Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2010. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Iz pisanja forumaša "Brick Top" osjeti se gadan zadah Hdz-a. Ponekad i Hsp-a, ali to je u stvari isto.

Biranje između HDZ-a i SDP-a mi je isto kao i biranje između Josipovića i Bandića na prošlim izborima - dakle, zaokružio sam obadvojicu, tj. napravio nevažeći listić jer između tih dviju opcija ne vrijedi ni ona da se bira manje zlo. Nikakve veze s HDZ-om nemam, dapače, neke ljude s one fotografije s Bulićem (šta se tu pokazivala) poznajem, i blago je reći da ne podnosim takvu vrstu ljudi. No, ovo sve ovdje nije tema i ne znam zašto si to tu potezao... valjda u nedostatku argumenata si me htio diskreditirati, nalijepivši mi etiketu HDZ-ovca.


Ne, krivo si shvatio. Briga me za tvoje političke stavove, ja ovdje raspravljam sa tezama iz pisanja na forumu. A Hdz se osjeti iz tvog pisanja. Jesi li ti inače Hdz-ovac, Hsp-ovac, Sdp-ovac ili Sdss-ovac, to je tako svejedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: