Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentska borba: Studentski plenum kao neposredni izraz 'volje za sve'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.09.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne oni najgori će biti od koristi..ti će sve sjebat jer ništa neznaju... naravno da najbolje treba podupirat... temeljni zakon prirode..najjači opstaju..

naravno treba uvest neku kontrolu..a ne reči vi ste najsposobniji pa sad uništite ostale

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2009. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ja bih besplatni benzin... jer ako imaš firmu onda zaradiš lovu pa platiš PDv 23%... zašto bi onda benzin plćao.. ja bi auto bez trošarine..jer ako se vozim zaradim pa platim PDV.


lijepo skretanje sa teme. ja bih volio vidjeti 15kg težu beyonce knowles u svom krilu i šapće mi kako će biti moja seksualna robinja godinu dana.

malo ćemo se vratiti na temu. to što plaćaš visoki PDV i trošarine je posljedica nedostatka industrijske proizvodnje u Hrvatskoj. u bruto nacionalnom proizvodu omjer postotka udjela uslužnog sektora naspram industrijskog iznosti 30:21 posto što je u deindustrijaliziranoj Hrvatskoj izrazito nepovoljno. pa tako nesposobna vlada namiče novac u proračun. jasnije ili ću početi crtati.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da upoznao sam one sa ffzg i izgledaju kao skvoteri jebote...


ako nisi znao, odijelo ne čini čovjeka.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
trabunjaju , pričaju pizdarije...


gledaj, pisao si zvizdarije za vrijeme studentskih prosvjeda kao što radiš i sada. očito si plaćen za praćenje ove teme i pisanje nesuvislosti bez argumenata.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Koliki je ono prosjek studiranja u RH?


sedam godina možda?

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Molim bez argumenta koji ne stoji: po bolonji moraš dat u 2 godine inače bla bla... jer kolko je ljudi izbačeno..uvijek je to neka shema vanredno, parcijala vamo-tamo...


ima više razloga zašto su pojedinci izbačeni sa studija. jedno od njih je nepoštivanje pravilnika o studiranju vjerojatno, a jedan i nemogućnost financiranja studija. uostalom, tvoji argumenti bi imali jačinu kada bi Hrvatska bila sređena država jasne trodiobe vlasti. unatoč tvome baljezganju živimo u državi kojom vladaju mediokriteti ne i meritokracija.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo za nepoštene političare... pronađi def. politike i eto ti odgovora...


definicija politike je rad za javno dobro. ono na što nisam vidio tvoju osudu na linkane dijelove teksta. za takve ljude treba davati novce dok za besplatne udžbenike i besplatno studiranje takvog novca ne smije biti.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa naravno da zastupaju partikularne interese..koji to zastupaju opće?


upravo zbog zastupanja parcijalnih partijskih interesa i pojedinih uglavnom uvoznih lobija smo došli u ovakvo stanje. kriza gospodarstva u protekle četiri godine samo je podebljana svjetskom krizom.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
kolko ja znam izbori su svake 4 god.... izađi i glasuj..


koliko ja znam mi smo demokratski uređena država. vladavinu naroda ni građanski aktivizam ne možeš ograničiti samo na period izbora, bilo lokalnih ili državnih. ovakav način razmišljanja potiče još odavno, od vremena druga Edvarda Kardelja koji je uveo neodgovorno upravljanje na trošak poreskih obveznika. naravno, ti se ponašaš tako jer si samo jedno partijsko mladunče koje uči kako parazitirati na tuđi trošak. i kojem ne smeta partitokracija, klijentelizam te korupcija jer se samo u takvom sustavu ti možeš iskazati sposobnim.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
ups ..ima previše ercegovaca pa je hdsssbsbsbbs na vlasti


kada već nemaš pravih argumenata onda idemo širiti i regionalnu mržnju. čestitke mladunče, ne znaš koliko si glup i primitivan, mada u sigu si protiv primitivizma. deklarativno.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › p.s. kakvu korist ima država od mali milijun pravnika i ekonomista??? kolko ih imamo trebali bi biti Švicarska.. znači, argument 0 bodova


mladunče, nadam se kako ćete jedan stariji partijski čiko posjesti u krilo i maziti po guzi govoreći što napisati. veliki broj ekonomista i pravnika je posljedica loše koordinacije školskog sustava sa sustavom tržišta rada. kada sam ja završavao srednju školu prije 21 godinu govorilo se o povezivanju biroa za zapošljavanje sa sustavom školstva i izradi potrebnih studija za potrebe biroa. nakon 21 godine takva studija ne postoji. nju su dužni izraditi djelatnici ministarstva gospodarstva i obrazovanja. uostalom, to im je u opisu radnog mjesta. ali bolje davati plaću nesposobnima nego za opće dobro.

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Treba poticati NAJBOLJE među njima, jer će ti biti od koristi,a ne oni na birou...


od kada mediokritet ima pravo određivati koga treba poticat?

P.S. danas kad budeš išao kod partijskog čike na indoktrinaciju budi obučen kao francuska sobarica i reci kako za danas nisi zaradio honorar spamajući na internetu. možda te samo prebaci preko koljena i kazni sa 20 udaraca otvorenim dlanom po guzi

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworldz pwned! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: