Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo udruge Kohorta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la: ›
totalno nepotrebno politiziranje teme,bolje da raspravljamo o mogucim pojacanjima,evo ja cujem da se real hoce rijesiti sneijdera,salu na stranu
osobno smatram da na ovom ne treba stat,i da se treba prostestirat,vikat,galamit,dok god uprava ne odstupi,ko imalo prati hrvatski nogomet i poznaje prilike mislim da ce se slozit samnom kada kazem da bi se alen i dumba mogli ugledat na cibaliu i njihovu upravu,koja radi odlican posao i sto ce se ove godine konacno i prezentirat u rezultatu


Nije ni meni jasno kako oni mogu dovesti par vaznih igraca koji odlucuju utakmice a mi ne .
Nama je najplaceniji igrac STRANAC todorcev koji igra zadnjeg veznog??? pa takvih imamo 10 a mi njega skupo placamo.
U napadu vec godinama igra Karlo Primorac koji je ok decko i zna on sa loptom ali nece ga gol a njegov mogu reci JEDINI CILJ je zabit gol..ne sjecam se kad je dao zadnji Sad
Ima mladih napadaca kolko oces..mjenjaj,rotiraj,radi nesto dok ne nadjes 2-3 koji mogu zabit Smile
Imaju ti mladi igraci potencijala ali uz 1-2 jebeno iskusna i dobra igraca u sredini ili napadu.sjetimo se samo kako jeJEDAN Bjelica povezao ne bas tako obecavajucu ekipu 2000godine.
Nije mi jasno da se uvijek dicimo najboljom skolom nogometa a uvijek smo na lijevom i desnom boku imali dosljake..

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
[

Nije ni meni jasno kako oni mogu dovesti par vaznih igraca koji odlucuju utakmice a mi ne .
Nama je najplaceniji igrac STRANAC todorcev koji igra zadnjeg veznog??? pa takvih imamo 10 a mi njega skupo placamo.
U napadu vec godinama igra Karlo Primorac koji je ok decko i zna on sa loptom ali nece ga gol a njegov mogu reci JEDINI CILJ je zabit gol..ne sjecam se kad je dao zadnji Sad
Ima mladih napadaca kolko oces..mjenjaj,rotiraj,radi nesto dok ne nadjes 2-3 koji mogu zabit Smile
Imaju ti mladi igraci potencijala ali uz 1-2 jebeno iskusna i dobra igraca u sredini ili napadu.sjetimo se samo kako jeJEDAN Bjelica povezao ne bas tako obecavajucu ekipu 2000godine.
Nije mi jasno da se uvijek dicimo najboljom skolom nogometa a uvijek smo na lijevom i desnom boku imali dosljake..


ne samo to,ove godine su spustili cijene ulaznica,u doba grozne recesije,maknit ce ograde,naravno osim na gostujucoj tribini,a u planu im je natkrivanje istocne tribine,e sad odakle njima novci....kako oni mogu,a mi ne?siguran sam da nemaju jace sponzore,mocniju upravu i jacu potporu stanovnika grada

a sto se tice skole nogometa,meni je to prodavanje magle,kao najbolja skola ovo ono,kad je zadnji put prodan jedan nas igrac za dobre novce,i kad je zadnji put neki nas igrac primiriso repki,ako zanemarimo balatincev izlet u hong kong ili tako negdje

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet se seksualno skandališete
alanosijek



ja stvarno neznam o cemu je rijec...?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alanosijek@a jel' znaš kliknuti na link? Shocked
sve će ti biti jasno

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha pa jesam...jadna fora al okee...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zbog te fore zlusch ima ono a ti alanosijek dodi sebi dok jos mozes ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alanosijek je napisao/la: ›
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti alanosijek dođi k sebi dok još imaš kome!
sta bi ovo trebalo znacit ???

Znači da si nasjeo na početničku foru kao broj 34.
Čestitke laureatu! osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije li predsjednik kohorte istodobno bio i predsjednik mladeži hdssba ?

oke, sad vjerovatno kreće odgovor kako kohorta nema veze s politikom nego su to njegovi osobni stavovi, ali nije li ista ta kohorta skandirala više 100 tina puta ime slavnog osječkog kriminalca Branimira Glavaša ?

nema politike u kohorti ?
nasmijavajte nekog drugog Wink

a za pismo svaka čast, ipak smo svi mi vezani uz taj klub, a davno je još trebalo pokrenit neku ambiciozniju akciju tjeranja lopova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
nije li predsjednik kohorte istodobno bio i predsjednik mladeži hdssba ?

oke, sad vjerovatno kreće odgovor kako kohorta nema veze s politikom nego su to njegovi osobni stavovi, ali nije li ista ta kohorta skandirala više 100 tina puta ime slavnog osječkog kriminalca Branimira Glavaša ?

nema politike u kohorti ?
nasmijavajte nekog drugog Wink

a za pismo svaka čast, ipak smo svi mi vezani uz taj klub, a davno je još trebalo pokrenit neku ambiciozniju akciju tjeranja lopova

da bio je
ne, vikano je svega nekoliko puta, a ne nekoliko stotina .ništa više nego je to vikala torcida,bbb i ostali
politike ima svugdje
s upravom se do sada razgovaralo na zatvorenim sastancima.osobno sam se derao na njih tako da nije istina da se šutilo


Zadnja promjena: asko; 16.08.2009. 13:37; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je vikala je kohorta i branimir glavas i mirko norac i ante gotovina..kao i sve ostale HRVATSKE navijacke grupe Smile
cak je na utakmici hrvatska-iran bila setalica preko cijelog istoka sa likom ante gotovine? ne uvlaci domovinski rat u politiku.
ova stranica topica je lijepo krenula u normalni razgovor oko kluba ...

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što se događa u cibaliji je najljepši primjer sustavnog i mukotrpnog rada i ljubavi prema klubu - svega onoga što u osijeku nedostaje. zanimljivo je da je njihov sadašnji trener, stanko mršić, isti onaj koji je sezone 2000/2001 osijek doveo do najvećeg uspjeha u europi i naslova jesenskog prvaka. unatoč puno skromnijem budžetu, slabijem marketinškom potencijalu i stalnom plesu između prve i druge lige, ljudi koji rade u cibaliji očito znaju svoj posao i rade ga s ljubavlju. ekipa "a je to" odrađuje posao. i zato neka nitko ni ne pomišlja da je ovo što se događa u vinkovcima, zaprešiću i karlovcu slučajno. sve je to plod sustavnog rada. sve pohvale kohorti na ovom odličnom potezu jer kohorta su jedini pravi čuvari ugleda i tradicije nk osijeka. jedini koji su istinski zaljubljenici bez fige ili pare u džepu.
p.s. jebala vas više politika i glavaš, zašto sve mora završiti na politici, izbori su davno prošli?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
je vikala je kohorta i branimir glavas i mirko norac i ante gotovina..kao i sve ostale HRVATSKE navijacke grupe Smile
cak je na utakmici hrvatska-iran bila setalica preko cijelog istoka sa likom ante gotovine? ne uvlaci domovinski rat u politiku.
ova stranica topica je lijepo krenula u normalni razgovor oko kluba ...


jao e drkali ste na glavaša a sad se tog sramite, vuk dlaku mjenja Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj stvarno jel ima tu neko da brise oftopik postove,to nije tema,tema je uprava i njezin(ne)rad,manite se corava posla

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
je vikala je kohorta i branimir glavas i mirko norac i ante gotovina..kao i sve ostale HRVATSKE navijacke grupe Smile
cak je na utakmici hrvatska-iran bila setalica preko cijelog istoka sa likom ante gotovine? ne uvlaci domovinski rat u politiku.
ova stranica topica je lijepo krenula u normalni razgovor oko kluba ...


jao e drkali ste na glavaša a sad se tog sramite, vuk dlaku mjenja Wink


Niko se ne srami Hrvatskih generala..pogotovo ne kohorta.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
je vikala je kohorta i branimir glavas i mirko norac i ante gotovina..kao i sve ostale HRVATSKE navijacke grupe Smile
cak je na utakmici hrvatska-iran bila setalica preko cijelog istoka sa likom ante gotovine? ne uvlaci domovinski rat u politiku.
ova stranica topica je lijepo krenula u normalni razgovor oko kluba ...


jao e drkali ste na glavaša a sad se tog sramite, vuk dlaku mjenja Wink


Niko se ne srami Hrvatskih generala..pogotovo ne kohorta.


rat nema veze sa sportom

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: