Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radovi u MO Brijest [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2011. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle tvrdiš da nisu ukinute noćne linije prema Mačkamami i naknadno nakon nekoliko medijskih istupa ponovno vraćene ?

To nigdje nisam napisao. Istina je ovo što kažeš. U tom periodu smo razmatrali na koji način učiniti noćne linije dostupnima većem broju mladih. Danas imamo liniju Zeleno polje-Višnjevac, liniju prema Mačkamami i liniju prema Jugu 2 i to za simboličnu cijenu od svega 2 kune. Cool
Ukoliko ti se to ne sviđa slobodno reci, pa da razmotrimo i vaše argumente.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2011. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspektor Maska je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › političko prepucavanje, a pogotovo širenje laži i mržnje među mladima ne vodi u napredak, neko upravo suprotno vraća nas unazad.


Ma ne shvaćaš ti da je to upravo ono što ta ekipa želi. Njima nije bitno što se i o čemu se piše, bitno da se piskara i kenja po svemu. Kad nemaju o čemu - počinju o zastavicama Avenue Malla Very Happy

To je jedino što znaju, to je jedino što im je preostalo, tako da ih treba shvatiti, čak i žaliti.

A još kad se tomu doda činjenica da dobar dio te ekipice čine vlasnik ovog portala, te moderator foruma, jasno je na što se nekada perspektivan portal pretvorio i kako će završiti.

Žalosno.


Moraju odradit predizbornu kampanju za Osijek jer ovdje nema oporbe.
Kad je napokon došla normalna i stabilna vlast, a oporba nema šta prigovarati onda moraju zastavice od avenue malla biti politička tema za svrgnut vlast Very Happy Smješni pokušaji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2011. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle tvrdiš da nisu ukinute noćne linije prema Mačkamami i naknadno nakon nekoliko medijskih istupa ponovno vraćene ?

To nigdje nisam napisao. Istina je ovo što kažeš. U tom periodu smo razmatrali na koji način učiniti noćne linije dostupnima većem broju mladih. Danas imamo liniju Zeleno polje-Višnjevac, liniju prema Mačkamami i liniju prema Jugu 2 i to za simboličnu cijenu od svega 2 kune. Cool
Ukoliko ti se to ne sviđa slobodno reci, pa da razmotrimo i vaše argumente.


Dodao bi tome i da postoji alternativa unazad 2 godine, a to je taxi.
rješio se problem kojeg Đapić nije znao rješiti a ponudila se i alternativa .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2011. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle tvrdiš da nisu ukinute noćne linije prema Mačkamami i naknadno nakon nekoliko medijskih istupa ponovno vraćene ?

To nigdje nisam napisao. Istina je ovo što kažeš. U tom periodu smo razmatrali na koji način učiniti noćne linije dostupnima većem broju mladih. Danas imamo liniju Zeleno polje-Višnjevac, liniju prema Mačkamami i liniju prema Jugu 2 i to za simboličnu cijenu od svega 2 kune. Cool
Ukoliko ti se to ne sviđa slobodno reci, pa da razmotrimo i vaše argumente.




Eto vidiš da je bilo lagano Very Happy

Ne, ova ideja s noćnim linijama za 2 kune je meni osobno dobra, pogotovo kada je grad već tramvajski odlično umrežen novim prugama do Mačkamame i do Bikare. Pitanje je koliko je isplativo, ali ja sam oduvijek bio mišlja kako javne institucijejavne i tvrtke ne smiju imati prvenstveno na umu zaradu već korist građna zbog kojih postoje. Nadam se da će ubrzo gradonačelnik i većina u Vijeću shvatiti taj argument pa sniziti i cijene vode, odvoza smeća, pogreba, vrtića i ostaloga što je poskupilo. Jer ako se može financirati ovaj dobar projekt noćnih linija za 2 kn u GPP-u koji je gubitaš oduvijek bio onda mislim da i ostale gradske tvrtke mogu iznaći načina kako smanjiti cijene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2011. 13:40 
Naslov:  Re: Radovi u MO Brijest [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači ako sam dobro shvatio kolegu koji ovdje prestavlja stranku HSP, njihova računica je: bolje plaćati zanemarivo niže cijene usluga gradskih firmi, a kada treba investirati novce u obnovu, rekonstrukciju ili izgradnju nečega onda treba podići kredit sa X puta većom kamatom?

Čisto da ostane malo za kupit' kobasice i dovest Prljavce na Trg u sklopu predizborne kampanje?

Svaka čast - osnove ekonomije su ti na nivou, kao i tvom šefu koji je bio "uspješan" gradonačelnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspektor Maska je napisao/la: ›
Znači ako sam dobro shvatio kolegu koji ovdje prestavlja stranku HSP, njihova računica je: bolje plaćati zanemarivo niže cijene usluga gradskih firmi, a kada treba investirati novce u obnovu, rekonstrukciju ili izgradnju nečega onda treba podići kredit sa X puta većom kamatom?

Svaka čast - osnove ekonomije su ti na nivou, kao i tvom šefu koji je bio "uspješan" gradonačelnik.


i onda opet od prireza koji plaćaju građani plačat dugove gradskih firmi koji nastaju zbog nerealno niskih cijena kao što je đapić stavio pred izbore 2009 Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2011. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma od svih tih silnih tvrdnji loše se poslovalo ovo ono - gdje su prijave? Ako ima nešto sumnjivo - pa što Bubalo ne podnese prijave pa nek se istraže?

U najgorem slučaju ako već ne mogu naći ništa protuzakonito a postoji i prijava za nesavjesno poslovanje pa eto neka to Bubalo prijavi. Dok god se to ne dogodi ova naklapanja o lošem poslovanju jednostavno nemaju težinu...

Ja ću prvi podržati prijave, ali njih jednostavno - nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pratim raspravu u itaman oću napisati da ste u biti svi odreda zatucani i slijepo uvjereni u ispravnost onog što su Vaši šefovi radili, a onda me angelium preduhitri.

Upravo ovo što je on napisao, iako je on napisao u smislu moš te se slikat kad nemate presuda. Zaista sva ova naklapanja ne samo po prtalima nego i u dnevno političkim prepucavanjima mogu se objesiti mačku o rep dok god sud ne kaže da krali su ili ne nisu krali ili da nisu radili savjesno ili da jesu. Dok god se to nema crno na bijelo ovakve besmislene rasprave po portalima ne služe ali baš ničemu osim mučenja nas ostalih koji zapravo želimo pročitati nešto o temi.

No mene čudi malo ovi napadi HDSSB potrčkala na ovaj model - narodu više kapitalu manje. Pa naime ako se ne varam nedavno je baš predsjednik HDSSB-a izjavio kako ta stranka nije ni desno ni lijevo ni u centru nego tamo di treba (ili tako nešto) ali da zagovara socijalnu politiku. Pa baš to što je angelium napisao je socijalni karakter - nega institucije vlasti podnesu najveći teret jer oni su tu da služe narodu.

No možda sam ja previše idealistički nastrojen pa to ja smatram a stvarno je nešto sasvim drugačije Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2011. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se danas općenito politika vodi na krivi način. Sve se svodi na pljuvanje po oponentima, bez pravih protu prijedloga kako nešto poboljšati. Idealan je primjer Sabor gdje imamo hrpu cirkusanata kojima je glavni cilj doći tamo i pred kamerama popljuvati napraviti show a bez i jednog jedinog prijedloga kako nešto promijeniti. I tu je glavni problem. Kvalitetni prijedlozi i akcije koje imaju za cilj zaista poboljšati život građana jednostavno nisu dovoljno cijenjene. Prvo ih je gotovo nemoguće progurati u medije jer ako jedna stranka organizira, druga koja drži neke od medija ne dopušta prezentaciju istih. Ako se i dopusti samo je pitanje vremena kada će se početi prozivati za politizaciju istih.
Dok god se taj odnos unutar politike ne promjeni neće biti bolje. Na žalost, iako u RH ima mladih političara koji razmišljaju na ispravan način, vrlo brzo ih seniori spuste na zemlju. I takvi onda ili odustanu ili jednostavno postanu isti kao i oni stari tvoreći začarani krug iz kojeg je jako teško izići. Toga ima prvenstveno u dvjema najvećim strankama, a one manje koje imaju ideje i kvalitetne ljude nisu dovoljno podržane od strane javnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: