Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvog dana EU odobreni 72 milijuna eura vrijedni projekti Vodovoda Osijek!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KRIZOGON je napisao/la: ›
borod pametno zbori , i ja se slažem da Kopački rit treba bolje povezati sa Osijekom . ovo za Pečuh je ok , ali prevelik je to zalogaj . A Kopački je tako blizu a opet tako daleko . Jer preopasno je staviti djecu na bic kada kroz Bilje nema bic staza . a ima mjesta sa obje strane ceste su kanali i ima i pješačke staze i široka je ulica . A tek kada se dođe na onu ravnu pistu prema Kopačevu treba biti hazarder pa se usuditi sa djecom biciklirati !
A možda bi se moglo napraviti stazu uz Biljsko jezero pa tako izbjeći Bilje '
Ili tamo kod restorana Varga onaj puteljak prema Capistru urediti za bicove ?
Ne znam šta bi od toga bilo jeftinije ali bilo bi zasigurno mnogo mnogo zgodnije .
nadam se da da će ipak u nekoj budućnosti doći do rješenja .

vidim da si novi, ali promašio si temu
tema o biciklističkim stazama pisana juče je http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45789

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
roger je napisao/la: › kako to onda da drugi gradovi nisu pisali i aplicirali takve projekte ako je već tako jednostavno ?
Zato što drugi gradovi nisu imali toliko civilnih udruga koje su financirane i čiji ljudi su se obučavali za projektni način razmišljanja.

Nije Osijek jedini, ima i drugih gradova i općina gdje ima obučenih ljudi, ali upravo ta raštrkanost potvrđuje da projektna uspješnost ovisi o pojedincima.

Mi smo imali tu (ne)sreću da smo imali rat i da se sva sila love i znanja (više znanja nego love) preko tih društava i institucija slila u ovo područje.

Obožavam čitati komentare ove tzv. Čarobnice uvijek se dobro nasmijem...baš to volim...i super mi je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2013. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la: ›
Obožavam čitati komentare ove tzv. Čarobnice uvijek se dobro nasmijem...baš to volim...i super mi je!

Pa di si ti, čekam te još od onog puta kad si dobio po nosu od predstavnika MK Osijek. I mi smo se ostali dobro nasmijali...

Da vidimo što ćeš danas izvaliti ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
RedArrowRider je napisao/la: ›
Obožavam čitati komentare ove tzv. Čarobnice uvijek se dobro nasmijem...baš to volim...i super mi je!

Pa di si ti, čekam te još od onog puta kad si dobio po nosu od predstavnika MK Osijek. I mi smo se ostali dobro nasmijali...

Da vidimo što ćeš danas izvaliti ...


Malo ste si polupali lončiće...idi pogledaj to još jednom pa se onda javi....veliki pozdrav i obožavam Vas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2013. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la: ›

Malo ste si polupali lončiće...idi pogledaj to još jednom pa se onda javi....veliki pozdrav i obožavam Vas!

Trenutno odgovaram sa mobitela, ali sutra ti predočim crno na bijelo tko se posuo pepelom

Pozdrav i tebi, i češće navrati, stvarno je sumorno bez tebe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2013. 23:27 
Naslov:  Re: Prvog dana EU odobreni 72 milijuna eura vrijedni projekti Vodovoda Osijek!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Projekt u Osijeku vrijedan je 72,5 milijuna eura od čega 53 milijuna dolazi iz Kohezijskog fonda, a cilj projekta je poboljšati čistoću vode u Osijeku kroz smanjenje izlijevanja otpadnih voda u Dravu.

Projekt bi trebao biti dovršen tijekom 2016. godine.


1. pitanje ...odakle razlika od 19.5 milijuna eura ?

2. pitanje ... sto znaci 'projekt bi trebao biti dovrsen' ? 2016. mogu eventualno zavrsiti projektnu dokumentaciju.

Iz ovoga teksta ispada da su novci vec sjeli na racun ... a meni se cini da su nam samo rekli 'da da ... takav projekt se moze financirati ... pripremite sve pa cemo razgovarati ponovo'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66325
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2013. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: › 1. pitanje ...odakle razlika od 19.5 milijuna eura ?
2. pitanje ... sto znaci 'projekt bi trebao biti dovrsen' ? 2016. mogu eventualno zavrsiti projektnu dokumentaciju.


Piše u tekstu: "Projekt u Osijeku vrijedan je 72,5 milijuna eura od čega 53 milijuna dolazi iz Kohezijskog fonda." Ostatak moraju osigurati nacionalna i lokalna komponenta.

Realizacija projekta bi trebala biti dovršena 2016. Projektna dokumentacija je odavno gotova -> http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=40151

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2013. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: › 1. pitanje ...odakle razlika od 19.5 milijuna eura ?
2. pitanje ... sto znaci 'projekt bi trebao biti dovrsen' ? 2016. mogu eventualno zavrsiti projektnu dokumentaciju.


Piše u tekstu: "Projekt u Osijeku vrijedan je 72,5 milijuna eura od čega 53 milijuna dolazi iz Kohezijskog fonda." Ostatak moraju osigurati nacionalna i lokalna komponenta.

Realizacija projekta bi trebala biti dovršena 2016. Projektna dokumentacija je odavno gotova -> http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=40151


znaci, samo trebamo skupiti 19.5 mil EURA ? ... ili je to netko vec usparao ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2013. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ćemo mi platiti kroz cijenu vode i onih silnih stavki koji dodju na računu pa onda 25 kn + pdv mjesečni paušal po domaćinstvu
(a ne po mjernom mjestu kako bi trebalo biti), lijepa svota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2013. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la: ›

Malo ste si polupali lončiće...idi pogledaj to još jednom pa se onda javi....veliki pozdrav i obožavam Vas!


moje isprike forumašu "RedArrowRider" , stvarno sam pomiješao lončiće Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo su investicije koje bi se ionako morale kad-tad napraviti, a sad će se napraviti za dijelić cijene.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2013. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
RedArrowRider je napisao/la: ›

Malo ste si polupali lončiće...idi pogledaj to još jednom pa se onda javi....veliki pozdrav i obožavam Vas!


moje isprike forumašu "RedArrowRider" , stvarno sam pomiješao lončiće Embarassed

Nema frke Smile svi mi griješimo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: