Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kinezi će ulagati i modernizirati Zračnu luku Osijek?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2012. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crni Tetrijeb je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
HA-HA! Kalmeta je sve odnosio u Zadar, ponovno ću se nasmijati! Pa ti čovječe nemaš pojma! Kalmeti je Zadar bio idealno mjesto za pobrati najviše novaca....A o Kalmeti i razvitku Zadra uopće ne bih pričala...


Smij se ti koliko hoćeš ali činjenica je da je Zadar u 8 godina Hdz-a i posebno Kalmete naprosto procvjetao. Jesu dobili bolesnu svemirsku dvoranu. Jesu. Doduše ne kompletno na poklon kao mi, ali svejedno. Luka gaženica, pokraj Rijeke, neki će reći da je bilo potpuno bacanje novaca. Kalmetina cesta.
Ne treba smetnuti s uma, da u Zadru i dan danas u svjetlu ove krize izgradnja stanova (naseljskog tipa) nije stala. Dakle itekako je Zadru krenulo.
Kao stojadin kojeg je teško u početku gurati, ali kad krene poslije je to nezaustavljivo.
Pozdrav Suncu, Morske orgulje, fantastična arh. rješenja kakvih se ni jedan Split ne bi posramio.

I pored svega toga ne treba biti ljubomoran, jednostavno imali su dobru kadrovsku politiku, za razlku od našeg pijanog Šeksa koji nas sada pozdravlja s mostom kod Petrijevaca, za nikoga koji ide nigdje.

Zadar ima fantastičnu klimu, poziciju u centru države, odlličnu prometnu povezanost...
Jer trebam podastrijeti brojke putnika u zadarskoj luci, i koliki rast godišnji imaju.
I što je najbolje ne kukaju previše, i optimistični su, doduše malo ksenofobni, ali to je čak i pozitivno jer nam je u globalu država ksenofobna, i pomalo fašistička. No nebitno sad to..

A šta bi vi pametno napravili. Da čujem ?

Evo ja bi ulagao u navodnjavanje i sveučilište u Sl. Brodu, pojačao još koje veleučilište. Zračna luka je izuzetno važna i za Vukovar.
Treba izmusti pare za razminiranje..

Šta drugo, pa nemogu ja sređivati privatne investicije, reći ljudima ovo ti se isplati ovo ne.


Jednostavno ne da mi se objašnjavati. Živila sam u Zadru 18 godina tako da znam da sve što si naveo nema veze s vezom. A kamoli da Pozdrav Suncu, morske orgulje i sl. pridonose malim ljudima. Isto tako,da u Zadru se grade gomile zgrada tj. stanova (osinjaci u velikom) koji ničemu ne služe jer ih nema tko kupiti ni naseliti.U Zadru većina projekata služi pobiranje novaca za velikaški džep. Sve što ti mogu reč je da sam se preporodila u Slavoniji. A prometna povezanost Zadra tek,ha-ha,pogledaj samo željezničku vezu,skoro da je i nema!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
ne znaju kinezi još u šta se upuštaju Mr. Green
ev ti kikač za ovo............... Shocked ovako će gledati kada shvate

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2012. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
di bi vi s novcem?

jah...čuuuuuj... ak' baš ne znate kuda - može na moj tekući rn Very Happy

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2012. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: ›
ne idemo u dobrom smjeru. Razumnih ljudi ima, ali ljudi na vlasti ne vide dalje od svojih interesa.

E u tome je poanta Sad Crying or Very sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
prije vam je išo novac u beograd, nije valjalo, sad vam ide u zagreb, opet nevelja.

Isto cvijeće, samo druga vaza.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živiJo Mao Zedong...

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 15:42 
Naslov:  Re: Kinezi će ulagati i modernizirati Zračnu luku Osijek?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://danas.net.hr/hrvatska/zvijer-smo-pod-kontrolom-drzali-uvozom-a-to-se-mijenja

Kako ga nije sram, samo kuka. Gdje mu je optimizam? Smile

Ne znam kako vi ali ja sam smireniji kad čujem istinu. Jednostavno nije vrijeme za renoviranje zračnih luka i prometnica. Treba Kinezima reći bok, osim ako misle otvoriti neku tvornicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: