Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bez noćnih linija GPP-a mladi ili pješače,ili ih voze pijani

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2007. 4:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
jebiga, kada ste jos mladi pa bi starci gledali preko oka da slucajno prespava kod tebe...
Svidja mi se taj "slucajno" dio... Wink

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2007. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha! Ja sam stvarno slučajno zakasnila na zadnji tramvaj pa sam mamu zvala da ju pitam hoće li doći po mene pa je rekla da joj se ne da i da ostanem kod dečka. Laughing
Iskreno, baš bi trebali uvesti noćne tramvaje i subote od četvrtka do nedjelje. Ne samo po gradu nego i po prigradskim naseljima.
Nakon što su mi dvojicu prijatelja pretukli dok su se pješke vraćali kući u neko doba noći, ne idem više pješke nikamo.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba vec legalizirati jebeno teleportiranje Razz

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Iskreno, baš bi trebali uvesti noćne tramvaje i subote od četvrtka do nedjelje. Ne samo po gradu nego i po prigradskim naseljima.



noćni tramvaji po prigradskim naseljima?

ja sam za podzemnu!


samo me zanima koliko bi ljudi stvarno platilo kartu za noćni prijevoz?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
jebiga, kada ste jos mladi pa bi starci gledali preko oka da slucajno prespava kod tebe...


Drage volje prijatelju, al onda ti to objasni njezinim starcima ili u najmanju ruku mome psu koji ju nebi pustio u stan. Razz
Jesam li spomenio da djelim sobu s bratom tako da nemam mjesta? Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anastazija je napisao/la: ›
Iskreno, baš bi trebali uvesti noćne tramvaje i subote od četvrtka do nedjelje. Ne samo po gradu nego i po prigradskim naseljima.



noćni tramvaji po prigradskim naseljima?

ja sam za podzemnu!


samo me zanima koliko bi ljudi stvarno platilo kartu za noćni prijevoz?

ja imam mjesečnu pa mi to ne bi bio nikakav problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Treba vec legalizirati jebeno teleportiranje Razz

Baš bi bilo super to teleportiranje, u mnogo pogleda. Ajd nek netko već jednom i to izumi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › Ha ha! Ja sam stvarno slučajno zakasnila na zadnji tramvaj pa sam mamu zvala da ju pitam hoće li doći po mene pa je rekla da joj se ne da i da ostanem kod dečka. Laughing
Iskreno, baš bi trebali uvesti noćne tramvaje i subote od četvrtka do nedjelje. Ne samo po gradu nego i po prigradskim naseljima.
Nakon što su mi dvojicu prijatelja pretukli dok su se pješke vraćali kući u neko doba noći, ne idem više pješke nikamo.

Čini mi se da nisi baš previše razmišljala dok si ovo pisala. Kako će tramvaj ići do prigradskih naselja? Letit, možda?? Ne znam, možda nisi primijetila, ali ne postoje tračnice za tramvaj koje vode do prigradskih naselja. Nek nam uvedu noćne buseve, ceste imamo, a kakve su, to je već drugi problem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu živim blizu centra grada,tako da mi treba 10min ....a do tvrđe ni ne idem često jer kao prvo ne da mi se vraćati natrag pješke jer najčešće imam na nogama neke cipele/čizme sa povećom petom a i previše pijem Embarassed tako da me često netko mora nositi kući Very Happy a hvala bogu jedna legica ne smije piti zbog bolesti tako da me ubace u auto uvijek i dovezu kući...i nekako(ne znam kako Very Happy ) se ujutro probudim u krevetu obučena.... Rolling Eyes ...ili ako idem negdje u drugi grad/selo prespavamo kod nekoga...nemam mjesečnu jer mi ne treba a i nikad ne plaćam kartu,ali bi rado da ide jedan bus negdje oko 3,4,5 sati ...može relacija šećerana-vij.petrove gore..molim vas Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2007. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Baš bi bilo super to teleportiranje, u mnogo pogleda. Ajd nek netko već jednom i to izumi



tko kaže da nije izumljeno?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2007. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › Ha ha! Ja sam stvarno slučajno zakasnila na zadnji tramvaj pa sam mamu zvala da ju pitam hoće li doći po mene pa je rekla da joj se ne da i da ostanem kod dečka. Laughing
Iskreno, baš bi trebali uvesti noćne tramvaje i subote od četvrtka do nedjelje. Ne samo po gradu nego i po prigradskim naseljima.
Nakon što su mi dvojicu prijatelja pretukli dok su se pješke vraćali kući u neko doba noći, ne idem više pješke nikamo.

Čini mi se da nisi baš previše razmišljala dok si ovo pisala. Kako će tramvaj ići do prigradskih naselja? Letit, možda?? Ne znam, možda nisi primijetila, ali ne postoje tračnice za tramvaj koje vode do prigradskih naselja. Nek nam uvedu noćne buseve, ceste imamo, a kakve su, to je već drugi problem...


Joj, pa hajmo se sad uhvatiti za svaku riječ koju je netko napisao. Svejedno je hoće li voziti tramvaj ili autobus. Pa mislila sam da se podrazumijeva da tramvaj ne može voziti tamo gdje nema tračnica pa da će tamo voziti autobus. No, kad je važnije tko je što napisao od prijevoza... Duboko se ispričavam što nisi shvatila što što sam htjela reći.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maya
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 11:29 
Naslov:  Re: Bez noćnih linija GPP-a mladi ili pješače,ili ih voze pi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ovak, mislim da je to s prijevozom- uvođenje noćnih linija stvarno dobra ideja jer fakat ima puno ljudi koji žive daleko od mjesta na koja izlaze i onda kada treba ići doma sat vremena moraju razmišljati kako će to izvesti....ja živim na sjenjaku, tak da mi je tvrđa blizu, a jedino i tamo izlazim, pa mi to ide u prilog, ali moram priznati da mi ipak nije svejedno u neko doba vraćati se sama i taj mali dio puta(ak moje cure odu nekim drugim) tako da razumijem onda one ljude koji do kuće moraju prevaliti kilometre, sami i u bilo koje doba noći, možda još i pijani pa malo i usporeni Razz ! Daj, nek ovaj grad nesh napravi.... po tom pitanju!!!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim u Bilju, imam 6 km od dravskog mosta do stanice u Bilju (otprilike kao do Višnjevca) , a tih 6 km plaćam 14 tužnih kuna ...
ne spadam pod gradsku zonu, cijena je apsurdna, zadnji bus za bilje ide u 22:30h, a prvi u jutro u 5:30h ...

... toliko su loši da ništa ni ne očekujem više od GPPa ...

a iskreno, noćne linije ne voze iz jednog dobrog razloga, a to su pijani, frustrirani debili koji se ne znaju iskazivati i dokazivati drugačije nego da polome nešto,... pa da li to bilo u autobusu, na sred tvrđe, na promenadi itd ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao pican sam bio jedan od onih koji je ovisio o zadnjem busu, cesto se znalo dogadjati da kuci dolazim bas u trenucima najjaceg pijanstva (krenes oko 7-8 u nekom od parkica, do 10 taman zavrsis i ajmo kuci na bus).

Kasnije se taj bus pretvorio u stopanje u mrkloj noci, na pustopoljini pored groblja u 4-5 ujutro i zaustavljanja ralice, policijskih automobila, kombija, pijanih, nenormalnih...

Osim onih par puta kada su postojale debele sanse da me pronadju u kanalu pored ceste (u proljece, s topljenjem snijega i prvim visibabama), mogu reci da je sve skupa bilo zanimljivo iskustvo. Ali, vise bih volio da je postojao makar jedan bus koji ide u pravcu moje gajbe, makar samo jednom u noci, negdje oko 3-4.

Dakle, mislim da bi bilo dobro kada bi takav bus postojao, makar bio 100 godina star i ne imao krov, prozore ni vrata, vec samo kotace i motor na dvije letve i ludog vozaca s bejzbolkom.

Ono u sto sam siguran je da bi bilo manje mrtve mladjarije po cestama. Sjecam se koliko dugo je meni cuganje bio izgovor za nepolaganje vozackog. ;-) Doduse, danas su neke druga vremena, izmijenjeni sustavi vrijednosti, automobili su postali brain i penile ekstenderi...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marielle
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2007. 15:48 
Naslov:  Re: Bez noćnih linija GPP-a mladi ili pješače,ili ih voze pi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej ljudi sve vas pozz!!eo ja sam se tek sad registrirala,tako da mi je ovo prvi put da ostavljam komentar.Mislim da bi se nocne linije trebale definitivno uvesti jer se stvarno svekom moze dogoditi da se napije,ja znam kak je meni,najradije bi legla saam negdje na klupu i spavala.Iako zivim blizu Tvrde bude mi problem i trijeznoj ici kuci,jer osim sto mi se ne da pjesice ima svakakvi budala i ludaka...cak znam dvije cure koje su pokusali silovati kad su se vracale kuci,zato me mama jedno vrijeme nije pustala van...a mogu mislit kak je onima na jugu ili dalje...cure kad se same vracaju kuci...nije bas isto kao kad to rade decki!mislim da je ovo dobra ideja i da bi pomogla svima nama..bili pijani ili trijezni...a mislim da bi svaciji starci izdvojili djeci za kartu samo da ne idu sami i pijani kuci osijek031.com smile osijek031.com smile



tears1.gif
 Opis:
pooozzzdraav ljudddiii
 Veličina:  78.8 KB
 Pogledano:  58 put(a)

tears1.gif



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: