Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klub Mini Teatar: Trodnevna proslava četvrte godišnjice postojanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi te ljude nismo ostavili gladne i žedne, mi smo tim ljudima dogovorili nastup na festivalu mjesec dana prije festivala, i to u dogovoru sa organizacijom WLM festivala. Tako da oni nisu nabasali na vas, nego je netko, više se ne sjećam tko, izgleda potpuno i zaboravio da i oni ulaze na festival kao izvođači, štoviše čak ih se zaboravilo i službeno najaviti, pa smo mi morali tamo dolaziti i sređivati stvar.

No dobro, nećemo o tome, meni se nije bio cilj svađati, niti se kititi tuđim perjem, ono za partye u redu, ja sam mislio da je i Marc Times jedan od vas, te da je WLH preteča WLMa, tu sam onda pogriješio.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2010. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

We Love Music, We Love Hose isti kurac drugo pakovanje.... svi bi neke pare i svi bi se neki kurac kurčili..ovi prijete batinama, ovi optužuju..
riga mi se.

umjesto da tu serete jedni po drugima bolje da radite nešto i surađujete. stari panxi, kurac palac.
sve što raditne ne radite zbog gušta nego zbog svog ugleda

di ste bili 91'?

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo uvijek za suradnju. Kao što mi je lijepo vidjeti da WLM i United surađuju, a ne da jedni rade sve sami, kada postoje ljudi koji možda jedan dio toga mogu odraditi bolje od njih.

Da se nas zvalo, i mi bi smo se drage volje odazvali, jer mi smo od našeg prvog dana otvoreni za sve prijedloge i oblike suradnje...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2010. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Mi smo uvijek za suradnju. Kao što mi je lijepo vidjeti da WLM i United surađuju, a ne da jedni rade sve sami, kada postoje ljudi koji možda jedan dio toga mogu odraditi bolje od njih.

Da se nas zvalo, i mi bi smo se drage volje odazvali, jer mi smo od našeg prvog dana otvoreni za sve prijedloge i oblike suradnje...


oprosti ali koga to vas??? tko osim tebe u teatru ima imalo smisla ili veze sa organiziranjem ikakve alternative? Very Happy sve u tom klubu što valja, radiš ili ti ili netko tko ne pripada MT-u.

btw. Zoki ima veze sa WLM-om ali zašto ne bi netko od njih imao još jedan projekt osim WLM-a..

bok xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima ih. svi su članovi udruge. da si češće tamo, i aktivniji oko ''alternative'' koju toliko često spominješ - znao bi, a ne se oslanjao na kafanska naklapanja.
ovako ne vidim razloga zašto bi se tebi itko objašnjavo.

oko dvjesto sedamdeset glazbenih imena je prošlo kroz klub. hrpa od njih je underground, dio komercijala - sve organizirano bez ijedne kune gradskog proračuna. sve troškove su platili članovi udruge - sami. to nitko ne može osporiti.

to što se tebi Klub gadi iz meni nepoznatih razloga i što cijelo vrijeme pljuješ po njemu u tolikoj mjeri da puštaš i uživaš u severininoj štikli te sličnim lakonotnim poskočicama i da još to naivnim maloljetnicima naplaćuješ je neka druga priča za neki drugi topic... Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2010. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›

to što se tebi Klub gadi iz meni nepoznatih razloga i što cijelo vrijeme pljuješ po njemu u tolikoj mjeri da puštaš i uživaš u severininoj štikli te sličnim lakonotnim poskočicama i da još to naivnim maloljetnicima naplaćuješ je neka druga priča za neki drugi topic... Very Happy


ako ćeš iskreno, tu po forumu pljujem po klubu isključivo zbog tebe da bi se mogo s tobom prepirat i zato jer vidim kolko lupetaš, a kod kluba me smetaju neke sitnice kao što je to konstantno kićenje tuđim perjem i tak..

u o2 ja ne znam dali si u životu bio i prema tome nemaš pravo rasuđivati dali su maloljetnici i isto tako ne znaš dali je bila štikla (bila je možda 2 ili 3 puta)..
to što ja napravim party i naplatim upad i ljudima bude ekstradobro je sposobnost. za mojih 10 kuna upada (koji se plaća možda 2 puta mjesečno) se nitko nije bunio i tih 10 kuna su najavljeni upad kad se najavljuje događaj.. za njih se nitko ne buni za razliku od 10 kuna za vašu članarinu za koju nakon svakog malo većeg koncerta gdje ne dolaze stalni gosti bude žešća rasprava na forumu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2010. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ovdje se ne radi samo o meni, imaš još nekoliko ljudi koji pljuju i argumentiraju ako ja kako ti kažeš ne argumentiram..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

umjesto da se ne obazirete na loše poruke prema KMTu vi sa svojim još lošijim porukama samo potencirate svađu!
to mislim na svebora i tog evila...
tako se ne jača scena i tako se samo ekipe razjedinjuju!
boli vas kurac za scenu...vama je jedino bitno da imate puno postova i da se pravite važni!
no no no no odrastite!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.02.2010. 20:04 
Naslov:  Re: Trodnevna proslava četvrte godišnjice postojanja Kluba Mini Teatar krajem ožujka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno pitanje, dal udruga mini teatar dobija pare od grada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, pare se dobijaju samo pisanjem projekata koji prolaze, mi do sada nismo imali nijedan takav...

Udruga Mini Teatar je od grada dobila samo prostor i grad je platio za njegovo uredjenje, dakle grad nije dao novce na ruke, nego je dobio račune za radove...A i pokraj tih radova, dolazilo je još popriličan broj volontera koji su pomagali oko nekih nefinanciran dijelova radova. Zato sto mi i dobili taj prostor, a ne netko drugi, jer takvi većinom žele ući u nešto gotovo, bez da moraju uložiti svoj vlastiti trud. Samo Krešo je u tom klubu bio 4 mjeseca, svaki dan, ponekad i po 12 sati, i radio...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bela@ufo je napisao/la (Pogledaj post): › umjesto da se ne obazirete na loše poruke prema KMTu vi sa svojim još lošijim porukama samo potencirate svađu!
to mislim na svebora i tog evila...
tako se ne jača scena i tako se samo ekipe razjedinjuju!
boli vas kurac za scenu...vama je jedino bitno da imate puno postova i da se pravite važni!
no no no no odrastite!

oprosti, ali ne podnosim egomanijake koji na činjenice odgovaraju klevetanjem, prijetnjama i prebrojavanje krvnih zrnaca smatrajući to argumentom.
oduvijek sam govorio isključivo u svoje ime i iz svojeg iskustva, a ne glumio nečijeg glasnogovornika. no, mogao bih početi baš zbog prethodno spomenutih Smile

hvala na savjetu izrečenom u prvoj rečenici. ima tu nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2010. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
bela@ufo je napisao/la (Pogledaj post): › umjesto da se ne obazirete na loše poruke prema KMTu vi sa svojim još lošijim porukama samo potencirate svađu!
to mislim na svebora i tog evila...
tako se ne jača scena i tako se samo ekipe razjedinjuju!
boli vas kurac za scenu...vama je jedino bitno da imate puno postova i da se pravite važni!
no no no no odrastite!

oprosti, ali ne podnosim egomanijake koji na činjenice odgovaraju klevetanjem, prijetnjama i prebrojavanje krvnih zrnaca smatrajući to argumentom.
oduvijek sam govorio isključivo u svoje ime i iz svojeg iskustva, a ne glumio nečijeg glasnogovornika. no, mogao bih početi baš zbog prethodno spomenutih Smile

hvala na savjetu izrečenom u prvoj rečenici. ima tu nešto...


jesi ti vidio da su u o2 maloljetnici, jesi ti vidio ili itko tvoj da sam se ja drogiro, jesi ti čuo severininu štiklu u o2??? toliko o klevetanju i prebrojavanju krvnih zrnaca, sve ostalo mislim da si već načuo.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek United Forces
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 5:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"We love Music" u suradnju sa "Osijek Unitedom" odradit će jedan veliki projekt koji će se dogodit 17,18,19.06.2010. na ponos svih nas. Ovim potezom želimo pokazati da kad se ljudi "UJEDINE" mogu napraviti čuda. Istim putem molim ljude da se prestanu natezati i svađati jer ovo nema smisla!!
Koliko vidim tu se radi o dvoje ljudi koji bi trebali svoje probleme riješit međusobno a ne preko dviju udruga. Tko je tu u pravu ostavljam ljudima i bendovima koji znaju, sreču želim Theatru i dobar provod na Atheist Rapu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tomislav Šmit
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovani osječki puče!
Moje ime niti želim da se nalazi pokraj nekih zasluga i postignuća, niti želim da se spominje. Ovo što radim, radim jer to volim i ništa više. Niti me interesira ikakva zarada, niti me interesira moje ime na naslovnici vodećih lokalnih novina. Jednostavno me boli kurac za sve.
Vi nedoprcani idioti kojima ništa nije sveto i kojima nije stalo da u ovom gradu bude išta pametno, otvoreno i bez imalo srama kažem:
* od mene u skokovima.

Mini teatar je taj koji je prvio doašao na ideju otvaranja kluba po uzoru udruge, to treba svatko cijeniti i prije svega podržati.
Stalno kukate kako nema ništa pametno u ovom gradu, kad vam čovjek nešto pruži, objeručke to sjebete i popljujete, tako da vam mogu samo reći da se gonite u vaginu svoje matere.

Nebitno sad jel to prostor mini teatra, jel to prostor oksidžena, uniteda iliti neki xyz prostor u ovom gradu, bitno je da se nešto dešava i da imamo, kao ljubitelji alternativne glazbe, negdje izaći van i zabaviti se.
Ovi koji to gledaju kroz neke zasluge i moj tata je boljiji od tvog, mislim da takvima mjesto nije u okruženju normalnih, kulturnih ljudi.

HVALA NA RAZUMJEVANJU!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U 100 kuna da je netko bacio oko na prostor Mini Teatra.

U 50 kuna da je upravo ekipa iz WLM-a bacila oko, kako bi oni [takodjer kao udruga, jel'] mogli organizirati sto i kako zele.

Vidim da je Grad, iako je s ekipom iz Mini Tatra potpisan 10-godisnji ugovor, odlucio taj prostor dati u najam.

I, kao sto ne kaze narod: ne ceshe si baba mecku jer je oprana, nego jer ju svrbe dlanovi!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: