Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2010. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daisy girl komentar uopće ne namjerava komentirati...Na takvu razinu se neću spuštati.

Eto, ja se iskreno i od srca nadam da se u osijeku više nikada neće ništa organizirati, osim naravno gostovanja domaćih TBF-a i Let 3. Da baš budemo zadnja rupa u državi i da plaćemo kako se kod nas ništa ne događa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daisy girl
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): › daisy girl komentar uopće ne namjerava komentirati...Na takvu razinu se neću spuštati.

Eto, ja se iskreno i od srca nadam da se u osijeku više nikada neće ništa organizirati, osim naravno gostovanja domaćih TBF-a i Let 3. Da baš budemo zadnja rupa u državi i da plaćemo kako se kod nas ništa ne događa.


ok ja sam na nekoj nižoj razini očito od tebe ( po tvome), a ni neznaš me!!! a ti si pametan, i opet nisi procitao sto sam napisala u prethodnim postovima, al nek ti bude, odustajem za sada..al sam ces se uvjeriti u to kad tad.

I da , nadaj se čemu god očeš,to je tvoje pravo. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2010. 17:00 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Neslavan početak WLM-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm..meni osobno nije problem bilo dat 500 kn za t-mobile inMusic, i to iz razloga sto znam da cu onda za te novce nesto i dobit..glupo ga je usporedivat sa WLM, ali ruku na srce, barem ce pozornice bit kako spada, i organizacija opcenito..
razocaralo me sto dubioza nije bila, jer sam samo zbog njih i isla..svaka cast nasim deckima, drzali su atmosferu, ali ako das novce za nesto, pa makar to bilo i 10 kn, ocekujes da ces cut onog koga si doso cut..sad me malo i svrbi po dzepu sto sam dala novce, kako je tek onda ljudima koji su ju jedva platili..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2010. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daisy girl je napisao/la: ›
ok ja sam na nekoj nižoj razini očito od tebe ( po tvome), a ni neznaš me!!! a ti si pametan, i opet nisi procitao sto sam napisala u prethodnim postovima, al nek ti bude, odustajem za sada..al sam ces se uvjeriti u to kad tad.

I da , nadaj se čemu god očeš,to je tvoje pravo. Wink


Draga daisy, mislio sam na komunikacijsku razinu. Jer ako već misliš da netko nije u pravu, onda baš i nije kulturno reći/napisati da piše gluposti. Al' dobro, nisam ja taj koji te treba učiti pravilima kulturnog ponašanja.

Nadalje, svatko tko odgovori na tvoj post prema tebi nije "dobro pročitao", pa se onda tu stvarno postavlja pitanje tko je tu neshvaćen.

Evo Chemical Brothersi, najjefitnije ulaznice su 235,00 kn. Da se to događa u Osijeku, opet bi bilo preskupo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što već znate, zbog tehničkih problema na rock stage-u festivala, Dubioza Kolektiv nažalost nisu mogli nastupiti. Ovom prilikom se ispričavamo zbog ovakvog raspleta, te se nadamo da ćemo i dalje uživati Vašu potporu.

Festival se nastavlja, nadamo se da će druga dva dana festivala biti bolje posjećeni i da će se svi uspjeti dobro zabaviti.

Vaš We Love Music Osijek

_________________
http://www.myspace.com/nightclubbastion | http://www.we-love-music.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zri
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]


Evo Chemical Brothersi, najjefitnije ulaznice su 235,00 kn. Da se to događa u Osijeku, opet bi bilo preskupo.
[/quote]


kako možeš uspoređivat cijenu za chemical brotherse sa wlm festom??? hahahahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2010. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde ti meni sada, pameti, reci gdje sam ja to usporedio WLM festival sa Chemical Brothersima. Ajde, pokaži meni i svijetu gdje ja to uspoređujem.
Samo sam konstatirao cijenu karte i rekao da bi i takva za Osijek bila preskupa.

P.S. Pokušaj gledati malo dalje od vlastita nosa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastion Osijek je napisao/la: › Festival se nastavlja, nadamo se da će druga dva dana festivala biti bolje posjećeni i da će se svi uspjeti dobro zabaviti.
Vaš We Love Music Osijek
Thumbs up za ispriku i komuniciranje s javnosti!

Cini se da bi petak i subota mogli popraviti stvar... samo da se vrijeme ne pogorsa...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zri
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Ajde ti meni sada, pameti, reci gdje sam ja to usporedio WLM festival sa Chemical Brothersima. Ajde, pokaži meni i svijetu gdje ja to uspoređujem.
Samo sam konstatirao cijenu karte i rekao da bi i takva za Osijek bila preskupa.

P.S. Pokušaj gledati malo dalje od vlastita nosa.


evo ti pjesmica
http://www.youtube.com/watch?v=qDGE5hOWONE&feature=related Very Happy Very Happy a nos mi je mali

ljudi zabavit se večeras Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2010. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OBAVIJEST: Zbog komplikacija u zračnoj luci, Barbara Tucker večeras ne nastupa u Osijeku, te je njezin nastup odgođen za sutra (19. lipnja). Primite isprike zbog ove neočekivane situacije i hvala Vam na razumijevanju!

WLM

_________________
http://www.myspace.com/nightclubbastion | http://www.we-love-music.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2010. 4:34 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - nastup Barbare Tucker odgođen za subotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WLM Fest 2010. - [petak]

Galerija 031: Osječko WLM Fest 2010.
[Foto: Daniel Antunović][17-19.06.2010. Tvrđa]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.06.2010. 10:02 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - nastup Barbare Tucker odgođen za subotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijena je ok, program je ok.

Osijek jednostavno nema kritičnu masu za ovakve stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2010. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na organiziranju tak nečega, cijena je sasvim ok, nek ljudi seru, tko neće ne mora doć..mada nisam bio jer nisam u osijeku, lijepo je vidjeti da se kod kuće nešto pokreće....neka ovo je prvi puta..potkrali su se mali zajebi..al vald neće tog bit drugi puta....thumbs up Very Happy

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bilabong
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2010. 12:51 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - nastup Barbare Tucker odgođen za subotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i ja kazem koju o festivalu...
bendovi su ok, sto se tice marshall jefersona loše,na trenutke dobro,očito mu nije bio dan, komunikacija sa publikom jedna velika 0, atmnosfera u vegi hmmm, bolja na obiteljskom pikniku nego tamo.. općenito loše organizirano,video projekcije su bezveze + nedolazak barbare ( slucaj sa darkwood dub,dubioza, lost propeleros)..
vi ste jos puno svjetlosnih godina udaljeni od najvećeg festivala na ovim prostorima kakvim se predstavljate. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.06.2010. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta...nema uopće ljudi tako da je atmosfera jako žalosna i siromašna..cuga je preskupa i besmisleno ....nekontam kako može biti tolika cijena ali ajde...
toliko otkazanih koncerata i premještavanja nakraju ništa nije ispalo kako treba..
ljudi u os jednostavno su glupi ko....i neće se nikad ovakvi festivali u os okupiti jel jbg zaboravljam kolika je ovo rupčaga od grada..baš mi ovakvi festivali pokažu koliko je zapravo rupa....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: