Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Usvojene gradske antirecesijske mjere [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buđenje iz iluzija o političarima dogodilo mu se jutros, a nama bi rado prodao iluziju da nam je bolji skuplji prijevoz nego besplatan i plaćanje pristojbe za vodovod nego za džabe.
W.M. Felt je napisao/la: ›
Poanta ove diskusije nije da li je besplatan prijevoz dobar ili loš. Pa i malo dijete shvaća da je dobro imati besplatne stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurno će učenici i studenti dugo imati besplatan prijevoz buduću GPP ostvaruje takvu dobit i tako dobro posreduje u iznajmljivanju zemljišta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Buđenje iz iluzija o političarima dogodilo mu se jutros, a nama bi rado prodao iluziju da nam je bolji skuplji prijevoz nego besplatan i plaćanje pristojbe za vodovod nego za džabe.

malo brkaš pogodnosti i antirecesijske mjere. prvo malo proguglaj što je zapravo recesija i što su antirecesijske mjere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 19:26 
Naslov:  Re: Usvojene gradske antirecesijske mjere [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Platite to stranačkom lovom lopine! Danas direktor Vodovoda izjavio da će se ti gubici tj manjak planiranih prihoda pokriti boljom organizacijom rada (što god to značilo) i KREDITIMA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Buđenje iz iluzija o političarima dogodilo mu se jutros, a nama bi rado prodao iluziju da nam je bolji skuplji prijevoz nego besplatan i plaćanje pristojbe za vodovod nego za džabe.

malo brkaš pogodnosti i antirecesijske mjere. prvo malo proguglaj što je zapravo recesija i što su antirecesijske mjere.


Desničarka Sharon je najbolji primjer da je pisanje na forumu prečesto uzaludan posao. U totalnom pomanjkanju zdravorazumskih argumenata, pokušava biti duhovita. Duhovitost i Đapić-jugend? "Budimo realni".

Nažalost, nije strašno kad mladež opterećena obiteljskim traumama ne zna što su antirecesijske mjere. Strašno je kad to ne znaju osobe na visokim funkcijama, recimo gradonačelnik i dogradonačelnici. Dok i oni malo ne proguglaju, ne preostaje nam drugo nego da se vozikamo tramvajem u krug, i zalijevamo sve one silne maćuhice vodovodnom vodom. No, od mr. sc. prava, voćara-povrćara i knjižara-knjižničara ne treba ništa očekivati. Možda tek da pred izbore podijele i nešto besplatne hrane na trgu, i koju bocu piva (naravno Osječkog).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Buđenje iz iluzija o političarima dogodilo mu se jutros, a nama bi rado prodao iluziju da nam je bolji skuplji prijevoz nego besplatan i plaćanje pristojbe za vodovod nego za džabe.

malo brkaš pogodnosti i antirecesijske mjere. prvo malo proguglaj što je zapravo recesija i što su antirecesijske mjere.

Pa, zar sam spominjala recesiju??? Ja sam samo nabrojala pogodnosti,a one to i jesu.( Iako kartu moram i dalje plaćati jer ne spadam u spomenutu kategoriju) Ali oni koji čitaju: što je babi milo - to joj se i snilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 22:41 
Naslov:  Re: Usvojene gradske antirecesijske mjere [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogodnosti? Većina gradskih firmi je ionako u dubiozama, baš me zanima kako će nadoknadit ovu poklonjenu lovu, direktor Vodovoda je već spomenuo kredite. GPP će vjerojatno doživjet najveći udar na proračun, tko i odakle će to pokrit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko mi to priča o prečestom pisanju?!? Pa on je tu 24/7 osim kad sudjeluje u drugim "medijima". I, čini se, uzaludno... Treba samo pogledati kako je prošlo na forumu ovo s udajom za HDSSB. Koliko je samo forumaša koji su napisali da neće više glasovati za mladu... Znam da je nervozan.
W.M. Felt je napisao/la: ›
Desničarka Sharon je najbolji primjer da je pisanje na forumu prečesto uzaludan posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Pogodnosti? Većina gradskih firmi je ionako u dubiozama, baš me zanima kako će nadoknadit ovu poklonjenu lovu, direktor Vodovoda je već spomenuo kredite. GPP će vjerojatno doživjet najveći udar na proračun, tko i odakle će to pokrit?

A što se ti sekiraš za to kad ionako nećeš biti gradonačelnik?! Pa neka se gradonačelnik muči s tim problemima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 23:00 
Naslov:  Re: Usvojene gradske antirecesijske mjere [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato što svaki mjesec u taj proračun uplaćujem i to ne malo, nadam se da neću morat još i više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uplaćujem i ja. Dok god vidim da se radi - ne bunim se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.03.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ako nemaš pametniji komentar


ovo je demokratska drzava, i svatko ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti. no kad nas sve tu lijepo pokusavas uvjeriti u svoje, onda lijepo odmah i napisi svoju politicku opciju, da znamo s kim imamo posla a ne tu glumiti pametnjakovica i sveznalicu i vikati proguglajte... i tako to nije tvoj cilj, vec je cilj blatiti određene ljude koji imaju drugacije politicko uvjerenje od tvoga!!!

Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Uplaćujem i ja. Dok god vidim da se radi - ne bunim se.


Prije proslih izbora nije se trosio novac iz gardske blagajne jer nije bilo vlasti i nakupilo se tolko love da se govorilo da onaj tko dodje na vlast moze pozlatiti OSijek i da ce zbog toga osigurati sigurano 2 mandata zaredom.
POkazali su se jako sposobni,napravili su minimum a sad trose gradsku lovu ko pijani ne mareci za ne isplativost tih mjera.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ako nemaš pametniji komentar


ovo je demokratska drzava, i svatko ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti. no kad nas sve tu lijepo pokusavas uvjeriti u svoje, onda lijepo odmah i napisi svoju politicku opciju, da znamo s kim imamo posla a ne tu glumiti pametnjakovica i sveznalicu i vikati proguglajte... i tako to nije tvoj cilj, vec je cilj blatiti određene ljude koji imaju drugacije politicko uvjerenje od tvoga!!!

Rolling Eyes


Kriv sam, i ispričavam se. A svoju sam političku opciju barem 10 puta iznio. Trenutačno bi ju opisao ovako: "Bilo tko, samo ne Đapić".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Pogodnosti? Većina gradskih firmi je ionako u dubiozama, baš me zanima kako će nadoknadit ovu poklonjenu lovu, direktor Vodovoda je već spomenuo kredite. GPP će vjerojatno doživjet najveći udar na proračun, tko i odakle će to pokrit?

A što se ti sekiraš za to kad ionako nećeš biti gradonačelnik?! Pa neka se gradonačelnik muči s tim problemima!


Evo, to je razmišljanje jedne uvjerene desničarke i birača Hsp-a. "Što se ti sekiraš" kako ti novce troše. Oprez - i ovakve glasaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: