Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako do posla u Gradskoj upravi? [pravila zapošljavanja]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2013. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Znam o čemu pišeš ali to jednostavno nije moguće. Morali bi ti dati plaću za VSS jer te ne smiju prijaviti kao nkv kad nisi.


Mda, baš. U teoriji. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Eowen
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2013. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo spada u red najvećih budalaština koje sam imao priliku pročitati na ovom steriliziranom portalu. Dakle, članica GOGO-a se registrirala da bi anonimnom forumašu dala do znanja da su razočarani njime. Pa, pobogu, nisu tu forumaši da bi vas oduševljavali ili razočaravali - to su tek anonimni komentatori ove naše ustajale močvare. Vi, stranke, udruge građana s političkim aspiracijama, ste te koje trebate biti hvaljene ili kuđene.


Iju, odmah me provalio :DDDD ja nisam ni stranka, ni udruga niti imam političke aspiracije, a anonimni komentatori koji se usuđuju komentirati tuđa djela i riječi mogu i sami biti komentirani, i trebaju biti. To se u nekim uljuđenim sredinama zove dijalog Very Happy


Ali gradonačelnik nije nikoga izabrao i zašto, pobogu, nastavljate pisati budalaštine?! Uprave su imenovali SDP, HNS, HDZ i Đapone. Fascinantno je kako nastavljate braniti uvođenje pseudokriterija za obične uposlenike, dok opravdavate ne postojanje istih za rukovoditeljska mjesta.

E sad, je li izabrao ili ne to je drugi problem, ali mu treba ostaviti to pravo da sam bira.

I sad se ajmo vratiti na korijen problema - odabir 12 odgajateljica u vrtićima. Zašto niste kao kriterij uzeli prosjek ocjena i duljinu studiranja? I kraj priče - transparentnije ne može biti. Zar doista mislite da je vaše testiranje relevantnije od petogodišnjeg testiranja provedenog na fakultetu koji se time bavi!?
[/quote]

Evo kako omašiti ceo fudbal i ostati živ! Ako netko ne vjeruje u ova pravila - ne mora! Mislim da bi trebalo ukinuti sva pravila i vratiti se jednoumlju i diktaturi. Tada bi, očito, forumaši na ovom forumu bili sretni Very Happy A pozivati se na testiranja na fakultetu osijek031.com smile e stvarno :DDDDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Eowen
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2013. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

by Baudolino
"Ovo spada u red najvećih budalaština koje sam imao priliku pročitati na ovom steriliziranom portalu. Dakle, članica GOGO-a se registrirala da bi anonimnom forumašu dala do znanja da su razočarani njime. Pa, pobogu, nisu tu forumaši da bi vas oduševljavali ili razočaravali - to su tek anonimni komentatori ove naše ustajale močvare. Vi, stranke, udruge građana s političkim aspiracijama, ste te koje trebate biti hvaljene ili kuđene. "


Iju, odmah me provalio :DDDD ja nisam ni stranka, ni udruga niti imam političke aspiracije, a anonimni komentatori koji se usuđuju komentirati tuđa djela i riječi mogu i sami biti komentirani, i trebaju biti. To se u nekim uljuđenim sredinama zove dijalog Very Happy

by Baudolino:
"Ali gradonačelnik nije nikoga izabrao i zašto, pobogu, nastavljate pisati budalaštine?! Uprave su imenovali SDP, HNS, HDZ i Đapone. Fascinantno je kako nastavljate braniti uvođenje pseudokriterija za obične uposlenike, dok opravdavate ne postojanje istih za rukovoditeljska mjesta."

E sad, je li izabrao ili ne to je drugi problem, ali mu treba ostaviti to pravo da sam bira.

by Baudolino
"I sad se ajmo vratiti na korijen problema - odabir 12 odgajateljica u vrtićima. Zašto niste kao kriterij uzeli prosjek ocjena i duljinu studiranja? I kraj priče - transparentnije ne može biti. Zar doista mislite da je vaše testiranje relevantnije od petogodišnjeg testiranja provedenog na fakultetu koji se time bavi!?"
[/quote]

Evo kako omašiti ceo fudbal i ostati živ! Ako netko ne vjeruje u ova pravila - ne mora! Mislim da bi trebalo ukinuti sva pravila i vratiti se jednoumlju i diktaturi. Tada bi, očito, forumaši na ovom forumu bili sretni Very Happy A pozivati se na testiranja na fakultetu osijek031.com smile e stvarno :DDDDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2013. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....kad sam vidjela tko je pozvan na testiranje za potencijalnu radnu snagu, došlo mi je zlo.......znači, ništa novoga i ništa drugačije od drugih....jedino što mi je stigla pisana odbijenica da nisam zadovoljila kriterije, odnosno da nisam poslala sve papire.....e, pa poslala sam sve što su tražili, tko je lud, a tko zbunjen???

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2013. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
... tko je lud, a tko zbunjen???

oni se očigledno prave ludi, a ti ostala zbunjena. bez brige, i ostalima nam je isto.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: