Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2010. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda bi bilo bolje da se upad naplaćuje svaki dan 20-30kn ... kontam si da bi bilo više raje ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eddie
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2010. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Što se tiče narukvica, za njih prigovaraju ljudi koji vjerovatno nisu iz svoje šupe izašli a ne otišli na neki festival.
Ostalo neću komentirati jer ja kao i mnogi drugi zbog principa ne idem na UFO i smatram da je UFO kao brand toliko pao proteklih godina, da će im trebati 15 godina da se vrate na ono staro.



Ja recimo imam kartu za sva tri dana i uopće se nisam žalio na cijenu, ali recimo ja nisam jučer ušao iako sam htio samo zbog te narukvice da ne moram danas nosat a ako skinem, propade mi a najviše me zanima Opća Opasnost.

I sad kao fol ko je skinio, nema veze, može se ući...e pa kog vi je**te. Tko će meni nadoknaditi izgubljen dan? Idem danas samo radi Opće a sutra mi opet propadne karta....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › možda bi bilo bolje da se upad naplaćuje svaki dan 20-30kn ... kontam si da bi bilo više raje ...

jok. stvar osobnog izbora.

festivalski upad (znači sva 3 dana) = 80 kuna.
80 kuna /: 3 dana = 26,66 kuna

ako se ne varam ima 37 demo izvođača i 9 headlinera na festivalu.
80 kuna /: 46 izvođača = 1 kuna i 74 lipe

hm... eh, ta matematika....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo live izvjestaj.krcata vega je dokaz da se UFO vratio u nas Osijek! Vidimo se na Behemothu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 2:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predobro danas, kontam si zbog opce koja je bila odlicna i six packa koji je imao dosta publike. danas barem tri puta vise ljudi i to je vjerojatno jedan od razloga sto je danas bolje nego jucer. koliko god vi trubili o alternativnim bendovima (koji su isto dobri) ovaj fest treba malo vece bendove koji ce privuci ljude i to se vidi.
cijena je ok kad se podjeli na tri dana i treba platiti sve te bendove i ostalo (bine u kompletu itd.) al mozda sljedece godine bude vise sponzora koji obilatije placaju pa ce se cijena ulaznica smanjiti a broj ljudi povecati. electro stage solidan, koliko god ne slusam tu glazbu dobro dodje da se mal razbacas Very Happy
sutra mozda nece biti toliko ljudi ali si kontam da ce biti puno metal ekipe pa ce opet biti dobro.
u principu svakome ponesto tak da ljudima koji nisu bili moze biti zao, ovo ce uz ovakvu organizaciju biti jako dobro za par godina, kad se sve jos dosta digne i kad ljudima bude normalno dati novce za dobre stvari. jos da se vise popularizira ta demo scena pa da ti bendovi sviraju pred vise od 50-100 ljudi kao sada..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer je bilo apsolutno fenomenalno! atmosfera na opasnosti strava. imam osjećaj da ni six pack ni opća opasnost nisu očekivali toliki broj ljudi i takvu atmosferu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2010. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › možda bi bilo bolje da se upad naplaćuje svaki dan 20-30kn ... kontam si da bi bilo više raje ...


a teško je ako se sponzora nema da bude upad jeftiniji, ima tu momačkih troškova ako je to istina da grad nije dao para, jbg.. jučer sam pročitao ono što je ako se ne varam W.M. Felt napisao i to je nešto najpametnije što sam čuo, kolko god sam se prije protivio plaćanju pojedinih manifestacija, toliko se sad protivim uzimanju para iz proračuna radi organizacije, platite pa ćete imati, kad bi se sve plaćalo onda bi ljudi cijenili što imaju i navikli dolaziti na manifestacije, a ne da jedan festival bude poluprazan zbog pišljivih 50 kuna upada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima Wink

A tebe Karamane, ima da navučem na UFO, ako ne ove, onda iduće godine Razz

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiLo je super sinoć! PohvaLa bendu Motherfunky ! Very Happy I dajte Ljudi, nemojte pobjeć čim headLineri odsviraju!!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer je Opća malo zeznula stvar, htjeli su svirati ranije pa sam morao odmah nakon Six Packa staviti njih, inače, trebala su biti između njih dva benda. Ja sam malo zeznuo stvar i s time što sam odlučio staviti 4, a ne tri benda prije Six Packa, ali eto, tko radi taj i griješi...

I stvarno, ljudi ostanite, vrijedi vidjeti i te bendove. Jučer su i Motherfunky i Luft rasplesali 100tinjak- 200injak ljudi što ostalo.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meidenica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebale vas vise narukvice jer se ide na ufo da se zajebava i slusa nekakva glazba bilo kakva i da se dobro provede ili ce te komentirat u vezi narukvice..big deal bokte. i meni se pokidala pa tu postoji ljeipo za nokte ili ljepilo za papir ili selotejp..wauu

_________________
It's good to have beer in your hand Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I to što se lako kidaju je malo zeznuo dostavljač. Idućim sličnim prilikama vjerojatno budu kvalitetnije narukvice i koje manje smetaju, te nadam se prozirne...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno je super UFO ove godine, ali te narukovice, pa di to još ima da moraš tri dana furat, na posao, ispit, ručak kod punice... mislim stvarno kakav fijasko, sav trud oko organizacije propadne zbog kričavih narukovica. uvijek se u Osijeku mora nešto novo izmišljati.
iduće godine trebate ugradit neke biočipove, mislim da bi to bilo super rješenje. il još bolje da bude besplatan upad i pivo za 5kn.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da te ne poznam naživcirao bi se, a ovako znam da si se sinoć napio pa sad sipaš ironiju Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): › stvarno je super UFO ove godine, ali te narukovice, pa di to još ima da moraš tri dana furat, na posao, ispit, ručak kod punice... mislim stvarno kakav fijasko, sav trud oko organizacije propadne zbog kričavih narukovica. uvijek se u Osijeku mora nešto novo izmišljati.
iduće godine trebate ugradit neke biočipove, mislim da bi to bilo super rješenje. il još bolje da bude besplatan upad i pivo za 5kn.


http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3519&Itemid=1359

8. Zasto je uveden sistem ulaska narukvicama?

Zato što je po praksi svih ostalih festivala sveta potpuna personalizacija kupaca neohodna s obzirom na aspekte bezbednosti. Prelaskom na narukvice, Exit prestaje da bude jedini festival koji koji ih nije koristio i preuzima model koji imaju svi ostali festivala na svetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: