Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Savjetu mladih 180 tisuća kuna iz gradskog proračuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2012. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Možda je ovaj projekt samo paravan za obučavanje maloumne mladeži poradi formiranja nove Branimirove Osječke Bojne (popularni BOB). Cilj nam je iznio jedan od pripadnika - konspirativnog imena "conspiracy" - pobiti i otjerati i ono malo Srba i neistomišljenika što su ostali u ovoj crnoj rupi zvanoj Osijek.

Imamo inače i "sjajna" iskustva s diktatorima i njihovim djecom - da se ne mičemo iz granica lijepe naše, sjetimo se Sekinih sinova Kušutića, uspješnog bankara i vrhunskog automobilističkog asa. Glavaš prati u stopu. Sreća je za građane da nema više djece, jer zloupotrebljeni sin ipak ima nekakve limite u broju funkcija koje mu se mogu nabaciti na leđa.

Sve u svemu, proći će i taj karcinom zvan Hdssb, urušit će se u svom primitivizmu i bahatosti, kriminalu i jednoumlju, ali ostat će potrošeni životi jadne djece koje su očevi potjerali u stranačke mladeži, pa se tu sramote, ulizujući se nekakvim Drmićima i Burićima, lijepeći plakate i šarajući grafite. Rijetki pismeni među njima sramote se pokušavajući otimačinu novaca poreznih obveznika prikazati kroz nekakve "projekte".

Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično, no jadni Osječani znaju da se iza toga krije jad i bijeda osječke politike, odnosno političkog kriminala. Fuj, fuj, fuj. Jadna mladež. Bježite iz Osijeka i Hrvatske, čim stignete, pa tu vam jedan Glavaš i kompanija odlučuju o budućnosti.

Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2012. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne bih bježala iz Osijeka baš, dapače - vratih se tek nedavno....
...prije bih parafrazirala: inatim se, slavonijo - ostankom ovdje....unatoč parama koje bi bilo bolje bacati u vjetar nego ovako ih trošiti....ali, tko pita mene, malog smrdljivog čovjeka.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2012. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I jedna kuna je previše za Glavaševu omladinu. Očito dotični stanovnik mostarskog zatvora u najboljoj maniri sjevernokorejskih diktatora, određuje svog sina kao sljedećeg "velikog vođu" ovog napaćenog grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2012. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da si nitko nije dao truda pogledati službenu stranicu savjeta mladih grada osijeka http://savjet-mladih.com/ ... ima dobrih stvari, čak ima i link u besplatnim oglasima za one koji kurvu žele pronaći...

ispričavam se ako ovo nije službena stranica savjeta, ali je taj link na osijek.hr

http://www.osijek.hr/index.php/cro/Gradska-uprava/Savjet-mladih-Grada-Osijeka

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2012. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ne bih bježala iz Osijeka baš, dapače - vratih se tek nedavno....
...prije bih parafrazirala: inatim se, slavonijo - ostankom ovdje....unatoč parama koje bi bilo bolje bacati u vjetar nego ovako ih trošiti....ali, tko pita mene, malog smrdljivog čovjeka.....


.ali, tko pita mene, malog smrdljivog čovjeka.....

Kako opojno ovo zvučiSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2012. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
I jedna kuna je previše za Glavaševu omladinu. Očito dotični stanovnik mostarskog zatvora u najboljoj maniri sjevernokorejskih diktatora, određuje svog sina kao sljedećeg "velikog vođu" ovog napaćenog grada.


Sto si glasao za taj hdsb??? ja sam glasao za hsp iako sam Hercegovac porijeklom...Sad pati,a sljedece izbore ce dobiti opet ti lopovi i galamdzije kad je narod glup i naivan.Kad jedan Filip ima vise funkcija nego Josipovic a tek mu je 20,sta ce biti sa 30 i kusur godina..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2012. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › vidim da si nitko nije dao truda pogledati službenu stranicu savjeta mladih grada osijeka http://savjet-mladih.com/ ... ima dobrih stvari, čak ima i link u besplatnim oglasima za one koji kurvu žele pronaći...

ispričavam se ako ovo nije službena stranica savjeta, ali je taj link na osijek.hr

http://www.osijek.hr/index.php/cro/Gradska-uprava/Savjet-mladih-Grada-Osijeka

Pa prema ovim linkovima ispada da Savjet mlade savjetuje da napuste Osijek. A čuj da nisu dobili 180.000 kn ne bi ni takve savjete mogli dati, a usput osigurali su si posao u Osijeku kojeg nema za ostale mlade.

Usput kad se Filip učlanjuje u Lions Club Osijek? Nevjerovatno je koliko je taj Lions Club Osijek učinio za Osijek i građane, na svakom čošku kad se okreneš vidiš njihova djela.

Kako to da oni nisu dobili donaciju od grada? Možda ovaj put Glavašu nisu bili prioritet i nije Bubalu dao radni nalog.
A od čega će jadni uzimati dnevnice i terenske dodatke, od čega će ići na objedne radne sastanke uz vina ljubomornih novopečenih baranjskih vinara na dalmatinske vinare koji u turizmu prodaju vina po basnoslovnim ciframa.
No nije to nikakav problem, Marko Bagarić će se pobrinuti da baranjska vina ne budu podcjenjena, a sol za čišćenje cesta od snijega vjerovatno čuva za sljedeću zimu. Ipak to baranjsko vino dobro grije kako ljubomorne baranjske vinare, tako i Cesting.
Ali kog je briga, uskoro Bubalo dobiva radni nalog da treba financirati Lions Club Osijek sa 180.000 kn, jer 190.000 već miriši na 200.000 kn, a to već ima miris pljačke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2012. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Možda je ovaj projekt samo paravan za obučavanje maloumne mladeži poradi formiranja nove Branimirove Osječke Bojne (popularni BOB). Cilj nam je iznio jedan od pripadnika - konspirativnog imena "conspiracy" - pobiti i otjerati i ono malo Srba i neistomišljenika što su ostali u ovoj crnoj rupi zvanoj Osijek.

Imamo inače i "sjajna" iskustva s diktatorima i njihovim djecom - da se ne mičemo iz granica lijepe naše, sjetimo se Sekinih sinova Kušutića, uspješnog bankara i vrhunskog automobilističkog asa. Glavaš prati u stopu. Sreća je za građane da nema više djece, jer zloupotrebljeni sin ipak ima nekakve limite u broju funkcija koje mu se mogu nabaciti na leđa.

Sve u svemu, proći će i taj karcinom zvan Hdssb, urušit će se u svom primitivizmu i bahatosti, kriminalu i jednoumlju, ali ostat će potrošeni životi jadne djece koje su očevi potjerali u stranačke mladeži, pa se tu sramote, ulizujući se nekakvim Drmićima i Burićima, lijepeći plakate i šarajući grafite. Rijetki pismeni među njima sramote se pokušavajući otimačinu novaca poreznih obveznika prikazati kroz nekakve "projekte".

Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično, no jadni Osječani znaju da se iza toga krije jad i bijeda osječke politike, odnosno političkog kriminala. Fuj, fuj, fuj. Jadna mladež. Bježite iz Osijeka i Hrvatske, čim stignete, pa tu vam jedan Glavaš i kompanija odlučuju o budućnosti.


Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično

Vidis momak iza ovih teskih rijeci koje si iznio mozes i ti ici na ispitivanje ne u garazu nego na sud.Jel Glavas i momci koji su bili snjim u bob-u ikad dokazano da je upravo Glava mucio ljude???ili su to radili neki,a ako neznas medju njima je bio i jedan srbin,gle cuda??Da srbin isto je svoje mucio,a Fehir je samo istrument od tog i tog..a ti napisi javno ime i prezime pa da onda budes i ti pozvan.A da Glava nije otisao iz hdz-a nebi nikad ga Sanader ni osudio to budi uvjeren;-)A gdje je taj sanader sada??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2012. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Davno sam ja rekao ovdje da je sirotinja i bogu teska.Sva sreca pa sam u ovom ratu ranjen i da imam sada penziju koju sam zasluzio po svemu,a i hvala bogu mogu radit jos jel sam zdrav.Mladi u hrvatskoj su opcenito bez buducnosti,dal je to Zgareb,Split ili Osijek,nema tu razloga,nije ni Zagreb vise obecan grad,bio sam poslovno u njemu i vidio neke stvari koje njega milijardama godina djeli od metropole i obecanog zivota za mlade,studente,starije...Drzava je opljackana,Rojs je rekao izjavu svoju i nema tu se vise sta kazat,mafijasi rade i drze ovu drzavu i grad.Pa tko drzi Osijek???Aj pametnjakovici kazite tko je gazda Osijeka,jel mozda Glavas???hahaha.eeee nemate pojma vi o zivotu opce..Sve te novce koje "grad daje" ODOBRAVA jedan covjek,Bubalo je*,znam ga i znam sta pisem..a Glavas je unistio Osijek gospodarski a za rat najveci orden..sin mu je * umisljeni koji ima i jos jednu funkciju al necu napisat koju...uglavnom -Osijek??Mafija drzi firme,sud,policiju,doktore...za sve im trebaju,neki za penzije i ptsp-i,neki za javljanje opasnosti,neki za prosirenje poslova na koteks,neki za smanjenje kazne..eee tko god od vas moze otici odavdje nek ide u bolje jel boljitka nema ni za 20 godina u Os..samo jos ide dolje i brod tone,ko ima imace,tko nema nece nikad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2012. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-prolaznica- je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Tu lovu su mladi mogli dobiti i bez da sin ratnog zlocinca odlucuje kome ce se ona dijeliti.


a od kog bi je dobili? osijek031.com smile šta da su išli sami molit ? sigurno je nebi dobili!


Prolaznice??Svati da mora se danas i ljigavce moliti,moras mafijasa molit da ti odobri da zasposlis zenu u bolnici...koliko imas ti godina prolaznice ako se smije znat,aj kazi pa da odma sve znam iako cim pises ovako naivno i nezrelo dajem ti maximalno 17,a o zivotu si samo citala u knjigama marije juric zagorke,e naivan narod..jooj di sam ja usao pisat ubi boze....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2012. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Možda je ovaj projekt samo paravan za obučavanje maloumne mladeži poradi formiranja nove Branimirove Osječke Bojne (popularni BOB). Cilj nam je iznio jedan od pripadnika - konspirativnog imena "conspiracy" - pobiti i otjerati i ono malo Srba i neistomišljenika što su ostali u ovoj crnoj rupi zvanoj Osijek.

Imamo inače i "sjajna" iskustva s diktatorima i njihovim djecom - da se ne mičemo iz granica lijepe naše, sjetimo se Sekinih sinova Kušutića, uspješnog bankara i vrhunskog automobilističkog asa. Glavaš prati u stopu. Sreća je za građane da nema više djece, jer zloupotrebljeni sin ipak ima nekakve limite u broju funkcija koje mu se mogu nabaciti na leđa.

Sve u svemu, proći će i taj karcinom zvan Hdssb, urušit će se u svom primitivizmu i bahatosti, kriminalu i jednoumlju, ali ostat će potrošeni životi jadne djece koje su očevi potjerali u stranačke mladeži, pa se tu sramote, ulizujući se nekakvim Drmićima i Burićima, lijepeći plakate i šarajući grafite. Rijetki pismeni među njima sramote se pokušavajući otimačinu novaca poreznih obveznika prikazati kroz nekakve "projekte".

Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično, no jadni Osječani znaju da se iza toga krije jad i bijeda osječke politike, odnosno političkog kriminala. Fuj, fuj, fuj. Jadna mladež. Bježite iz Osijeka i Hrvatske, čim stignete, pa tu vam jedan Glavaš i kompanija odlučuju o budućnosti.


Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično

Vidis momak iza ovih teskih rijeci koje si iznio mozes i ti ici na ispitivanje ne u garazu nego na sud.Jel Glavas i momci koji su bili snjim u bob-u ikad dokazano da je upravo Glava mucio ljude???ili su to radili neki,a ako neznas medju njima je bio i jedan srbin,gle cuda??Da srbin isto je svoje mucio,a Fehir je samo istrument od tog i tog..a ti napisi javno ime i prezime pa da onda budes i ti pozvan.A da Glava nije otisao iz hdz-a nebi nikad ga Sanader ni osudio to budi uvjeren;-)A gdje je taj sanader sada??

Ništa se ti ne brini rafa, ni Paravanja a ni Breivik se ne brinu previše što su u zatvoru, ali Glavaš je ipak grof Monte Cristo 2.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2012. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Davno sam ja rekao ovdje da je sirotinja i bogu teska.Sva sreca pa sam u ovom ratu ranjen i da imam sada penziju koju sam zasluzio po svemu,a i hvala bogu mogu radit jos jel sam zdrav.Mladi u hrvatskoj su opcenito bez buducnosti,dal je to Zgareb,Split ili Osijek,nema tu razloga,nije ni Zagreb vise obecan grad,bio sam poslovno u njemu i vidio neke stvari koje njega milijardama godina djeli od metropole i obecanog zivota za mlade,studente,starije...Drzava je opljackana,Rojs je rekao izjavu svoju i nema tu se vise sta kazat,mafijasi rade i drze ovu drzavu i grad.Pa tko drzi Osijek???Aj pametnjakovici kazite tko je gazda Osijeka,jel mozda Glavas???hahaha.eeee nemate pojma vi o zivotu opce..Sve te novce koje "grad daje" ODOBRAVA jedan covjek,Bubalo je*,znam ga i znam sta pisem..a Glavas je unistio Osijek gospodarski a za rat najveci orden..sin mu je *umisljeni koji ima i jos jednu funkciju al necu napisat koju...uglavnom -Osijek??Mafija drzi firme,sud,policiju,doktore...za sve im trebaju,neki za penzije i ptsp-i,neki za javljanje opasnosti,neki za prosirenje poslova na koteks,neki za smanjenje kazne..eee tko god od vas moze otici odavdje nek ide u bolje jel boljitka nema ni za 20 godina u Os..samo jos ide dolje i brod tone,ko ima imace,tko nema nece nikad.

S ovim se apsolutno slažem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2012. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Možda je ovaj projekt samo paravan za obučavanje maloumne mladeži poradi formiranja nove Branimirove Osječke Bojne (popularni BOB). Cilj nam je iznio jedan od pripadnika - konspirativnog imena "conspiracy" - pobiti i otjerati i ono malo Srba i neistomišljenika što su ostali u ovoj crnoj rupi zvanoj Osijek.

Imamo inače i "sjajna" iskustva s diktatorima i njihovim djecom - da se ne mičemo iz granica lijepe naše, sjetimo se Sekinih sinova Kušutića, uspješnog bankara i vrhunskog automobilističkog asa. Glavaš prati u stopu. Sreća je za građane da nema više djece, jer zloupotrebljeni sin ipak ima nekakve limite u broju funkcija koje mu se mogu nabaciti na leđa.

Sve u svemu, proći će i taj karcinom zvan Hdssb, urušit će se u svom primitivizmu i bahatosti, kriminalu i jednoumlju, ali ostat će potrošeni životi jadne djece koje su očevi potjerali u stranačke mladeži, pa se tu sramote, ulizujući se nekakvim Drmićima i Burićima, lijepeći plakate i šarajući grafite. Rijetki pismeni među njima sramote se pokušavajući otimačinu novaca poreznih obveznika prikazati kroz nekakve "projekte".

Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično, no jadni Osječani znaju da se iza toga krije jad i bijeda osječke politike, odnosno političkog kriminala. Fuj, fuj, fuj. Jadna mladež. Bježite iz Osijeka i Hrvatske, čim stignete, pa tu vam jedan Glavaš i kompanija odlučuju o budućnosti.

Sad


ovaj Wilhelm stalno kenja a još je u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2012. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › @ conspiracy

Uzjebo se kao da je sam FG..
Svi postovi su mu pljuvanje po svima samo ne po HDSSB-u i pristašama.


I nije spomenuo one koji su osuđeni uvjetno, jer se htjeli potplatiti suce Vrhovnog suda, da nije tragično i žalosno vilo bi ovo sve skupa jako smiješno... Ne treba nama cirkus Monthya Pythona, dovoljno je samo pogledati oko sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2012. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Forger je napisao/la: ›
francika je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Možda je ovaj projekt samo paravan za obučavanje maloumne mladeži poradi formiranja nove Branimirove Osječke Bojne (popularni BOB). Cilj nam je iznio jedan od pripadnika - konspirativnog imena "conspiracy" - pobiti i otjerati i ono malo Srba i neistomišljenika što su ostali u ovoj crnoj rupi zvanoj Osijek.

Imamo inače i "sjajna" iskustva s diktatorima i njihovim djecom - da se ne mičemo iz granica lijepe naše, sjetimo se Sekinih sinova Kušutića, uspješnog bankara i vrhunskog automobilističkog asa. Glavaš prati u stopu. Sreća je za građane da nema više djece, jer zloupotrebljeni sin ipak ima nekakve limite u broju funkcija koje mu se mogu nabaciti na leđa.

Sve u svemu, proći će i taj karcinom zvan Hdssb, urušit će se u svom primitivizmu i bahatosti, kriminalu i jednoumlju, ali ostat će potrošeni životi jadne djece koje su očevi potjerali u stranačke mladeži, pa se tu sramote, ulizujući se nekakvim Drmićima i Burićima, lijepeći plakate i šarajući grafite. Rijetki pismeni među njima sramote se pokušavajući otimačinu novaca poreznih obveznika prikazati kroz nekakve "projekte".

Da će potomci mučitelja i ubojice sugrađana par godina poslije preživjele sugrađane podučavati toleranciji, to bi nekom slučajnom prolazniku moglo izgledati fantastično, no jadni Osječani znaju da se iza toga krije jad i bijeda osječke politike, odnosno političkog kriminala. Fuj, fuj, fuj. Jadna mladež. Bježite iz Osijeka i Hrvatske, čim stignete, pa tu vam jedan Glavaš i kompanija odlučuju o budućnosti.

Sad


ovaj Wilhelm stalno kenja a još je u Osijeku.


Je li ovo prijetnja, ili si samo glup?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: