Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samo četiri kafića imat će dozvolu za pušenje?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naprosto je nevjerovatno kako ti jednom običnom, prosječnom ovisniku ne možeš nikako objasniti i doprijeti do njega da on pušeći ubija sebe, a i sve ostale u svojoj okolini. To je jedna jednostavna činjenica i dalje od toga ne treba ići. Ali ne, oni će izmisliti 100 razloga ne bi li opravdali svoju ovisnost i tu jednostavnu činjenicu da ubijaju sebe i sve okolo.
Fascinatno, za kliničko promatranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
leo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Jug II Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 20:06 
Naslov:  Re: Samo četiri kafića imat će dozvolu za pušenje?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He he, mene zanima koja su to četiri kafića, jer mislim da ću tamo postati inventar...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Naprosto je nevjerovatno kako ti jednom običnom, prosječnom ovisniku ne možeš nikako objasniti i doprijeti do njega da on pušeći ubija sebe, a i sve ostale u svojoj okolini.


Vidis ... ja mislim da si ti jedna od zrtava medijske manipulacije i da takvima poput tebe ne mozes nikako objasniti da te uz pasivno pusenje vjerovatno i vise ubijaju nezdrava hrana, zagadjenje zraka, nacin zivota, kojekakva zracenja, mozda cak i alkoholizirani vozac ... i da je zivot smrtonosna bolest sa fatalnim ishodom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Naprosto je nevjerovatno kako ti jednom običnom, prosječnom ovisniku ne možeš nikako objasniti i doprijeti do njega da on pušeći ubija sebe, a i sve ostale u svojoj okolini.


Vidis ... ja mislim da si ti jedna od zrtava medijske manipulacije i da takvima poput tebe ne mozes nikako objasniti da te uz pasivno pusenje vjerovatno i vise ubijaju nezdrava hrana, zagadjenje zraka, nacin zivota, kojekakva zracenja, mozda cak i alkoholizirani vozac ... i da je zivot smrtonosna bolest sa fatalnim ishodom.


Pa to na koji se nacin on ili bilo tko drugi truje i ubija, npr. nacinom zivota, je necija osobna stvar i njegov problem. Zderat cu svaki drugi dan u Meku...to je moj izbor i sebe trujem. A udisati neciji smrad cigarete, zato jer TA osoba uziva u tome?! Rekoh, žvaćite, gutajte, palite i snifajte si taj dim koliko god vam volja, ali negdje vani ili u svoja 4 zida. Ali ne namecite onima koji to ne zele.
Ja ne prdim u kaficu ili restoranu, nego odem u prostoriju predviđenu za to ili van. Stoga, pusite tamo di vam je predviđeno.
Btw. po tome gore napisanom ispada, kad se vec toliko trujemo, zasto nebi onda bila totalka. Ajmo sabotirati nuklearku Paks, pa cemo uzivati i u radiokativnom baranjskom vocu i povrcu. Kewl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la (Pogledaj post): › Pa to na koji se nacin on ili bilo tko drugi truje i ubija, npr. nacinom zivota, je necija osobna stvar i njegov problem. Zderat cu svaki drugi dan u Meku...to je moj izbor i sebe trujem. A udisati neciji smrad cigarete, zato jer TA osoba uziva u tome?! Rekoh, žvaćite, gutajte, palite i snifajte si taj dim koliko god vam volja, ali negdje vani ili u svoja 4 zida. Ali ne namecite onima koji to ne zele.
Ja ne prdim u kaficu ili restoranu, nego odem u prostoriju predviđenu za to ili van. Stoga, pusite tamo di vam je predviđeno.
Btw. po tome gore napisanom ispada, kad se vec toliko trujemo, zasto nebi onda bila totalka. Ajmo sabotirati nuklearku Paks, pa cemo uzivati i u radiokativnom baranjskom vocu i povrcu. Kewl.

Ma tomi, ne vrijedi se raspravljat s ovisnicima. Rekoh, njihovi "argumenti" i protivljenje zdravom razumu su za kliničko promatranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ellee je napisao/la (Pogledaj post): › cigareta spaja ljude.

cigareta stvara ovisnost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Puddock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ipak mislim da je ovaj Svijet dovoljno u qurcu, tako da ni ova zabrana nece nista previse postici.. Samo promjeniti neke navike..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Naprosto je nevjerovatno kako ti jednom običnom, prosječnom ovisniku ne možeš nikako objasniti i doprijeti do njega da on pušeći ubija sebe, a i sve ostale u svojoj okolini.


Vidis ... ja mislim da si ti jedna od zrtava medijske manipulacije i da takvima poput tebe ne mozes nikako objasniti da te uz pasivno pusenje vjerovatno i vise ubijaju nezdrava hrana, zagadjenje zraka, nacin zivota, kojekakva zracenja, mozda cak i alkoholizirani vozac ... i da je zivot smrtonosna bolest sa fatalnim ishodom.
nije ti neki argument, zvuči ko neki emo stihovi

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Naprosto je nevjerovatno kako ti jednom običnom, prosječnom ovisniku ne možeš nikako objasniti i doprijeti do njega da on pušeći ubija sebe, a i sve ostale u svojoj okolini. To je jedna jednostavna činjenica i dalje od toga ne treba ići. Ali ne, oni će izmisliti 100 razloga ne bi li opravdali svoju ovisnost i tu jednostavnu činjenicu da ubijaju sebe i sve okolo.
Fascinatno, za kliničko promatranje.

osijek031.com smile Kikiriki!
tomi je napisao/la: ›
Pa to na koji se nacin on ili bilo tko drugi truje i ubija, npr. nacinom zivota, je necija osobna stvar i njegov problem. Zderat cu svaki drugi dan u Meku...to je moj izbor i sebe trujem. A udisati neciji smrad cigarete, zato jer TA osoba uziva u tome?! Rekoh, žvaćite, gutajte, palite i snifajte si taj dim koliko god vam volja, ali negdje vani ili u svoja 4 zida. Ali ne namecite onima koji to ne zele.

osijek031.com smile Kikiriki!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja predlažem dopunu zakona; da se pušači prijave u svoju ispostavu HZZO-a gdje će im se udjeliti crvena traka koju moraju nositi vani oko nadlaktice.
Kako ne bismo diskriminirali nekoga, predlažem slično i za nepušače - ovisnicima o forumskim kikirikijima.
Moram prestati pušiti. Al' onda bih postao bivši pušač (zelena trakica)... Najgora vrsta nepušača...
*zarola cigaretu i zapali* (e, to je 'kewl' Wink)


_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa to na koji se nacin on ili bilo tko drugi truje i ubija, npr. nacinom zivota, je necija osobna stvar i njegov problem. Zderat cu svaki drugi dan u Meku...to je moj izbor i sebe trujem.


izbor?nemoj se zavaravat.da znaš šta sve uneseš u sebe tokom jednog dana shvatio bi da ti je zadimljen kafić najmanji problem u životu. Wink

ovo ne znači da opravdavam pušenje niti sam protiv zabrane..ali pričat o ovome na ovaj način..pre pre smješno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
tomi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa to na koji se nacin on ili bilo tko drugi truje i ubija, npr. nacinom zivota, je necija osobna stvar i njegov problem. Zderat cu svaki drugi dan u Meku...to je moj izbor i sebe trujem.


izbor?nemoj se zavaravat.da znaš šta sve uneseš u sebe tokom jednog dana shvatio bi da ti je zadimljen kafić najmanji problem u životu. Wink

ovo ne znači da opravdavam pušenje niti sam protiv zabrane..ali pričat o ovome na ovaj način..pre pre smješno.


Ok, sve 5..al jos su smjesnije izjave zadrtih pusaca. Ispada da je pusenje cool i zdravo i da bi pasivni trebali prec u aktivce. U svakom slucaju, ova se tema moze razvuci i na 50 stranica, tepst ce se jedno te isto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2010. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne kaže da je zdravo...
ja ću također reći da ima nekih prednosti što ne znači da pušenje opravdavam..meni naprimjer nema večeg gušta od prve jutarnje, nakon ručka ili uz pivo.
tip sam pušača koji nije pušio par godina i opet sam počeo jer jednostavno uživam u cigareti.
naravno da nije zdravo i naravno da niti jedan pasivac ne bi trebao trpiti dim, jer da to želi bio bi pušač.
sve ok,ali kroz tu kampanju i razmišljanja nekih ovdje ispada da su pušači glavni trovači ljudi i da će sad napokon nepušači moći uživati u zdravom zraku i zdravom životu.

Čovječe pojedeš jabuku i unio si u sebe 100 štetnih tvari.o čem mi onda pričamo...

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja predlažem dopunu zakona; da se pušači prijave u svoju ispostavu HZZO-a gdje će im se udjeliti crvena traka koju moraju nositi vani oko nadlaktice.

yes.također će im biti uručene kartice sa 10% popustom za liječenje ukoliko se obvežu postati donorima organa.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: › yes.također će im biti uručene kartice sa 10% popustom za liječenje ukoliko se obvežu postati donorima organa
Tko bi htio njihove organe, osim mozda zvijeri po zooloskim vrtovima?!

Takodjer, trebali bi placati vecu premiju za zdravstveno, jer ce i posaugati vise novca iz sustava.


Btw. donori su svi po defaultu, ukoliko rodbin ne zabrani.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: