Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Čimpanze u šoku zbog detonacija odbijaju jelo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlaja_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›

stvarno...

mislim stvarno...

pa da bezveze najbolje da mine ostanu tamo di jesu ionako ćemo ih ukloniti kada neki izletnik ili nečije dijete nagazi na njih.... ;(


Halo, šefe! Nisu u pitanju ni kuce ni mace, nego stres koji ta detonacija ostavi. Dođi lijepo kod mene na ručak u Tvrđavicu kad detoniraju pa ćeš vidjeti kako je milina kad ti štokovi od prozora poispadaju iz zida, a žbuka padne u juhu.

To što se čuje u gradu je Natko Zrnčić Pičkin-Dim od onoga što nam grči danima želudac.

Dođeš s posla gruvaju, jedeš gruvaju, hoćeš pružiti noge pol sata oni i dalje gruvaju. Nit znaš kada, nit koliko. Nekad jedna nekad pet.

Sigurno je da se to treba odraditi, da se konačno sve to očisti od mina, ja sam prvi za to, ali sad ga pretjera. Evil or Very Mad


Neznam što bi ti rekao stisni zube malo... valjda se stvari trebaju rangirati po nekim prioritetima za mene su te mine prioritet ma koliko inkomodirale i stvarale stres.
Nemislim da sam išta fulao u svom postu i dalje mislim da se za neke stvari treba žrtvovati i stisnuti a ne cviliti po novinama.
Tužno je da to tek radimo u 2009. godini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2009. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde jebote... vozim auto kod esseker centra , kad je pukolo u tvrđavici skoro su mi prozori popucali... mislim ,jasno je meni da se to mora...al valjda postoji i drugi način..šta da su našli bombe iz 2. Svj. rata u centru grada..jedno 100komada... jel bi dizali u zrak u centru grada?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2009. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a što su sad svi odjedaret pametni....svi samo seru kako to buči, kako se stakla tresu, "vrišteće majke kukaju o raznesenoj djeci" i slično....@vlaja - ajd ak si tak pametan, daj više onda neki savjet kako da se ta tri tjedna u kojem gruvaju mine riješe na bolji način????...wtf......mislim, ne razumijem zašto se ne može pretrpiti ta tri četiri tjedna, pa da onda svima bude lakše?????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.10.2009. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ajde jebote... vozim auto kod esseker centra , kad je pukolo u tvrđavici skoro su mi prozori popucali... mislim ,jasno je meni da se to mora...al valjda postoji i drugi način..šta da su našli bombe iz 2. Svj. rata u centru grada..jedno 100komada... jel bi dizali u zrak u centru grada?

A kako očekuješ da se unište eksplozivna sredstva koja se NE MOGU PREVESTI NA UDALJENIJU LOKACIJU zbog svoje nestabilnosti?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može li me netko prosvijetlit pa mi objasniti kako su te mine "nestabilne"?

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlaja_ je napisao/la: ›
Dođeš s posla gruvaju, jedeš gruvaju, hoćeš pružiti noge pol sata oni i dalje gruvaju. Nit znaš kada, nit koliko. Nekad jedna nekad pet.

ovo jako podsjeća na ratno doba u gradu...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la: › može li me netko prosvijetlit pa mi objasniti kako su te mine "nestabilne"?
Ako je vjerovati policijskim izvjestajima, o nestabilnosti eksplozivnih sredstava bi ti mogli pricati sugradjani koji zive oko policijske postaje... hint: kasikare po ulicama, prije kojih 5-6-7 godina...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
beziljy je napisao/la: › može li me netko prosvijetlit pa mi objasniti kako su te mine "nestabilne"?
Ako je vjerovati policijskim izvjestajima, o nestabilnosti eksplozivnih sredstava bi ti mogli pricati sugradjani koji zive oko policijske postaje... hint: kasikare po ulicama, prije kojih 5-6-7 godina...


tad je bilo svakakvih eksploziva i streljiva
ovdje je ipak riječ o protupješačkim i protuoklopnim minama

i dalje me zanima kako su te mine nestabilne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vlaja_
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...a što su sad svi odjedaret pametni....svi samo seru kako to buči, kako se stakla tresu, "vrišteće majke kukaju o raznesenoj djeci" i slično....@vlaja - ajd ak si tak pametan, daj više onda neki savjet kako da se ta tri tjedna u kojem gruvaju mine riješe na bolji način????...wtf......mislim, ne razumijem zašto se ne može pretrpiti ta tri četiri tjedna, pa da onda svima bude lakše?????


3-4 tjedna su realna opcija. Stisni dupe...ko da si u Ivankovu...i riješeni od sada do vječnosti. manji problem je to što uz ta svakodnevna gruvanja kojima se ne nazire kraj, jer su predvidjeli 900, pa je bilo 1800 pa je sad odjednom 3200, postoji i gradnja j*bene ceste. Dakle ne možeš na posao kako spada, ne možeš kući kako spada, ne možeš spavati kako spada, odmoriti se, ništa. Sve zato što se non stop nešto odgađa i produžuju rokovi. TO je ono što jebe naše kokoši!

Ako ste rekli 4 tjedna je rok, onda to ne može trajati 4 mjeseca. Mislim da je tu glavni problem za stanovnike blizu izvora detonacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2009. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la: ›
i dalje me zanima kako su te mine nestabilne?


kako? ovako. željezno/plastično eksplozivno govno je stajalo u zemlji koliko... 17-19 godina, pržilo se na suncu, napala ga voda i tako godinama... ne znam baš da netko ima muda to vadit, tovarit u kamione u vozit u pizdumaterinu gdje nikome neće smetati detonacije...
da se razumijemo, neću reći da znam, ali vjerujem koliko je bed svima onima koji žive na stotinjak metara od bubekane, ali čini mi se da, na žalost, nema drugog izbora...

a to što traje toliko dugo, jebiga, nije to posao koji šest nadničara odrade za šest dana

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2009. 20:08 
Naslov:  Re: Čimpanze u šoku zbog detonacija odbijaju jelo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan nesretni događaj koji pokazuje koliko su opasne i bez upaljača.
Uzrok eksplozije više protutenkovskih mina, od koje su poginula dvojica Mungosa, vjerojatno je tehnička greška na minama, izjavio je Josip Colarić, vođa grupe protueksplozijske zaštite PU vukovarsko-srijemske. Mine su se u zemlji nalazile deset godina, pa je prilikom njihova slaganja radi uništenja vjerojatno došlo do kristalizacije eksploziva, što je moglo izazvati iznenadnu eksploziju, rekao je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: