Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski vrt: Osijek - Hajduk

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.04.2009. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ti je meni sve isto nisam ja stigo pogledati dekleraciju Laughing a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2009. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel' ti sad mama tipka osijek031.com smile

'oće biti bakljada u nedjelju

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.04.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno u 21 minuti

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da vas dvoje nabacite neki private umjesto da zaseravate topic Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.
Ma bravo,svaka ti dala.Ja navijam za Hajduk i ne smatram se polupismenim covjekom a ti mozes pricati sta god hoces.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ocito da si polupismen cim ovdje izjavljujes da navijas za hajduk..nit je tebe tko pozvao na utakmicu nit ikoga miševi zanimaju..uvucite se u svoje rupe u nedjelju ..sad je hit navijat za hajduk.. i pape i dida sad su torcida..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.


niti je vazno za kog navijam, ako za ikog navijam... al osijek je takav klub da samo delikventi za njega mogu navijati... svi ti koji su redovno u "kohorti" (ajde ne svi ali dobar dio) su takvi klinci koji samo prave cirkuse, znam ih nekoliko koji su bili aktivni clanovi pa sad sviraju klavir... Rolling Eyes

a u ostalom, kad Osijek pocne igrati za sebe i za ovaj grad, tribine ce se same od sebe napuniti, kad je bio u kupu uefa dolazili smo i mi koji nismo "osijecani" ... no trenutno to sto se nudi je tuga jad i bjeda...

a da nespominjemo kako je Osijek u staroj jugi redovno prodavo srbima partizanu i zvezdi ... mnogi i dan danas prepricavaju gol (mislim špehara) kad se uhvatio za glavu i pitao šta li sam to napravio umjesto da slavi sto je zabio... toliko o osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al osijek je takav klub da samo delikventi za njega mogu navijati...
E baš ga sereš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo malo sa bijelo-plavi foruma

Od 1977. godine do 1991. NK Osijek je igrao 13 sezona u 1. ligi.
U tih 13 sezona iliti 13 utakmica protiv Zvezde u Osijeku, mi kao "ZVEZDINA FILIJALA KOJA JE UVIJEK PUŠTALA UTAKMICE ZVEZDI" pobijedili smo 4 utakmice, 6 utakmica igrali smo neriješeno i GLE ČUDA, "Zvezdina filijala" u 13 godina izgubila je ni više ni manje nego 3 utakmice protiv Zvezde u Osijeku. U 13 godina!!!
Ovaj podatak je još zanimljiviji ako pogledamo jačinu Zvezde i NK Osijeka u tih 13 godina.
Zvezda je u tih 13 godina 5 puta bila prvak i 4 puta druga (dakle 9 godina ili prvak ili doprvak!!!!) a NK Osijek se od tih 13 godina 9 godina borio za opstanak(!!!!) tj. osigurao ga je sa max. 3-4 boda viška. O suđenju sudaca na utakmicama Osijeka i Zvezde ne moram ni pričati..I svejedno, unatoč očitoj jačini Zvezde u to vrijeme i slabog Osijeka, samo su nas 3 puta uspjeli pobijediti u Osijeku!!! U 13 sezona!!!! "Zvezdina filijala"...
U Beogradu naravno druga slika. U 13 utakmica, 2 neriješena i 11 pobjeda Zvezde. Ali...osim 2 neriješena, 4 utakmice završile su minimalnom pobjedom Zvezde. Dakle pola tih utakmica Zvezde i Osijeka u BG bilo je u egalu.
TOLIKO O MITOVIMA I LAŽIMA!
Ako nekoga zanima i ostala "velika četvorka" evo i za njih nekoliko podataka. Govorim o utakmicama u Osijeku gdje je suđenje ipak više manje bilo normalnije i poštenije nego kad smo gostovali na njihovim stadionima. I dalje govorimo o tih 13 prvoligaških sezona NK Osijeka...
Partizana smo tukli 6 puta u Osijeku, 4 neriješena i opet samo 3 poraza u 13 godina (Partizan 4 puta bio prvak i dva puta doprvak). I Partizan znaju ubaciti u priču o puštanju valjda želeći reći da je NK Osijek puštao srpskim klubovima...
Protiv Hajduka 4 pobjede, 6 neriješenih i opet samo 3 poraza u 13 godina(Haduk samo jednom prvak i dva puta doprvak)
Dinamo smo tukli 7 puta, 3 neriješena i opet samo 3 poraza u 13 godina!!! (Dinamo jednom prvak i tri puta doprvak)
Toliko o NK Osijeku kao nečijoj filijali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.




a da nespominjemo kako je Osijek u staroj jugi redovno prodavo srbima partizanu i zvezdi ... mnogi i dan danas prepricavaju gol (mislim špehara) kad se uhvatio za glavu i pitao šta li sam to napravio umjesto da slavi sto je zabio... toliko o osijeku


Ajde ne lupetaj ono o čemu nemaš pojma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna netko jel se može sa pozivnicom ući u kavez?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.


niti je vazno za kog navijam, ako za ikog navijam... al osijek je takav klub da samo delikventi za njega mogu navijati... svi ti koji su redovno u "kohorti" (ajde ne svi ali dobar dio) su takvi klinci koji samo prave cirkuse, znam ih nekoliko koji su bili aktivni clanovi pa sad sviraju klavir... Rolling Eyes

a u ostalom,[b] kad Osijek pocne igrati za sebe i za ovaj grad, tribine ce se same od sebe napuniti, kad je bio u kupu uefa dolazili smo i mi koji nismo "osijecani" ... no trenutno to sto se nudi je tuga jad i bjeda...
a da nespominjemo kako je Osijek u staroj jugi redovno prodavo srbima partizanu i zvezdi ... mnogi i dan danas prepricavaju gol (mislim špehara) kad se uhvatio za glavu i pitao šta li sam to napravio umjesto da slavi sto je zabio... toliko o osijeku


obozavam ovakve indijance koji cekaju da gledaju osijek na nivou barcelone i sl. sjedi kod kuce..grickaj spice i uzivaj.. obavezno gledaj promjene na tablici..konkretnije na prvoj poziciji da steknes nove simpatije prema vodecem klubu
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jel zna netko jel se može sa pozivnicom ući u kavez?


ti si optimistican il se samo salis
ko ne voli osijeka sa drave... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›

a u ostalom, kad Osijek pocne igrati za sebe i za ovaj grad, tribine ce se same od sebe napuniti, kad je bio u kupu uefa dolazili smo i mi koji nismo "osijecani" ... no trenutno to sto se nudi je tuga jad i bjeda...


s takvim stavom mi je i drago što ne navijaš za osijek

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›

a da nespominjemo kako je Osijek u staroj jugi redovno prodavo srbima partizanu i zvezdi ... mnogi i dan danas prepricavaju gol (mislim špehara) kad se uhvatio za glavu i pitao šta li sam to napravio umjesto da slavi sto je zabio... toliko o osijeku


i ajduk je nekad imo crvenu zvijezu u grbu, pa sad nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: