Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijateljstvo i prijatelji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › prave prijatelje stvaraš do 25.
zašto?

zato što do tada već imaš iskustvo sa "pravim" prijateljima pa ti novi i nisu toliko potrebni.ne otvaraš se više lako,ne povjeravaš....govorim o pravim prijateljima.a prijatelje možeš i kasnije steći, družit se,imat zajedničke interese ali onu neku intimnost teško da ćeš ostvarit.
kako reče Danica V - to je moje osobno iskustvo.uvijek postoje iznimke,ne negiram to.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2007. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › prave prijatelje stvaraš do 25.
zašto?

zato što do tada već imaš iskustvo sa "pravim" prijateljima pa ti novi i nisu toliko potrebni.ne otvaraš se više lako,ne povjeravaš....govorim o pravim prijateljima.a prijatelje možeš i kasnije steći, družit se,imat zajedničke interese ali onu neku intimnost teško da ćeš ostvarit.
kako reče Danica V - to je moje osobno iskustvo.uvijek postoje iznimke,ne negiram to.

prave prijatelje sam stekao spletom okolnosti i neću pred sebe stavit ogradu da više nijednog neću steći kao što je moguće da ću nekog izgubit, teško, ali moguće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2007. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › prave prijatelje stvaraš do 25.
zašto?

zato što do tada već imaš iskustvo sa "pravim" prijateljima pa ti novi i nisu toliko potrebni.ne otvaraš se više lako,ne povjeravaš....govorim o pravim prijateljima.a prijatelje možeš i kasnije steći, družit se,imat zajedničke interese ali onu neku intimnost teško da ćeš ostvarit.
kako reče Danica V - to je moje osobno iskustvo.uvijek postoje iznimke,ne negiram to.

prave prijatelje sam stekao spletom okolnosti i neću pred sebe stavit ogradu da više nijednog neću steći kao što je moguće da ću nekog izgubit, teško, ali moguće.

svaka čast.nemam ni ja ograde u pogledu stjecanja novih prijatelja al ona su sa godinama sve površnija .nije teško biti fin i ljubazan sa ljudima ali nedostaje intimnosti a i stvarno nemam potrebu ljude gnjaviti nekim svojim komama.
uostalom, vidjet ćeš sam...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako sam društven i znam strašno puno ljudi, a oni koji me poznaju će znati o čemu govorim jer jednostavno ne mogu proći ulicom ili ući u neki kafić bez da budem višestruko pozdravljen, ali sve je to za badava i površno jer se prijatelji ne steknu tako lako. Imam nekolicinu konstantnih prijatelja s kojima mogu o svemu i bilo kada, a ostali su prolazni dok se ne dokažu jer sam više tip koji igra na sigurno, barem kada se radi o prijateljima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...prijateljstava bi bilo puno više....da ljudi nisu optereceni predrasudama....jer puno njih bira prijatelje na osnovu onog prvog dojma.....i puno puta vec imaju mišljenje o nekome...iako nisu nikada ni rjec progovorili s tom osobom....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
svaka čast.nemam ni ja ograde u pogledu stjecanja novih prijatelja al ona su sa godinama sve površnija .nije teško biti fin i ljubazan sa ljudima ali nedostaje intimnosti a i stvarno nemam potrebu ljude gnjaviti nekim svojim komama.
uostalom, vidjet ćeš sam...


potpisujem... teže je otvoriti se novim ljudima... to više nije onako "duboko" prijateljstvo...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...prijateljstava bi bilo puno više....da ljudi nisu optereceni predrasudama....jer puno njih bira prijatelje na osnovu onog prvog dojma.....i puno puta vec imaju mišljenje o nekome...iako nisu nikada ni rjec progovorili s tom osobom....Cool


Tolko ljudi poznam da već sa svakim imam stoti dojam...
Ako me stoti dojam laže onda proklet neka budem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2007. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravi prijatelji.... bilo ih je malo a ostalo jos manje... zbog cega, zbog najglupljih razloga koji u biti i nisu bili neki razlozi. Znas onaj trenutak kada ti prijatelj nesto zataji ili neka druga glupost, sitnica, i kasnije se toga nakupi i na kraju BOOM. I nista vise nije kao prije...

I dalje, bez obzira na to, ja sanjam i nadam se boljem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2007. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da prijatelje stječemo cijeli život, i da treba biti otvoren, jer jednostavno nikad ne znaš kad ćeš upoznati neku osobu, s kojom ćeš se toliko skontati, da bi ti postao prijateljem.. i isto sam onog mišljenja da rodbinu ne možeš birati.. ali prijatelje možeš! prijatelja imam .. dovoljno ! dovoljno ljudi za koje znam da u njih mogu imati povjerenja, da se mogu na njih osloniti.. u biti sam osoba koja će nekog nazvati svojim prijateljem bez beda.. (štoviše, većinu vas ovdje smatram svojim prijateljima, jer me oduševljavate/ste me oduševili ovim i onim..prepoznajem puno ljudi ovdje kao dobre osobe! Smile) odmah u startu ću svakome dati svo svoje povjerenje, ali jednom zaj.e.b.e.š.. i gotovo.. puno sam prijateljstava prekinula na takav način, jer jednostavno vjerujem da je life too short da bi ga trošio na ljude na koje se ne isplati (i tu ne mislim na nekakvu korist, već jednostavno na svoje vrijeme, koje smatram dragocjenim) .. vjerujem u prijateljstva, apsolutno, muško-ženska i svakakva.. i trudim se uvijek upoznati što je više moguće ljudi (nikad ne možeš znati previše ljudi..) prvo poznanik, a kasnije uvijek imaš priliku postati mi prijatelj-ako si ispravna i dobra osoba, bit će mi čast nazvati te tako! Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U mladosti ljudi burnije iskazuju osjećaje, većina bar, svaka simpatija velika ljubav, osjećaji su prenaglašeni, a u životu u principu ima manje briga nego kada odrastemo. Tako mislim da je s većinom prijatelja iz djetinjstva i mladosti. Kad dođu prvi problemi, odlazak u druge gradove zbog faksa i sl., žendibe, udaje, ljudi se znaju totalno i zauvijek udaljiti i jednom kad se sretnu, stranci se gledaju. Zato mislim da treba biti otvoren za priijateljstva cijeli život.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-Branko, Branko, a zasto sluzi drugarstvo...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, vozili se mi tako vlakom prema Zagrebu, u kupeu je bio i jedan vojnik, Kenan, neobično ime pa zapamtih. I kako neki ljudi vole pričati u kupeu, povela se rasprava o prijateljima i prijateljstvu. Bilo to stvarno davno. Čovjek je rekao da ima puno prijatelja, ali samo jednog druga i da je za njega kad kaže da mu je netko drug, iznad svega, za takvu osobu se život daje.
Po Kenanu bi bili poznanici, prijatelji i drug (bez ikakve ideloške konotacije) za kojeg ide i ruka u vatru.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da prijatelje stječemo cijeli život, i da treba biti otvoren, jer jednostavno nikad ne znaš kad ćeš upoznati neku osobu, s kojom ćeš se toliko skontati, da bi ti postao prijateljem.. i isto sam onog mišljenja da rodbinu ne možeš birati.. ali prijatelje možeš! prijatelja imam .. dovoljno ! dovoljno ljudi za koje znam da u njih mogu imati povjerenja, da se mogu na njih osloniti.. u biti sam osoba koja će nekog nazvati svojim prijateljem bez beda.. (štoviše, većinu vas ovdje smatram svojim prijateljima, jer me oduševljavate/ste me oduševili ovim i onim..prepoznajem puno ljudi ovdje kao dobre osobe! Smile) odmah u startu ću svakome dati svo svoje povjerenje, ali jednom zaj.e.b.e.š.. i gotovo.. puno sam prijateljstava prekinula na takav način, jer jednostavno vjerujem da je life too short da bi ga trošio na ljude na koje se ne isplati (i tu ne mislim na nekakvu korist, već jednostavno na svoje vrijeme, koje smatram dragocjenim) .. vjerujem u prijateljstva, apsolutno, muško-ženska i svakakva.. i trudim se uvijek upoznati što je više moguće ljudi (nikad ne možeš znati previše ljudi..) prvo poznanik, a kasnije uvijek imaš priliku postati mi prijatelj-ako si ispravna i dobra osoba, bit će mi čast nazvati te tako! Smile



mudro zboris, djevojko!Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da prijatelje stječemo cijeli život, i da treba biti otvoren, jer jednostavno nikad ne znaš kad ćeš upoznati neku osobu, s kojom ćeš se toliko skontati, da bi ti postao prijateljem.. i isto sam onog mišljenja da rodbinu ne možeš birati.. ali prijatelje možeš! prijatelja imam .. dovoljno ! dovoljno ljudi za koje znam da u njih mogu imati povjerenja, da se mogu na njih osloniti.. u biti sam osoba koja će nekog nazvati svojim prijateljem bez beda.. (štoviše, većinu vas ovdje smatram svojim prijateljima, jer me oduševljavate/ste me oduševili ovim i onim..prepoznajem puno ljudi ovdje kao dobre osobe! Smile) odmah u startu ću svakome dati svo svoje povjerenje, ali jednom zaj.e.b.e.š.. i gotovo.. puno sam prijateljstava prekinula na takav način, jer jednostavno vjerujem da je life too short da bi ga trošio na ljude na koje se ne isplati (i tu ne mislim na nekakvu korist, već jednostavno na svoje vrijeme, koje smatram dragocjenim) .. vjerujem u prijateljstva, apsolutno, muško-ženska i svakakva.. i trudim se uvijek upoznati što je više moguće ljudi (nikad ne možeš znati previše ljudi..) prvo poznanik, a kasnije uvijek imaš priliku postati mi prijatelj-ako si ispravna i dobra osoba, bit će mi čast nazvati te tako! Smile



mudro zboris, djevojko!Smile

thx! evo možeš biti moj prijatelj! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da prijatelje stječemo cijeli život, i da treba biti otvoren, jer jednostavno nikad ne znaš kad ćeš upoznati neku osobu, s kojom ćeš se toliko skontati, da bi ti postao prijateljem.. i isto sam onog mišljenja da rodbinu ne možeš birati.. ali prijatelje možeš! prijatelja imam .. dovoljno ! dovoljno ljudi za koje znam da u njih mogu imati povjerenja, da se mogu na njih osloniti.. u biti sam osoba koja će nekog nazvati svojim prijateljem bez beda.. (štoviše, većinu vas ovdje smatram svojim prijateljima, jer me oduševljavate/ste me oduševili ovim i onim..prepoznajem puno ljudi ovdje kao dobre osobe! Smile) odmah u startu ću svakome dati svo svoje povjerenje, ali jednom zaj.e.b.e.š.. i gotovo.. puno sam prijateljstava prekinula na takav način, jer jednostavno vjerujem da je life too short da bi ga trošio na ljude na koje se ne isplati (i tu ne mislim na nekakvu korist, već jednostavno na svoje vrijeme, koje smatram dragocjenim) .. vjerujem u prijateljstva, apsolutno, muško-ženska i svakakva.. i trudim se uvijek upoznati što je više moguće ljudi (nikad ne možeš znati previše ljudi..) prvo poznanik, a kasnije uvijek imaš priliku postati mi prijatelj-ako si ispravna i dobra osoba, bit će mi čast nazvati te tako! Smile



mudro zboris, djevojko!Smile

thx! evo možeš biti moj prijatelj! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


hvala, vrlo rado!i ti moj! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: