mediji kad oni kontroliraju lokalne?! Jedino ako je ovaj komentar naznaka povećanih apetita "regionalista", pa bi širili političko tržište i na ostatak države...
U tom smislu, @chager, očekujem još barem 2 posta na temu neovisnosti naših lokalnih medija koji barem isto toliko blokiraju ostatak medija u RH, a skupa s njima i zadnju trunku biračke pameti.


Varijacije na temu: „Kraljevstvo za konja“ – npr. „Mirovina za senatora“ ; „Konja za magisterij“ ; „Magisterij za konja“ ; „Konja za mirovinu“ ili „Magisterij za kunu“…
Znači nije važno što je, već tko je i tko će od toga imati koristi? Nema mjesta idealizmu, već strogo pragmatično, bitno da se preskoči izborni prag.
Osobno me brine ovakav motiv donošenja zakona, koji se blago rečeno može nazvati glupim. Problem je kad imaš višak ljudi koji ne znaju što bi sa sobom, pa se igraju zakonodavstva. Hrvatska je sprdnja od države, ozbiljniji gradonačelnik bi je mogao voditi sa svojih 100 ljudi, a ne čitava svita od nekoliko stotina tisuća državnih službenika. Sigurno se ovog zakona Šeks sjetio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: