Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrbošić smijenjen! [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.02.2013. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hitman je napisao/la: ›
Kad ne bi bilo jadno bilo bi presmiješno!
Ljuti "časnici" HOS-a A.Đapić i bojnik HOS-a G.Matković stavili se pod zapovjedništvo "Crvene Sonje" ili u narodu od "milja" zvana "Lepa Bilja" ali također i poznata pod građanskim imenom Biljana Čupurdija udana Borzan.
Obukla tako "Lepa Bilja" svoju crvenu odoru ,pokazala malo nogice malo sisice a HDZ-ov knjižničar koji je pola mladosti proveo u Retfalačkoj crkvi sav ushićen jedva dočekao da se popne na govornicu ne bi li možda sa visine bolje bacio pogled u dekolte "Lepe Bilje".
I zatim kreće sprdačina onih koji su uvijek najpametniji,najpošteniji,najpravedniji , naj ovo...naj ono.
Pod ravnanjem "crvene Sonje" i njenih novih drugara iz adz-a te već spomenutih "ljutih nečasnika HOS-a" nelegalno se "smijenjuje" predsjednik GV.
Na kraju farse stasiti nečasnici HOS-a i politički smušenjaci i adz-a na ramenima iznose "lepu Bilju rođenu Čupurdija" koja slavodobitnu uzvikuje okupljenom narodu "Što će se pravno događati, meni osobno i SDP-u potpuno je nebitno”.


Ti si frustriran zbog gubitka vlasti!!

Dali je grijeh zvati se Biljana ili biti srbin u Osijeku? Još gore opet pitam dli je grijeh biti časnik u HOS_u ili baš svi moraju biti u Glavaševim legijama da bi dokazali svoje RVATSTVO???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 10:40 
Naslov:  Re: Vrbošić smijenjen! [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo da je Vrbošić smijenjen, no s njime treba otići i onaj koji ga je predložio da vodi listu SDP-a, a to je Biljana Borzan.
Prije par godina Osijek je bio izlijepljen sa plakatima Biljane i Vrbošića. Na plakatu je pisalo Napokon zajedno (ili nešto slično), pa bi zajedno trebali i otići iz politike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hitman je napisao/la: ›
Kad ne bi bilo jadno bilo bi presmiješno!
Ljuti "časnici" HOS-a A.Đapić i bojnik HOS-a G.Matković stavili se pod zapovjedništvo "Crvene Sonje" ili u narodu od "milja" zvana "Lepa Bilja" ali također i poznata pod građanskim imenom Biljana Čupurdija udana Borzan.
Obukla tako "Lepa Bilja" svoju crvenu odoru ,pokazala malo nogice malo sisice a HDZ-ov knjižničar koji je pola mladosti proveo u Retfalačkoj crkvi sav ushićen jedva dočekao da se popne na govornicu ne bi li možda sa visine bolje bacio pogled u dekolte "Lepe Bilje".
I zatim kreće sprdačina onih koji su uvijek najpametniji,najpošteniji,najpravedniji , naj ovo...naj ono.
Pod ravnanjem "crvene Sonje" i njenih novih drugara iz adz-a te već spomenutih "ljutih nečasnika HOS-a" nelegalno se "smijenjuje" predsjednik GV.
Na kraju farse stasiti nečasnici HOS-a i politički smušenjaci i adz-a na ramenima iznose "lepu Bilju rođenu Čupurdija" koja slavodobitnu uzvikuje okupljenom narodu "Što će se pravno događati, meni osobno i SDP-u potpuno je nebitno”.

 Aludiranje na nečiju nacionalnu pripadnost ili fizički izgled, je argument koliko i čvimba na mom šupku. Osim toga, hrvatski političari, uključujući i spomenutu, imaju dovoljno putra na glavi koji su si sami namazali, tako da je nepotrebno navoditi neke izmišljene i nebitne gluposti, da bi ih se kompromitiralo. Pogotovo ako tako vrijeđaš nečije nacionalne, spolne ili vjerske osječaje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@simo - Daniel Srb nije pravnik nego injzinjer strojarstva, Drazen Srb je odvjetnik ali to nije ovaj koji je vijecnik.

Po kolicini onih koji su se jucer rodili na portalu cini mi se da je hdssb pokrenuo novu lutriju, ovaj puta za njihovu nadasve "obrazovanu" mladez, sto smo vidjeli i na videu onog pocacenog mladca koji je napokon shvatio da politika nije samo za odrasle pa eto odlucio se i on poigrati.
Ne znamo sto je nagrada za najboljeg ali cini mi se da je najbolje sjedalo u iducoj turi za Mostar + veliki sendvic.

Mladunci kriminalnog miljea zvanog hdssb, smirite se! Shvatite da nemate vise Osijek, nema vise poslova, nema vise love. Tako je to - ko bi gori, sad bu doli.

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

more456 je napisao/la: ›
Lijepo da je Vrbošić smijenjen, no s njime treba otići i onaj koji ga je predložio da vodi listu SDP-a, a to je Biljana Borzan.
Prije par godina Osijek je bio izlijepljen sa plakatima Biljane i Vrbošića. Na plakatu je pisalo Napokon zajedno (ili nešto slično), pa bi zajedno trebali i otići iz politike.


Po toj logici bi za Sanaderom trebao otići Glavaš (kada se vrati iz inozemstva) Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Sve jasnije postaje da je HDSSB neka uvozna stranka .. Slavoniji je potrebna stranka koja će konačno uraditi nešto za Slavonce i Slavoniju. Dosta je opstanka na domovinskom ratu .. crkvi .. koje kakvim kićenjem... previše je vremena prošlo . Osijeku i Slavoniji je potreban rad i red. Istina je da je sve već postalo jadno i smješno što se događa niz godina u samome gradu i županiji. Ovaj slogan ZA SVOJE uistinu pristaje negdje u BIH..

E pa u tome je poanta. Oni nisu regionalna stranka tipa "IDS", već stranka nastala kao osvetnički čin jednog čovjeka . Njihov argument kojima dobivaju(nažalost) dosta glasova je - Gdje bi mi bili da Glavaša nije bilo 90-e ? Moj odgovor - Osijek bi i dalje ostao NEPOKORENI GRAD samo što bi bilo barem par tisuća više zaposlenih ljudi. Ali i ta priča lagano prestaje, sve je više nezaposlenih i siromašnih, ljudi otvaraju oči i ta retorika ima pada u vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Defiant je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Ovo što si napisao je tvoje osobno viđenje situacije, ili postoji i pravno uporište za tvoju tvrdnju? Svaka zainteresirana strana slučaj tumači onako kako njoj odgovara, gospodin Srb (inače pravnik) suzdržan u cijeloj situaciji i glasanju. Doista se ne razumijem u pravo, a još manje u poslovnik grada, pa te pitam (tebe i sve ostale koji eventualno znaju),što se događa ako je smjena bila ništavna?


Sada sve zavisi o tome hoće li naći novog "Vrbošića" među opozicijskim vjećnicima. Ako im podmićivanja i ucjene upale onda su oni u pravu, ako ne nisu zato što nemaju većinu.

 Ostavimo se nagađanja što će biti ... Ja sam tražio odgovor na pitanje, je li jučerašnja sjednica GO legalno prekinuta ili nije? I samo to me zanima. Pravno tumačenje jučerašnjeg događaja. Ako znaš odgovor reci, ako ne isti si kao i ja, pa zajedno samnom sačekaj da nam netko upućeniji odgovori.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
@simo - Daniel Srb nije pravnik nego injzinjer strojarstva, Drazen Srb je odvjetnik ali to nije ovaj koji je vijecnik.

Hvala za info, čuo sam negdje da je bio pravnik u KBC, i nisam se dodatno informirao, nego sam informaciju uzeo zdravo za gotovo. Moj zajeb.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hitman
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Ajme koji je pamfelt napisala ova Pandžićka, dođe mi da izbacim sadržaj danapšnjeg doručka...i još tijekom vožnje, ako je onda vozila, ti baš vole kršiti zakon.
@hitman - kada ponestaje argumenata, onda malo šovinizma uvijek dobro dođe.Srami se .


Ha-ha "kad ponestaje argumenata" .Što nije argumentirano!?? Ja da se sramim!? Ha-ha ta ti je dobra!
Bolje neka se srami "lepa Bilja" za postupke njene uže obitelji,bolje neka se srame "časnici" HOS-a koji sada šuruju sa Biljančetom, neka se srami ljuti "ustaša iz 90-tih" što su mu najbolji legosi Pecnik,Flauder i Hedl ljudi koji ne mogu vidjeti slovo H ni na hidrantu, neka se srame ona tri hdz-ova bezveznjaka i smušenjaka na čelu s onim crkvenjakom sa govornice kojemu bi drugarica Bilja da može ukinula njegovu crkvu.
Neka se oni srame koji tri mjeseca prije izbora na umjetan način želi od Osijeka opet napraviti sprdnju ne štujući proceduru,staut tj. zakon.
U svojoj mržnji prema HDSSB-u ste oslijepili u potpunosti tako da Vam kako reča drugarica Bilja "nije ni bitno da li je to zakonski ili ne".
Dajte me Vi pripadnici osječke političke avangarde podsjetite kakva je procedura bila kada je Hdssb smijenio bojnika HOS-a Gordana Matkovića sa mjesta predj.GV?
I za kraj uistinu me "lepa Bilja" asocirala u toj svojoj lepršavoj haljinici s raskošnim uvidom u dekolte na njemačku glumicu "akcijskih filmova" iz 70-tih godina koja je na pauzi snimanja novog uradka navratila na sjednicu GV-a.Uuuuuu sram me bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Dajem Svima
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostavite nas na miru ljubomorni komunisti.

_________________
Inati se Slavonijo!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 11:31 
Naslov:  Re: Vrbošić smijenjen! [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaso što rekoh, hdSSb-ovci se neće moći suzdržati i sasvim će se razgolititi u svom primitivizmu i bahatosti. Što zorno pokazuju upisi njihovih forumaških bojovnika.

Aludiranje na izgled, nacionalnu pripadnost - to je razina anonimnih hijena. A toga će biti sve više.

Neka samo tako nastave!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd dosta divana-- priče koliko vas ima forumaša mogli bi i vlast preuzeti , tada smo tek nagrabusili..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinamar
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Članka 33.

Na prijedlog najmanje pet vijećnika može se pokrenuti postupak opoziva, odnosno razrješenja predsjednika i potpredsjednika Gradskog vijeća.
Prijedlog se dostavlja u pisanom obliku i mora sadržavati obrazloženje razloga za opoziv, odnosno za razrješenje.
Prijedlog se dostavlja Odboru za izbor i imenovanje, koji je dužan sjednicu održati u osam (Cool dana od zaprimanja prijedloga.
Predsjednik, odnosno potpredsjednik Gradskog vijeća imaju pravo očitovati se o prijedlogu najkasnije u osam (Cool dana od dostave prijedloga za opoziv Odboru za izbor i imenovanja.
Predsjednik Gradskog vijeća dužan je prijedlog uvrstiti u dnevni red sjednice Gradskog vijeća koja se mora održati najkasnije u trideset (30) dana od kada je prijedlog zaprimljen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hitman
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinamar je napisao/la: ›
Članka 33.

Na prijedlog najmanje pet vijećnika može se pokrenuti postupak opoziva, odnosno razrješenja predsjednika i potpredsjednika Gradskog vijeća.
Prijedlog se dostavlja u pisanom obliku i mora sadržavati obrazloženje razloga za opoziv, odnosno za razrješenje.
Prijedlog se dostavlja Odboru za izbor i imenovanje, koji je dužan sjednicu održati u osam (Cool dana od zaprimanja prijedloga.
Predsjednik, odnosno potpredsjednik Gradskog vijeća imaju pravo očitovati se o prijedlogu najkasnije u osam (Cool dana od dostave prijedloga za opoziv Odboru za izbor i imenovanja.
Predsjednik Gradskog vijeća dužan je prijedlog uvrstiti u dnevni red sjednice Gradskog vijeća koja se mora održati najkasnije u trideset (30) dana od kada je prijedlog zaprimljen.


Molim Vas zašto ste ovo stavili mislite da to nekoga od ovih orijunša zanima!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinamar je napisao/la: ›
Članka 33.

Na prijedlog najmanje pet vijećnika može se pokrenuti postupak opoziva, odnosno razrješenja predsjednika i potpredsjednika Gradskog vijeća.
Prijedlog se dostavlja u pisanom obliku i mora sadržavati obrazloženje razloga za opoziv, odnosno za razrješenje.
Prijedlog se dostavlja Odboru za izbor i imenovanje, koji je dužan sjednicu održati u osam (Cool dana od zaprimanja prijedloga.
Predsjednik, odnosno potpredsjednik Gradskog vijeća imaju pravo očitovati se o prijedlogu najkasnije u osam (Cool dana od dostave prijedloga za opoziv Odboru za izbor i imenovanja.
Predsjednik Gradskog vijeća dužan je prijedlog uvrstiti u dnevni red sjednice Gradskog vijeća koja se mora održati najkasnije u trideset (30) dana od kada je prijedlog zaprimljen.

Je li smjena pravno legalna ili nije?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: