Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Recesijska proslava Nove godine s domaćim snagama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Postojanje DUGA je Đapić priznao ali ne ovakvog Very Happy - ili ti i ja nisamo slušali istu sjednicu?

No pustimo to jedna stvar je zanimljiva. Bila je prava mala vojska HDSSB-ovaca koji su nakon izbora zdušno branili svaki od kretenskih poteza Bubala. Sad je to palo Penrabukano samo na tebe? Što se događa kod Vas? Jel istina da je hrpa mladeži spremna preći u HSP sada kada nema Đapića ? Ne znam za ovo i nije provokacija samo pitam zanima me ? Very Happy

Istina. Biti će danas na svim vijestima. Gužva seže do Šamačke ulice koja je čak zbog toga bila i zatvoren za promet, no na sreću policija je na vrijeme reagirala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy - dobro dobro ne moraš se odmah ljutiti Very Happy - jkao što sam napisao nije provokacija samo pitam. A pitam jer znam za dva slučaja prelaska i onošto su mi oni ispričali Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy - dobro dobro ne moraš se odmah ljutiti Very Happy - jkao što sam napisao nije provokacija samo pitam. A pitam jer znam za dva slučaja prelaska i onošto su mi oni ispričali Very Happy
Ta dvojica su vizionari...Isto kao ekipa sa Juga što je iz HNS-a prešla u HSP. Šteta što su svi bili u školi, pa se na presici pojavilo 2 ljudi. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano kad si već tu u službi odvjetnika, zaradi plaću pa prokomentiraj onaj spin oko Davora Šukera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo ja cu..Nadji mi tekst gdje je itko od politicara bio protiv Šukera. Tj bilo tko osim kohorte i vecine građana po mom misljenju.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema frke, dođite na Mačkamamu...tu je ekipa...i pravi party za NG 2010....bez ijednog političara, koji će nešto serendat s govornice....i rock'n'roll. Poziva vas udruga građana Mačkamama. Tko god želi sudjelovati u organizaciji, može....primamo pomoć od svih, ali nitko nema od političara na ništa pravo, ni HSP, ni HDZ, ni HDSSB ni SDP ni NL GM itd. Party je za sve...više detalja uskoro, svira OK KLUB i Radio Mačkamama...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Nema frke, dođite na Mačkamamu...tu je ekipa...i pravi party za NG 2010....bez ijednog političara, koji će nešto serendat s govornice....i rock'n'roll. Poziva vas udruga građana Mačkamama. Tko god želi sudjelovati u organizaciji, može....primamo pomoć od svih, ali nitko nema od političara na ništa pravo, ni HSP, ni HDZ, ni HDSSB ni SDP ni NL GM itd. Party je za sve...više detalja uskoro, svira OK KLUB i Radio Mačkamama...


E pa to će zaista biti potpuno apolitična proslava. Organiziraju je Hsp-ovci, najavljuje ju Hsp-ovac, o njoj na tiskovnoj konferenciji priča drugi Hsp-ovac, i da smo pali s Marsa možda bi i povjerovali da to nema nikakve veze s politikom (jer je u igri i neka udruga Mačkamama).

Čemu to? Radi se o običnoj proslavi Nove godine. Ljudi će popiti koje piće, gradonačelnik zaželjeti sve najbolje i malo srati o boljem životu, bend će odsvirati par pjesama i ljudi će otići kuću. Sve ove godine tako je bilo (osim kad su Kramarić i Glavaš organiziravali paralelne proslave). Taman kad smo mislili da će se barem s tom bezveznom Novom stvari normalizirati, evo nam opet alternative proslave. I onda se Osječani čude kad nas u drugim dijelovima Hrvatske smatraju slučajem.

Rezultat bi mogao biti samo to da će i jedna i druga proslava propasti, jer će biti manje ljudi. Barem ima blagdana za organizirati slavlje, stvarno nema potrebe raditi dva slavlja u isto vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa od volje ti, misli što god želiš jer u tvom mozgu ne može biti ništa osim politike i razmišljanja o politici. Ova proslava je kao i druge koje se organiziraju širom grada, osim što je na otvorenom i što je u pitanju rock'n'roll. Kraljičak kaže neki dan, Osijek je pretežito ruralni...e pa nije...a ja ak sam u HSP-u to znači da se ne smijem ničim bavit ili što.., a politika je u našem gradu i u Hrvatskoj dobila previše na značaju. U organizaciju ovog događaja uključeni su volonteri iz cijelog grada bez obzira na politiku.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko se god trudio, ne možeš sakriti činjenicu da se radi o pukoj političkoj propagandi, zamaskiranoj udrugama i volonterima. Nisam ja kriv što su u organizaciju uključeni Hsp-ovci, što je to glavna tema Krajnovićeve Hsp press-konferencije, što se ta proslava organizira kao odgovor Hdssb-ovcu Kraljičku, itd., itd. Maloprije si napisao da je to proslava bez ijednog političara. Ili si političar, ili nisi.

Ja sam samo izrazio žaljenje što se i od Nove godine pravi politička igra. Kako to nije palo na pamet oporbi u Rijeci ili Zagrebu, da pravi proslavu na drugom trgu. Nije meni ni drugima glava puna politike, nego ovakvih političara. Usput, ako ćete već to organizirati, bilo bi mi drago da se na vašoj rock proslavi skupi više ljudi (ali neće).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la: ›
Nema frke, dođite na Mačkamamu...tu je ekipa...i pravi party za NG 2010....bez ijednog političara, koji će nešto serendat s govornice....i rock'n'roll. Poziva vas udruga građana Mačkamama. Tko god želi sudjelovati u organizaciji, može....primamo pomoć od svih, ali nitko nema od političara na ništa pravo, ni HSP, ni HDZ, ni HDSSB ni SDP ni NL GM itd. Party je za sve...više detalja uskoro, svira OK KLUB i Radio Mačkamama...


E pa to će zaista biti potpuno apolitična proslava. Organiziraju je Hsp-ovci, najavljuje ju Hsp-ovac, o njoj na tiskovnoj konferenciji priča drugi Hsp-ovac, i da smo pali s Marsa možda bi i povjerovali da to nema nikakve veze s politikom (jer je u igri i neka udruga Mačkamama).

Čemu to? Radi se o običnoj proslavi Nove godine. Ljudi će popiti koje piće, gradonačelnik zaželjeti sve najbolje i malo srati o boljem životu, bend će odsvirati par pjesama i ljudi će otići kuću. Sve ove godine tako je bilo (osim kad su Kramarić i Glavaš organiziravali paralelne proslave). Taman kad smo mislili da će se barem s tom bezveznom Novom stvari normalizirati, evo nam opet alternative proslave. I onda se Osječani čude kad nas u drugim dijelovima Hrvatske smatraju slučajem.

Rezultat bi mogao biti samo to da će i jedna i druga proslava propasti, jer će biti manje ljudi. Barem ima blagdana za organizirati slavlje, stvarno nema potrebe raditi dva slavlja u isto vrijeme.


Gospon Felt nije sve u politici, shvati vise to! Malo si previse zaluđen Hsp-om...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Koliko se god trudio, ne možeš sakriti činjenicu da se radi o pukoj političkoj propagandi, zamaskiranoj udrugama i volonterima. Nisam ja kriv što su u organizaciju uključeni Hsp-ovci, što je to glavna tema Krajnovićeve Hsp press-konferencije, što se ta proslava organizira kao odgovor Hdssb-ovcu Kraljičku, itd., itd. Maloprije si napisao da je to proslava bez ijednog političara. Ili si političar, ili nisi.

Ja sam samo izrazio žaljenje što se i od Nove godine pravi politička igra. Kako to nije palo na pamet oporbi u Rijeci ili Zagrebu, da pravi proslavu na drugom trgu. Nije meni ni drugima glava puna politike, nego ovakvih političara. Usput, ako ćete već to organizirati, bilo bi mi drago da se na vašoj rock proslavi skupi više ljudi (ali neće).


ja sam jedan od članova Organizacijskog odbora dočeka, a ne simpatiziram HSP nego HDZ! zato vas molim da ne pišete gluposti...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nema frke, nek si grad uštedi lovu....mi ćemo napravit feštu kod dvorca....zašto bi onda grad plaćao takav trošak kad ne mora...nek svi dođu kod dvorca i ok. A tih 200 000 - 300 000 kn nek uplate u humanitarne svrhe, nama ne treba ni kune. Sve radimo volonterski, i već danas nas je preko 100 koji će pomoći (udružio se cijeli kvart i poneke firme) ....netko nešto...felt i ti si dobro došao, kao i svi ostali koji žele sudjelovati....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nema frke, nek si grad uštedi lovu....mi ćemo napravit feštu kod dvorca....zašto bi onda grad plaćao takav trošak kad ne mora...nek svi dođu kod dvorca i ok. A tih 200 000 - 300 000 kn nek uplate u humanitarne svrhe, nama ne treba ni kune. Sve radimo volonterski, i već danas nas je preko 100 koji će pomoći (udružio se cijeli kvart i poneke firme) ....netko nešto...felt i ti si dobro došao, kao i svi ostali koji žele sudjelovati....

TataMata ak mi svi planovi oko dočeka propadnu (kao i prošle godine, tj. ove), sto posto dolazim na feštu, ionak imam samo par metara do dvorca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: